Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Potrzebuje namiary do sprawdzonego dobrego tunnera ktory za-chipuje AEB 1.8T z roku 1997 . Wczoraj dostalem wiadomosc z mrmotors ze robia tylko nowsze modele 1.8T od 2000 roku . :confused4:. Bede wdzieczny za info . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam . Potrzebuje namiary do sprawdzonego dobrego tunnera ktory za-chipuje AEB 1.8T z roku 1997 . Wczoraj dostalem wiadomosc z mrmotors ze robia tylko nowsze modele 1.8T od 2000 roku . :confused4:. Bede wdzieczny za info . pozdrawiam

GTO - digitun.pl

Minus taki ze kawalek do niego jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się bawić, to się bawić. Poszedłem na maxa i zamonowałem LPG + virus. Całość w Nagazie w Łodzi. Chylę czoła przed ich specami, bo są naprawdę nieźli. Pb zrobiona na prawie 201KM i i 307Nm, gaz zestrojony na 195KM i 290Nm. Kreski wrzucę niebawem :)

pozdr. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie. Chcę podrasować seryjnego AJM, do tej pory z racji lokalizacji (WLKP) wahałem się pomiędzy Kocarem a Geko, ale po całego wątku naszła mnie ochota do wycieczkę do Wawy (Rogal). Czy rzeczywiście warto się bujnąć te 300 km? (tak wiem, że w obie strony wyjdzie z 600 ale powrót na wirusie byłby już samą przyjemnością). Czy ktoś kto czipował u Rogala miał jakieś niemiłe niespodzianki po kilku, kilkunastu miesiącach od zaaplikowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem 220 w jedna strone i warto... 22 tys po sofcie mam i wszystko bangla jak nalezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy jezdza z UK i IRL :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na Rogala sofcie zrobiłem 90tkm i i motorownia hula bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede oryginalny ale polece TUNE UP :good: Robert wie co robi :good: i fachowo doradzi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a wiecie może w pomorskim o jakiejś dobrej firmie chiptunerskiej???jak tak to proszę o podpowiedz ..pozdrawiam Mariusz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego przecież Józek jeden post wyżej napisał.. :cool1:

Co prawda nie pisał gdzie się Tune Up znajduje ale jakbyś się cofnął chociaż kilka stron w wątku to byś wiedział że w Gdańsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a wiecie może w pomorskim o jakiejś dobrej firmie chiptunerskiej???jak tak to proszę o podpowiedz ..pozdrawiam Mariusz :hi:

TUNE UP :good:

Gdańsk , Trakt Św. Wojciecha 377a

508-112-402

www.tune-up.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedz.

A jaka orientacyjna cena????w kwietniu będę w Polsce to mam zamiar podjechać ze swoim klekotem..pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pytanie zadaj gosciowi z Tune-up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...