Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1,9 AWX] S4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To offtopujemy :D

50-140 pod gorke :P

swoja droga gdzies byl watek na forum z filmikami jak autka przyspieszaja - nie potrafie odkopac

Opublikowano

To offtopujemy :D

50-140 pod gorke :P

swoja droga gdzies byl watek na forum z filmikami jak autka przyspieszaja - nie potrafie odkopac

to twoj filmik?mogles to zrobic na jednym biegu np 3 albo 4
Opublikowano

ta - to jest 2 i 3, a na samej 3 to od 65km/h minimum - bo turbo tak zaczyna ladowac - zimowe doladowanie - 1 bar :)

w tym tygodniu planuje sie na a4 wybrac z dobra kamerka i nagrac od 0 do konca

Opublikowano

jaka moc?

Opublikowano

nie mam pojecia :D nie interesuja mnie cyferki, miedzy 200 a 300 bedzie :D

na wiosne jak sie zwiekszy doladowanie to odwiedze hamowanie

/OT

Opublikowano
  • Autor

QRi to ty czekasz i co myslisz ze samo sie zwiekszy doladowanie na wiosne ?

bo nie kumam chlopie tu trzeba modzić rezać krzesać iskry hehehehe :wink4:

Opublikowano

teraz mi 1 bar na zime wystarczy - potem trzeba odwiedzic bielsko i sie zrobi 1 z hakiem :)

Opublikowano
  • Autor

no to co sam chip ?[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 12:05_________________________________________________mnie dmucha 2 :decayed:

Opublikowano

bardziej strojenie tego co juz jest porobione

wydech, fmic, wtryski, pompa, turbo, catch oil tank itp itd :D

Opublikowano

bardziej strojenie tego co juz jest porobione

wydech, fmic, wtryski, pompa, turbo, catch oil tank itp itd :D

to taki projekt cos jak Poziu?
Opublikowano

No ładne ładnie , Adaś będzie wściekły jak wyrezasz więcej :D .

:polew: :polew: ale tak sobie mysle ze niezly by byl kox objechac 3,0 tdi heheheheh

no nic dalej rezam

No to czekam :)

A te tiptrony 3.0 tdi z filmików to jakoś zamulają na maxa.

Opublikowano

Nie ma to jak odejście w rodzinnym Audi kombi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dzo-Dzo chyba musisz większą turbine włożyć i auto jeszcze odchudzić :>

Zwróćcie uwagę na kreskę od wskaźnika paliwa :kox:

Opublikowano

Jakoś te konie trzeba napoić :gwizdanie:

Opublikowano

Dzo-dzo - wziołbyś pożyczył od kogoś kikla litrów ropy i wpadł na zlota Gliwickiego ( daleko nie masz ) byśmy se spokojnie pośmigali po autostradzie :wink4:

Opublikowano

Dzo-Dzo lata tylko na glebokiej rezerwie [co widac na filmikach] zeby byl mocniejszy but [mniejsze obciazenie]... wiec tankowanie co 10km zeby dojechac na spota nie ma sensu.

:decayed:

Opublikowano

Dzo-Dzo lata tylko na glebokiej rezerwie [co widac na filmikach] zeby byl mocniejszy but [mniejsze obciazenie]... wiec tankowanie co 10km zeby dojechac na spota nie ma sensu.

:decayed:

Dzo Dzo - ale daj wcześniej znać kiedy masz zamiar wpaśc - nie będę jadł z 2 dni wcześniej :polew:

Opublikowano

Dzo Dzo - ale daj wcześniej znać kiedy masz zamiar wpaśc - nie będę jadł z 2 dni wcześniej :polew:

lewatywa tez cos moze dac :decayed::polew:

Opublikowano

Miron, japonki, szorty i tiszert + czyszczenie jelita grubego... powinno dac z 15kg mniej :kox:

Opublikowano

na moje oko masz nie małe szanse dorównać/objechać 3.0+soft - naprawdę ciekawie mogłoby wyglądać nasze spotkanie :wink4:

Opublikowano

na moje oko masz nie małe szanse dorównać/objechać 3.0+soft - naprawdę ciekawie mogłoby wyglądać nasze spotkanie :wink4:

pod warunkiem że z rolki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.