Dobrzy chiptunerzy

adamq

a moze ktos podac koszty takiej operacji?? i ogolnie opowiedziec cos o zasadzie przeprowadzenia tego zabiegu( +osiagi szkodliwosc na silnik spalanie + czy - itp) no jakis przyklad firmy z Bialegostoku to bede mial blizej;p Z gory dziekuje :)

• Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wystarczy jak przejrzysz 15 ostatnich stron tego tematu a bedziesz wszystko wiedziec

no juz to jakby zrobilem i z tego co czytam najblizej do warszawy do Tego Pana Rogala ;p i nikt tez na forum nie chwali sie jaka kase zabulil za te operacje widocznie trzeba na priv pisac z Tym czlowiekiem.[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 23:35_________________________________________________a nie znajdzie sie jakas firma z Bialegostoku?

Dopisany: 30 Listopad 2010, 23:35

--------------------------------------------------------------------------------

a nie znajdzie sie jakas firma z Bialegostoku?

Spojrzał byś trochę niżej i wszystkie odpowiedzi są w tym dziale.

Dopisany: 30 Listopad 2010, 23:35

a nie znajdzie sie jakas firma z Bialegostoku?

Spojrzał byś trochę niżej i wszystkie odpowiedzi są w tym dziale.

Dzięki za wskazówke.

mam pytanie chce zmienic silnik na 1.8 turbo czy musze zmienic instalacje elektryczna??

lepiej od razu zmien auto

nie warto swap-owac

tak

chyba Ci sie troche kolego watki pokickaly

proponuje EOT

Witam,

świeżo co zakupiona A4 B7 1,8T 163ps. Polecacie kogoś z Łodzi? Najlepiej z hamownią bo jakoś na "gębę" to nie wierzę w przyrost mocy. Jak myślicie, ile da się z tego silnika wykrzesać?

pozdr.

Mam to samo. Bez zmian do 200 KM, włożysz +/- 6-8 tysięcy i powinno być 230KM/330NM lub troszkę mniej. Fajniej sie jeździ :evil: warto.

Ja walczę z furą u Rogala, z Łodzi masz niedaleko. Poza tym, mieszczą się na południu Stolicy, więc nie trzeba gnać przez całe miasto.

Nie będę oryginalny jak napiszę, że polecam Rogala, ale odwalił w moim aucie kawał dobrej roboty.