Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki wielkie! A robiłeś może u Niego? Jakie rezultaty?

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak poszukasz to dowiesz sie,ze Tune-up to jedna z najlepszych opcji :good:

Opublikowano

Dzięki wielkie! A robiłeś może u Niego? Jakie rezultaty?

poszukaj wykresów

Opublikowano

Panowie czytam i czytam a potrzebuje konkretnej odpowiedzi. Czy Rogalotti zajął by się moją a6 1.8T benzynka 150kucy ?

2. Tune-up Gdańsk mam 45kilosów tam więc blisko polecacie? Jakie to koszta 1000-1500zł?

Opublikowano

2. Tune-up Gdańsk mam 45kilosów tam więc blisko polecacie? Jakie to koszta 1000-1500zł?

polecamy, do Roba śmiało możesz jechać

Opublikowano

Panowie czytam i czytam a potrzebuje konkretnej odpowiedzi. Czy Rogalotti zajął by się moją a6 1.8T benzynka 150kucy ?

tak :good:

Opublikowano

2. Tune-up Gdańsk mam 45kilosów tam więc blisko polecacie? Jakie to koszta 1000-1500zł?

polecamy, do Roba śmiało możesz jechać

szkoda tylko że, A4 robi tylko w ośce :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

To postaram sie do Rogala w takim razie a jeżeli nie to lecę do tune-up ;) o to mi chodziło dziękuję za szybką i konkretna odpowiedz

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ktos ma jakies sprawdzone namiary na kogos w uk?

Opublikowano

Czy mojego multi ktoś zczipuje?

Opublikowano

Rogal

Opublikowano

ja tez polecam Roberta <TUNE-UP> osiagi widać po moim autku i poprzednie autko AFN na 160Km/360Nm tez mi robił o wielu znajomych tez go chwali po prostu WIE Z CZYM CO SIE JE :> I konkurencyjne CENY A DLA KLUBOWICZÓW RABATY

Opublikowano

A robił ktoś coś, bądź ma jakąś opinię na temat compsportu w Krakowie?

Opublikowano

kto może zrobić dobry program w 1,8T AUM? pomierzy AFR i EGT? bo byłem w pewnej firmie gdzie wgrali mi gotowca opartego na max doładowaniu 1,2 bara i wykres wygląda okropnie a do tego nie zmierzyli czy program jest bezpieczny i ich hamownia zawyża mocno. Już nie mówie że jest on zbyt brutalny i auto mieli kołami całą jedynkę i dwójkę i nie da się ruszać dynamicznie

Opublikowano

AUM ???? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

http://www.digitun.pl/

Opublikowano

niektóre poprzeczniaki 1,8t są właśnie AUM

Opublikowano

witam mam pytanko czy mozna w moim audi wgrac inny program by auto bylo bardziej dynamiczne??[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 13:38_________________________________________________witam mam pytanko czy mozna w moim audi wgrac inny program by auto bylo bardziej dynamiczne??

Opublikowano

mozna ale to da przyrost rzedu 5 %

praktycznie nie zauwazalne

Opublikowano

a jakies namiary do jakiegos specjalisty ?? najlepiej z pomorza :)

Opublikowano

a jakies namiary do jakiegos specjalisty ?? najlepiej z pomorza :)

Daj spokój. Przecież wgranie programu w 1.6 mija się z celem. Zapłacisz kilka stówek by mieć 106KM :decayed:

O ile tyle wyjdzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.