Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)


Superyoghurt

Rekomendowane odpowiedzi

OK, witam Was serdecznie koledzy w temacie poświęconym mojej Audi.

Zdjęcia robione dzisiaj (narazie sztuk 3, jak będzie chęć/potrzeba - wrzucę więcej), z doświetleniem, niestety bez statywu, dlatego są troszkę niewyraźne.

MODY:

- Amory + sprężyny Weitec'a, gleba jest - i to spora (uprzedzając ewentualne pytania - tak, osłona pod silnikiem jeszcze jest ;))

- Aluski od MAM'a, 17"

- Reflektory przód i tył

- Lusterka zewnętrzne

- Kierunkowskazy boczne

- Grill, spojler, owiewki, listwa nad tylną szybą, obudowa tył

- Przyciemnione szyby tylne

- Wydech (jedna rura)

- Kierownica trójramienna

- Tarcze zegarów indiglo (białe) - dopiero zamówione, będą zamontowane w przyszły tydzień, o ile dotrą :)

Więcej grzechów nie pamiętam :kox:

dsc05719m.jpg

dsc05716s.jpg

dsc05718.jpg

Co do montażu grilla, niewiele mogę się wypowiedzieć w kwestii technicznej, nie było mnie przy montażu :)

Żałuję tylko, że nie ma w niej mocniejszego silnika, to chyba największy minus tego auta...

Plusem jest udokumentowany przebieg, który w chwili obecnej wynosi 145000 km.

To by było na tyle...

Pozdrawiam i proszę, nie bijcie! :gwizdanie:

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na calibre to niezła a4ka :gwizdanie:

co ja bym zrobił:

-lampy z przodu na ori valeo lub coś z asortymentu FK/depo

-wywalił siatke ze zderzaka i spróbował dopasować jakąś kratke z B7ki lub coś dorobił co będzie wyglądać OK

-progi bym zmienił na s4 lub takie jak ma Nosb ;)

-z tyłu zamieniłbym to gówno pod zderzakiem na ori dokładke i polakierował w kolor

-lustrka też bym wolał ori (prawe z anglika)

to tak wstępnie , bo wolałbym sprzedać maske i zderzak i założyć normalną maske i normalny zderzak , najlepiej od eSki :hi:

koła , kolor , lampy z tyłu i kiera Fajne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze kolega z krosna;) -zaprawszam na spot w niedziele o godz 18. Zielona góra parking pod carrefourem.

co do auta -sporo kasy wlozone. ja jednak nie przeoadam za tego tupu tuningiem,

podobaja mi sie jednak poszerzone tylne nadkola;) -jezeli mnie wzrok nie myli;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk... :polew: uzupełnię Twoją wypowiedź...

No więc...

-lampy :thumbdown:

-dokładka tylnego zderzaka + ta lufa :blink::thumbdown:

-lusterka - dobre... tylko do bmw lub calibry :wallbash::thumbdown:

-blenda :thumbdown:

-progi :thumbdown:

-zderzak przedni + ten grill... może jest to fajne ale w b7 - spasowanie tego tutaj :no::thumbdown:

-zegary indiglo... co tu dużo mówić :thumbdown:

na plus można zaliczyć:

-glebę (ile tu masz?)

-felgi.. gdyby były większe i ori

To jest tylko moje skromne zdanie... jeżeli sprzedasz to wszystko co spieprzyło auto to możesz piękne body s4 zrobić :good:

Chętnie też zobaczę środek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tędy droga :thumbdown: Plus za tylnie lampy i wzór felg, reszta :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie, przyjąłem do wiadomości. Na dzień dzisiejszy nie zamierzam jednak nic zmieniać, auto jest używane do dojazdów do pracy, nie mogę sobie pozwolić na wstawienie auta do warsztatu na tydzień czy nawet dwa - nawet gdybym chciał coś zmieniać :)

Zdawałem sobie sprawę, że optycznie auto może wyglądać nieco "ekscentrycznie", ale nie spodziewałem się, że aż tak się nie będzie podobał :>

@ SoMeS: Ostatnio grzebałem przy wysokości auta, nie mam pojęcia ile w tej chwili wisi nad ziemią, ale jest NISKO :) Zdjęcia wnętrza zrobię po zamontowaniu indiglo, żeby było co krytykować ;)

Jeździ się tym autem fantastycznie, a chyba to jest najważniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry.... :sick3:

jak to się mówi, więcej sprzętu niż talentu

a pod maską... 1,6...

masakraaaaaaaaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybys mial conajmniej 1.8T pod maska, to ten tjunink uszedlby Ci na sucho :wink4:

Oj chyba nie masz racji...

Heheh, mam wrażenie czytając te wszystkie posty, że choćby pod maską 300KM siedziało, to i tak nic by to nie dało, "bo przecież nie ma ori świateł+grilla".

/flame mode on

Człowiek chce jeździć czymś innym, jak tysiące niemal IDENTYCZNYCH aut i oczywiście nie podoba się Panom/Paniom Stylistom/Stylistkom. Do niektórych nie dociera chyba fakt, że nie wszyscy na ulicy potrafią odróżnić np. lampy Valeo od "Angel-look'a"! Już nie wspominając o blendach, progach.

Gdzieś jest napisane, że tak jak w moim aucie, to jest "be"? Jakby to było "be", to by się to chyba nie sprzedawało, prawda?

A, i co niektórym gratuluję jakże to przydatnych i konstruktywnych postów... :angry:

Najciekawsze jest to, że jadąc ulicą, czy to w kraju czy w Niemczech, ludzie się nie śmieją, nie pukają po czołach. To chyba też o czymś świadczy, prawda?

Niektórzy tutaj wyznają chyba zasadę "nie ma ori elementów - zmieszać z błotem"

A tu się czepiacie, że aluski "tylko" 17, że 18 albo 19 są lepsze, a najlepiej ori - TYLE ŻE NIE WSZYSCY SR*JĄ (za przeproszeniem) KASĄ! :angry:

/flame mode off

Przepraszam Was bardzo, ale po ostatnim poście nie wytrzymałem, mimo że w zasadzie jestem otwarty na krytykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi (bynajmniej dla mnie) o to że nie ma ori elementów tylko ten samochód wygląda jak wypadek przy pracy. Dla mnie to wielka pomyłka, robienie z audi a4 czegoś takiego to profanacja ;f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typowa mentalnosc polaków

coś co inne to odrazu złe

sam "wyznaje german" style, czyli czysto i schludnie i tak auta bym nie zrobił, ale to nie oznacza że wyglada zle

zmienił bym tylko felgi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o .... :sick3: wygląda jak kompleks małego pen.... :gwizdanie:

lekka przesada :shocked:. Kazdy robi swoje auto od wlasnego "widzimisie" wiec troche ochlonijcie Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...