Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Prośba o opinie - felgi 17 ATS do B5 Avant Quattro


Tposejdon

Rekomendowane odpowiedzi

witam co sa dzicie o tych felach? wiem potrzebne będa dystanse chyba ale tak pomijając to to jakie wasze opinie? warte uwagi?

http://moto.allegro.pl/item654359193_ats_17_5x112_7j_et52.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jeżdżę na ATSach i jedno co mogę powiedzieć,to że są bardzo wytrzymałe :good: a te z linku wyglądają ładnie i na dodatek cena jest w miarę atrakcyjna :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym rozmiarze o takim wzorze będą sie wydawały przymałe :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór felg fajny :good: firma też dobra :good: Jedynie w 17" mogą wyglądać trochę ubogo. Pasowałyby przynajmniej 18".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie a co do tego ET 52 to będa potrzebne chyba dystanse z tego co sie orientuje bo szerokośc jest taka sama jak oryginalne audi czyli 7J aleaudi mana ET35 a tu jest 52 czyli co dystanse dokupić i bedzie gites dobrze kombinuje? czyli mówicie panowie że ats nie są badziewie i nie pogna sieprzy byle pierwszym zakręcie? to mnie cieszy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie a co do tego ET 52 to będa potrzebne chyba dystanse z tego co sie orientuje bo szerokośc jest taka sama jak oryginalne audi czyli 7J aleaudi mana ET35 a tu jest 52 czyli co dystanse dokupić i bedzie gites dobrze kombinuje? czyli mówicie panowie że ats nie są badziewie i nie pogna sieprzy byle pierwszym zakręcie? to mnie cieszy..

Tylko że będziesz musiał kawał dystansów założyć. Nie ma tych felg z mniejszym ET ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko te jedne znalazłem w tym wzorze.. 18 no tak ładnie sie będzie prezentować ale czy na nasze drogi warto?? jeszcze jest fabrycznie obniżone i na twardym zawiasie w Quattro to juz na tych 15 czuje każda nierówność dlatego myślałem 17 maksymalnie dać i profil mi wyjdzie 45 wtedy.. jeszcze sie da jechać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś mieszka w regionie gdzie są 'w miarę proste drogi" to 18" ok

ale spróbujcie na 18 poszaleć na mazurach xd, ja mam fabryczne 16' ALU 5-ramienne i też miałem 1BE zawieszenie - samochodzik wyglądał ładnie ale jeździć się nie dało :( i musiałem wyższe sprężyny wstawić

a i na 16 czasami "włos na karku się jeży" jak się gdzieś wpadnie :/ a i te natrętne wahacze częściej będziesz wymieniał

zasadniczo decyzja i tak należy do Ciebie - cyna albo wygoda i komfort

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori :) bardzo zadko w tym wychodziła i praktycznie tylk osportowe wersje.. z kodów wyposarzenia wyzytałem że to jakaś specjalan edycja była na obnizonym zawiasie felach 16'' itp.. no i kolor :) az sie bałem jak jechałm po to że to malowane ale gdzi enei zajżysz to wszędzie oryginał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...