Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
...mam nadzieje ,że zobacze autko na żywo jutro na spocie w lublinie (tor kartingowy).

Niestety nie dam rady, ale zapowiada się ciekawie :wink: Może kiedyś się wybiorę.

nieskazona tjuningiem :exclaim:

I nie będzie :wink: wg mnie audiczki nie potrzebują takich zabiegów :a4fan:

Opublikowano
T-żółw napisał/a:

nieskazona tjuningiem :exclaim:

I nie będzie :wink: wg mnie audiczki nie potrzebują takich zabiegów :a4fan:

cenna uwaga.. i trafna :) .. a Niuńka świetna.. fotele bardzo Mi sie podobaja.. ale cała Audi też.. :)

Opublikowano

ladny klekocik...szkoda ze srebrny :twisted:

Opublikowano
  • Autor
szkoda ze srebrny :twisted:

A mi tam się bardzo podoba, nie przepadałem za srebrnymi autkami, ale jak zobaczyłem to sreberko natychmiast zmieniłem zdanie :wink:

Opublikowano

bardzo ładna sztuka :a4fan: a że srebrna to jeszcze lepiej moja jest czarna tylko po myciu do czasu pierwszego wyjazdu później zmienia kolor na bardziej szarawo-brązowy (kurz dla mniej kumatych) :rotfl:

Opublikowano

ładny Avancik :a4fan:

Opublikowano

ladna do tego avancik tylko szkoda ze srebrny ja osobiscie wole czarny :twisted:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

fajny avancik z pięknym silnikiem TDi, bardzo ładne wnętrze :a4fan:

Opublikowano
Dzięki za bardzo miłe wypowiedzi na temat mojego klekocika i proszę o więcej :wink: Mile widziane propozycje zmian. Pozdrawiam! :a4fan:
no ja bym trochę pozmieniał bo jak dla mnie to najzwyczajniejsza seria, fela większa przedewszystkim jak nie lubisz jak to tutaj mówią "plastików i siateksu" to te czarne dokładki zderzaka pomalował bym w kolor inne żeczy nie będę Ci mówił bo nie lubisz tego co ja. Pozdrawiam.
Opublikowano

Srebro zawsze w cenie, wnętrze też super! :a4fan:

Opublikowano

...śliczny avancik , A4 AVANT 1.9 TDI ...RUUULESSSSSS !!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano
  • Autor
Piękne sreberko ciągle pomyka :twisted: Naszymi ulicami :twisted: :twisted: :wink:

A pomyka pomyka :wink: Ale ostatnio trochę brudne :rotfl::bicz:

Opublikowano

OOo Mój braciszek młodszy ..... :rotfl:

Opublikowano

Piekny avacik z srebrze.Gratulacje.

Jakie fele masz dokładnie,Ciekawe czy pasowałyby do srebrnego sedana.

Opublikowano
  • Autor
Jakie fele masz dokładnie,Ciekawe czy pasowałyby do srebrnego sedana.

To są 16'' ori Audi. Chyba napisałem w opisie na samym początku... Jak najbardziej będą pasowały do sedana, no chyba, że wolisz coś większego. Ale wg mnie te są OK :wink: Mi odpowiadają :cool:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

bardzo piekna ta bestia!!! naprawde tylko pogratulowac! fajne ori felgi! tylko w srodku to niby drewno...ale kazdy ma inny gust!!! piekna furmanka i plus ze diesel pod maska

Opublikowano

Ja jeszcze nie oceniałem twojej :a4fan: a mieliśmy okazje pogadać na PW. Więć oceniam - bardzo ładna :audi::a4fan: w moim typie i ma wszystko czego potrzeba, ogólnie :thumbup: gratki super furki :oklaski:

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.