Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)


rafalekx

Rekomendowane odpowiedzi

Domaluj jeszcze dokladki w kolor i bedzie slicznie.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domaluj jeszcze dokladki w kolor i bedzie slicznie.. :)

Dokładki w kolor to bym pomalował jak najdzie mnie na zmianę zderzaka przedniego na ten od S-ki :tongue4: Ale w najbliższej przyszłości fundusze mi nie pozwolą na to :gwizdanie: Obawiam się że na to co zaplanowałem też może zabraknąć - tzn. lekko nie będzie :naughty: Niech mi ktoś powie co z tym grillem? :mysli: wg mnie nie będzie źle jak maznę tą ramkę na czarno - co o tym sądzicie? Do srebrnego to chyba nawet będzie pasowało... U kolegi Iverson'a na czarnym to fajnie wygląda :wink4: A może grill od S-ki i na czarno ramkę? Ale to już większy wydatek :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny grill na srebrnym bedzie super wygladac.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny grill na srebrnym bedzie super wygladac.. :th:

Czarny z czarnym znaczkiem i na tyle czarne znaczki .. fele z czarnym środkiem i polerowanym rantem + czarne szybki :naughty:

Dajta mnie sprawdzonego linka do PS to sie pobawie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny grill na srebrnym bedzie super wygladac.. :th:

Czarny z czarnym znaczkiem i na tyle czarne znaczki .. fele z czarnym środkiem i polerowanym rantem + czarne szybki :naughty:

Dokladnie.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny grill na srebrnym bedzie super wygladac.. :th:

Czarny z czarnym znaczkiem i na tyle czarne znaczki .. fele z czarnym środkiem i polerowanym rantem + czarne szybki :naughty:

Dajta mnie sprawdzonego linka do PS to sie pobawie :tongue4:

hahaha nie za dużo tego czarnego? :naughty: Właśnie nie wiem czy znaczki Audi też mazać :mysli: Czy jest sens? Bo to się wszystko brzydko "zleje" :rolleyes: No nie wiem... A i jeszcze jedno - mazać to w czarny błysk czy czarny mat? :mysli: Niby relingi sa matowe, więc grill może też w mat co? zabieg z kolorowaniem elementów - głównie grill to najtańsza sprawa :naughty:

raggaman no pobaw się pobaw jak masz czas :rolleyes: Tylko nie szalej zbyt ostro bo ja nie będę pożyczki na to wszystko brał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że na czarno z połyskiem :naughty:

Wywal znaczki z klapy i zostaw tylko pierścienie i wtedy wal na czarno :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez mam takiego tylko po lifcie super kolor

mam na wklejce 1BE ale stoi nizej niewiedziec czemu chyba jakis kowal tam intrwenijowal bo wszedzie zawadzam i naprawde ta twoja stoi w sam raz nie polecam nic nizej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez mam takiego tylko po lifcie super kolor

mam na wklejce 1BE ale stoi nizej niewiedziec czemu chyba jakis kowal tam intrwenijowal bo wszedzie zawadzam i naprawde ta twoja stoi w sam raz nie polecam nic nizej

Hehe właśnie niby to nie wygląda na aż taką ostrą glebę ale mi się podoba... No ale co najgorsze to też targam osłoną silnika szczególnie zimą w koleinach, albo na większych dołach. No i często trzeba osłonę poprawiać, ale czego się nie robi dla dobrego wyglądu :naughty:[br]Dopisany: 30 Marzec 2008, 20:26 _________________________________________________Panowie a co myślicie o czymś takim: http://moto.allegro.pl/item337255971_lampy_black_audi_a4_95_99_s4_look_soczewka_2xh7.html

niżej VT:

t1665307_moje3.JPG

t1663068_moje2.JPG

Może mi ktoś powiedzieć jak to świeci? No z czym lepiej wygląda? Valeo zespolone ori czy te dzielone Depo black? :rolleyes: Mi coś się tak widzi że chyba jednak valeo? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna jak ja lubie kolor srebny :th: :th: :oklaski: dla mnie miodzio bierz Valeo ori plus xenon 6000K zobacz jak u mnie świeci a nie poznasz że to twoja bryka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladne auto,i srodeczek tez.mam bardzo podobnego awancika.umnie kod zawiasow to 1ba jest dosyc wysokie.chcialbym zalozyc,16 lub17 cali. ile musialbym ja zglebic?pozdrawiam

Napisałem na PW :wink4: Moim zdaniem ta ori gleba (-20/-30) jest wystarczająca, chociaż ludzie mają w B5 -40 i z dużymi felgami wygląda to super. Ale już na komforcie straci się troszkę więcej :tongue4: Dlatego wydaje mi się że ori sport tak jak u mnie i felgi 17'' powinno być super :th: Ja powoli myślę o 17'', bo na 16'' jest zbyt komfortowo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powoli myślę o 17'', bo na 16'' jest zbyt komfortowo :naughty:

Rafelekx jaki wzór 17'' planujesz założyć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powoli myślę o 17'', bo na 16'' jest zbyt komfortowo :naughty:

Rafelekx jaki wzór 17'' planujesz założyć? :)

Są na przykładowym VT na wcześniejszych stronach albo na pierwszej, ale chyba coś nie bangla :no: (takie jak ma Cuber albo wit.s), myślałem też o Skach, ale to wyjdzie w praniu. Jeszcze raz dodaje VT:

moje2qp9.th.jpg

Ale w tym roku nie ma mowy... finansowe braki - właśnie Valeo są w fazie przygotowawczej do rezania :naughty::kox: A potem xenon itd. :rolleyes: Alu w przyszłym roku :wink4: mam nadzieję :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powoli myślę o 17'', bo na 16'' jest zbyt komfortowo :naughty:

Rafelekx jaki wzór 17'' planujesz założyć? :)

Są na przykładowym VT na wcześniejszych stronach albo na pierwszej, ale chyba coś nie bangla :no: (takie jak ma Cuber albo wit.s), myślałem też o Skach, ale to wyjdzie w praniu. Jeszcze raz dodaje VT:

moje2qp9.th.jpg

Ale w tym roku nie ma mowy... finansowe braki - właśnie Valeo są w fazie przygotowawczej do rezania :naughty::kox: A potem xenon itd. :rolleyes: Alu w przyszłym roku :wink4: mam nadzieję :rolleyes:

Te fele na srebrnym avancie wygladaja :kox: na zywca.. :th: dobry wybor.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz mi działa VT :naughty: te fele tez mi sie podobaja i tez o nich myslałem, ale nie bardzo pasują do sedana B5 :confused4: Na Twoim avancie rewelacja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...