Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Projekt - mocny AWX okolice 200KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

co za dzien... bylem juz u dwoch tlumikarzy i zaden niechce mi wywalic kata :blink: jeden na wstepie zrezygnowal a drugi sie zgodzil...zaprowadzilem auto a on dzwoni po 3 godzinach i mi mowi ze cos przerobione(turbo brd i brak egru) i ze nie bedzie tego ruszal bo za duzo roboty ze pol silnika trzeba odkrecac...??!!wiec powiedzialem zeby to zostawil auto odebralem i juz sam nie wiem...nie chce mi sie wierzyc ze tak ciezko ten katalizator w silniku 1.9tdi awx wyjac... miejsca wg. mnie sporo;/

co trzeba zdemontowac?? egru nie mam wiec to nie przeszkadza

zdemontowa puszcze od filtra powietrza cala, poodkrecach sruby od turbo i wydechu i gora wyjdize czy nie? czy jeszcze cos odkrecic?chyba kolektora nie trzeba odkrecac jak mi tlumikarze sugeruja :no:

chyba sam sie za to zabiore jak ktos doradzi co i jak i tylko na spawanie zawioze ...

wsprawdzilem tez wtryski juz po 2 butelce stp...

11A1l0.jpg

jakies duze odchylki sa na kanale 23 az;/ tzn ze cos nie jest tak z nimi? na kanale 11 druga pompka niby jak nowka a na 23 cos tam jest na minusie

Opublikowano

Z wycięciem kata nie ma za dużo roboty. Wystarczy zdemontować obuodwe filtra i odkrecic wydech od turbo a potem w połowie auta rozkręcić wydech i wszytko wychodzi bez problemu.

Ja robilem początek wydech w MG i jestem bardzo zadowolony. Od samego turbo do tłumika środkowego mam włozoną rure 2,5", nową plecionke o tej samej średnicy. Dużą zaletą jest też to że rury są doginane a nie spawane z kolan.

Opublikowano

11A1l0.jpg

jakies duze odchylki sa na kanale 23 az;/ tzn ze cos nie jest tak z nimi? na kanale 11 druga pompka niby jak nowka a na 23 cos tam jest na minusie

pompki w b.dobrym stanie ... znajdz sobie inny problem...

Opublikowano
  • Autor

pompki w b.dobrym stanie ... znajdz sobie inny problem...

wiem, chcialem sie pochwalic :kox:

Opublikowano

11A1l0.jpg

jakies duze odchylki sa na kanale 23 az;/ tzn ze cos nie jest tak z nimi? na kanale 11 druga pompka niby jak nowka a na 23 cos tam jest na minusie

pompki w b.dobrym stanie ... znajdz sobie inny problem...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

FOTKA pogladowa co dalo wyciecie katalizatora w aucie :naughty:

mciM9.jpg

Opublikowano

masz turbo awx?roznica min przy niskich obrotach okolo 0.1bara.

Opublikowano
  • Autor

BRD i duzy FMIC :wink4:

Opublikowano

no to calkiem ladnie sie to brd napedza :good:

Opublikowano
  • Autor

no i juz jutro nowy program w MR Motors zobaczymy co wyjdzie na tych gratach :kox:

Opublikowano

no i juz jutro nowy program w MR Motors zobaczymy co wyjdzie na tych gratach :kox:

Jak tam po programie? :naughty: :naughty:
Opublikowano

blanko dawaj wykres i jak odczucia :naughty:

Opublikowano

Ja już znam wynik200km nie pękło ale wynik i tak ładny jak na seryjne pompki.

Opublikowano

jarol na seryjnych tyle peklo ?

nie wierze :confused4:

Opublikowano

piękny wynik jak na seryjne pompki :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

pora zabrac sie na heble:)

czy jarzma z Audi a6 2.5 tdi beda pasowaly tam sa 312mm tarcze ale nie wiem czy same jarzmo z tych a6 bedize pasowalo czy taki sam rozstaw srub ma?

Opublikowano

na temat hebl i 312 jest już multum informacji :naughty: ty masz passaciora to tak jak nasz b5 tam jest żeliwna zwrotnica tu poczytaj http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t110196.0.html;highlight=312

Opublikowano

W a6 c5 sa dwa rozstawy otworow do mocowania jarzm.

Opublikowano
  • Autor

W a6 c5 sa dwa rozstawy otworow do mocowania jarzm.

wiec jak z takich a6 2.5tdi poznac czy jarzma sie nadadza czy nie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.