Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a moze ktos podac koszty takiej operacji?? i ogolnie opowiedziec cos o zasadzie przeprowadzenia tego zabiegu( +osiagi szkodliwosc na silnik spalanie + czy - itp) no jakis przyklad firmy z Bialegostoku to bede mial blizej;p Z gory dziekuje :)

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 587,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:szukaj::wallbash: na forum jest setki postow na ten temat
Opublikowano

:szukaj::wallbash: na forum jest setki postow na ten temat

ja zaówazyles moja range to dziwisz sie ze ciezko na raz ogarnac to? :chytry:

Opublikowano

wystarczy jak przejrzysz 15 ostatnich stron tego tematu a bedziesz wszystko wiedziec

Opublikowano

no juz to jakby zrobilem i z tego co czytam najblizej do warszawy do Tego Pana Rogala ;p i nikt tez na forum nie chwali sie jaka kase zabulil za te operacje widocznie trzeba na priv pisac z Tym czlowiekiem.[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 23:35_________________________________________________a nie znajdzie sie jakas firma z Bialegostoku?

Opublikowano

A może by tak ktoś zrobił porządek z tym wątkiem ,bo bardzo pomocny i ciekawy ,ale jak nowi mają się przez ten śmietnik przekopać .Pousuwać szajs łącznie z moim ,zostawić konkrety.

Opublikowano
no juz to jakby zrobilem i z tego co czytam najblizej do warszawy do Tego Pana Rogala ;p i nikt tez na forum nie chwali sie jaka kase zabulil za te operacje widocznie trzeba na priv pisac z Tym czlowiekiem.

Dopisany: 30 Listopad 2010, 23:35

--------------------------------------------------------------------------------

a nie znajdzie sie jakas firma z Bialegostoku?

Spojrzał byś trochę niżej i wszystkie odpowiedzi są w tym dziale.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166743.45

Opublikowano
no juz to jakby zrobilem i z tego co czytam najblizej do warszawy do Tego Pana Rogala ;p i nikt tez na forum nie chwali sie jaka kase zabulil za te operacje widocznie trzeba na priv pisac z Tym czlowiekiem.

Dopisany: 30 Listopad 2010, 23:35

--------------------------------------------------------------------------------

a nie znajdzie sie jakas firma z Bialegostoku?

Spojrzał byś trochę niżej i wszystkie odpowiedzi są w tym dziale.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166743.45

Dzięki za wskazówke.

Opublikowano

mam pytanie chce zmienic silnik na 1.8 turbo czy musze zmienic instalacje elektryczna??

Opublikowano

mam pytanie chce zmienic silnik na 1.8 turbo czy musze zmienic instalacje elektryczna??

lepiej od razu zmien auto

nie warto swap-owac

Opublikowano

mam pytanie chce zmienic silnik na 1.8 turbo czy musze zmienic instalacje elektryczna??

tak

Opublikowano

mam pytanie chce zmienic silnik na 1.8 turbo czy musze zmienic instalacje elektryczna??

chyba Ci sie troche kolego watki pokickaly

proponuje EOT

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Czy można zrobić w woj. Ślaskim dobry Chiptuning??

Opublikowano
Opublikowano

Witam,

świeżo co zakupiona A4 B7 1,8T 163ps. Polecacie kogoś z Łodzi? Najlepiej z hamownią bo jakoś na "gębę" to nie wierzę w przyrost mocy. Jak myślicie, ile da się z tego silnika wykrzesać?

pozdr.

Opublikowano

Mam to samo. Bez zmian do 200 KM, włożysz +/- 6-8 tysięcy i powinno być 230KM/330NM lub troszkę mniej. Fajniej sie jeździ :evil: warto.

Ja walczę z furą u Rogala, z Łodzi masz niedaleko. Poza tym, mieszczą się na południu Stolicy, więc nie trzeba gnać przez całe miasto.

Opublikowano

A słyszeliście coś o tej hamowni Nagaz? Widzałem ich reklamę i podobno też się zajmują wirusowaniem...Ciekawe z jakim efektem.

Opublikowano

Siema !!

Mnie interesuje wirusowanie :P

Moze zrobimy jakaś liste chętnych do pana Rogalotti ??

Opublikowano

Nie będę oryginalny jak napiszę, że polecam Rogala, ale odwalił w moim aucie kawał dobrej roboty.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.