Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

co ma 2mas do przewagi dzieki technice?:facepalm:

to zwykla czesc ,ktora sie zuzywa i podlega wymienia po pewnym przebiegu...

bo wiesz trochę boli gdy kupujesz auto marki "premium" a to się psuje jak jakieś daweoo a do tego naprawy są dość kosztowne... ale nawet te wszystkie przygody i tak nie zmienią mojego zdania że to jest jednak fajne auto, a na pytanie kolegi: czy po tych wszystkich przygodach kupie jeszcze kiedyś audi - odp. na 100% następne też będzie audi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

Kto lata czarnym B5 w sedanie po Czewie? Już drugi raz widzę tego strucla a na CB się nie odzywa mimo że antena jest :decayed:

Michał_G84

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Tomek widziałem Cię też, ale jak jeżdże na krótkich dystansach po mieście to zwykle CB nie włączam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje ktoś felgi audi ori 15 cali? Mam do sprzedania. Proste i nie naprawiane. Jechałem na nich po koła 17 do jastrzębia i przy 200 km/h ani nie drgnelo auto. Opony letnie lecz ogólnie to szrot. No i ślady użytkowania. Brak dwóch dekielkow bo ukradli. Czekam na propozycje.

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

Felgi widoczne na zdjęciach mojego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu pogoniłem felgi w idealnym stanie z oponami 5,5 mm za 580 zł:wink: wystawiłem za 800 zł to nawet nie było jednego chetnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze-wa to dziwne miasto, wysiadam z auta pod PCz, strasznie leje, to auto się świeci jak psu jajka, jakiś chłop koło 50 siedzący w aucie po drugiej stronie ulicy pyta ile pali, co za silnik i mówi że zdrowo suka wygląda jak na swój wiek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ;)

---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ----------

Panowie może dziś jakiś spocik??

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ----------

A jeśli nie dziś to dawajcie jakieś info kiedy robicie ;p nie będę codziennie robił 40 km żeby sprawdzić czy stoicie o 20 pod donem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ;)

---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ----------

Panowie może dziś jakiś spocik??

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ----------

A jeśli nie dziś to dawajcie jakieś info kiedy robicie ;p nie będę codziennie robił 40 km żeby sprawdzić czy stoicie o 20 pod donem

od 2 sierpnia nie bedzie problemu z tym czy ktos jest na spocie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...