Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chwalicie się swoimi glebami -30, -60? Zobaczcie to -->


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=3903193&postid=49661077

miłego oglądania, tylko się nie podniecajcie za bardzo :evil: ja już do golfa zamawiam pneumatyke :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się takie gleby nie podobają :gwizdanie: jak już koło się chowa, wygląda to pokracznie :tongue4: np tu:

IMGP1677.jpg:sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi to akurat tutaj chyba najbardziej sie podoba :kox:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 22:17_________________________________________________hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to to wyglada,jak auto po wypadku,a poza tym,to chyba nie da sie tym normalnie jezdzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okropnie to wygląda toć to prawie profanacja :) Rozumiem obniżyć ale nie chować koła i robić jakiś czołg. Swoja drogą ciekawe czy by przejechał przez całe miasto bez haczenia o asfalt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej do bagażnika wrzucić paletę cementu, a pod maskę upchnąć kilka trelinek?? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej do bagażnika wrzucić paletę cementu, a pod maskę upchnąć kilka trelinek?? :kox:

:polew: :polew: :polew:efekt bedzie ten sam :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie bezużyteczne , i nie za ładnie to wygląda , wole swoje 1 be :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrażę swoją opinię w ten sposób =====> :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% to pneumatyczne zawieszenie. Ale fekt, chyba niewiele osob rzuca na kolana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zawieszka Airride, kolega style ma taką. Mi sie podoba takie zawieszenie, w kazdej chwili można sobie odpowiednio wyregulować :kox: :kox:, na parkingu na max zglebić robiąc zagadke innym uzytkownikom owego parkingu :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zawieszka Airride, kolega style ma taką. Mi sie podoba takie zawieszenie, w kazdej chwili można sobie odpowiednio wyregulować :kox: :kox:, na parkingu na max zglebić robiąc zagadke innym uzytkownikom owego parkingu :polew: :polew: :polew:

e]

Prościej byłoby kupić starego Citroena. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takim obnizeniu jak opona sie chowa w nadkole tak znacznie to wydaje sie ze ten samochod jakis dluzszy sie zrobil, takie wrazenie jest...

ogolnie to nawet fajna sprawa, do B8 10tys za takie zawieszenie Airride :gwizdanie: do innych tez pewnie cos kolo tego chyba ze ktos sam zrobi takie cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba pytanie do kolegi style.

czy warto montować coś takiego? jak jest z obsługą, naprawami, przeglądami, spalaniem i ogólnie jak tym się jeździ.

http://www.chromowane.pl/p_pneumatyczne.php

rozumiem, że można ustawić praktycznie dowolną wysokość zawieszenia. Czy można to traktować jako substytut obniżenia zawieszenia, z którego w dowolnej chwili można zrezygnować jeśli trzeba :)

pozdrawiam, z góry dzięki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...