Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Zimmermann vs Ferodo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy sama zmiana przewodów na "w stalowym oplocie" + płyn DOT 5.1 daje odczuwalną poprawę w hamowaniu?

przewody dają poprawe i lepszy płyn też, zalej Motul-em RBF600

ale musisz kupić 1litr bo 0.5l to za mało

na Twoim miejscu pomyślałbym o mocniejszych klockach

Opublikowano

ja zapodałem płyn rbf600

niech sie u mnie cały swap dotrze ładnie to dam znać

ja też mam nowe zimówki 15 które bedę musiał sprzedać :naughty:

Opublikowano

Zestaw na przód mam zamiar dać Brembo+Ferodo Premier (w poprzednim aucie wystarczało) -> tył na razie OK, więc nei ruszam.

Przy okazji właśnie będę zmieniał płyn i ... się zastanawiałem, czy zmiana przewodów coś daje przy powiedzmy "normalnej, ale trochę ostrzejszej" jeźdzcie - chodzi głównie o miasto (częste hamowania).

Opublikowano

dobre przewody kosztuja tyle co lepsze klocki

wiec lepiej zrezygnuj z przewodów w stalowym oplocie

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Cristoforo jak tam Twój zestaw hamulcowy? Spisał się? Chyba też mnie czeka wymiana, bo już mnie o tym FIS informuje...

Opublikowano

Cristoforo jak tam Twój zestaw hamulcowy? Spisał się? Chyba też mnie czeka wymiana, bo już mnie o tym FIS informuje...

miód malinka :good: :good: :good: :good: :good:

polecam

Opublikowano

Dzięki :wink4: widzę że jesteś obeznany w temacie to zdam się na Ciebie :>

Pozdro

Opublikowano

Dzięki :wink4: widzę że jesteś obeznany w temacie to zdam się na Ciebie :>

Pozdro

u mnie połączenie gładki zimmerman 312mm i klocek Textar i jest :good: i tył to samo i jest :good:

Textar latem popiskiwał przy muśnięciu hamulca ale w chłodne dni już nie :wink4:

u mnie hebel jest ok. ale ja wymieniłem w sumie wszystko co sie dało wymienić na nowe

Opublikowano

textar lipa 12 tyś km, z czym do ludzi!!!

Bo textar jest miękki, ale za to hamuje b.dobrze :gwizdanie: do gładkich tarcz przy normalnej jeździe polecam.

Opublikowano

Cristoforo a jaki olej hamulcowy zalałeś?

olej rośliny sam tłoczyłem :polew::wink4:

Motul RBF600 :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a nie lepiej juz dokonać zmiany na zestaw 321mm tarcze, 312 to średnia zmiana z 288 ? różnica w kasie niewielka

Opublikowano

a nie lepiej juz dokonać zmiany na zestaw 321mm tarcze, 312 to średnia zmiana z 288 ? różnica w kasie niewielka

różnica jest duża kolego :)
Opublikowano

różnica jest duża kolego

ale jak zmieniac to na cos porzadnego.....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.