Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry :) A Wy juz od samego rana spamujecie :)

  • Odpowiedzi 21,5 tys.
  • Wyświetleń 724,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oczywiscie - wlasnie sie do roboty szykuje jeszcze mam kilka minut a siedze w majtkach przed kompem hhahaha

Opublikowano

nuti repsekt w gotowaniu :notworthy:

kezor zgadza sie :decayed:

wiedzialem ze nie pojedziecie :polew: :polew:

Opublikowano

to pisz pietrek czy Ci sie udało :decayed:

Dzo-dzo przecież Ci dałem namiary gdzie sie masz odezwać i se miałeś sam załatwić ;)

Opublikowano

udalo sie dopompowalem troche i poszlo :cool1:

Opublikowano

udalo sie dopompowalem troche i poszlo :cool1:

zawsze mówiłem że dobry kompresor to podstawa :kox:
Opublikowano

chłopaki powiedzcie mi jedną rzecz , co się stało że wróciliście na nasze forum ?? :)

Opublikowano
chłopaki powiedzcie mi jedną rzecz , co się stało że wróciliście na nasze forum ??

Ty mi lepiej powiedz co to się stało w niedziele :tongue4:

Opublikowano

chłopaki powiedzcie mi jedną rzecz , co się stało że wróciliście na nasze forum ?? :)

no ja napisałem w "na każdy temat" :gwizdanie:
Opublikowano
chłopaki powiedzcie mi jedną rzecz , co się stało że wróciliście na nasze forum ??

Ty mi lepiej powiedz co to się stało w niedziele :tongue4:

Wszystko wkalkulowane :) wiedziałem że bedą plecy myślałem cże wieksze ale bonus jest u nas i to mnie cieszy :good:

jak interesujesz sie żużlem to zapraszam

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t30518.0.html;highlight=kibice+żużla

nie mam z kim pogadać :)

no ja napisałem w "na każdy temat" :gwizdanie:

musze obczaić , daj linka

Opublikowano

kurde, stracił sie ten temat :mysli: ale wkażdym bądź razie chodziło o to że to forum było pierwsze i tamt powstało z chorych ambicji jednego admina i przejżałem wkońcu na oczy :wink4:

Opublikowano

chłopaki powiedzcie mi jedną rzecz , co się stało że wróciliście na nasze forum ?? :)

Nasze ? Moskal ja byłem na tym forum zarejestrowany wcześniej od ciebie :naughty:

później byłem gdzie indziej ( w delegacji ) a teraz piszemy w miejscu gdzie wszystko się

zaczeło w Częstochowie

Opublikowano
Wszystko wkalkulowane wiedziałem że będą plecy myślałem cże wieksze ale bonus jest u nas i to mnie cieszy

No bonusa się nie udało zgarnąć chociaż dużo nie brakło ale i tak mnie chłopaki zaskoczyli szczególnie po ostatnim występie :gwizdanie:

Wątek znam tylko coś tam ostatnio nikt nie zagląda.

Żużlem się nikt nie interesuje czy co :mysli:

Opublikowano

no ja byłem zarejestrowany od 28lutego 2006 jakoś :gwizdanie:

także byłem już wtedy jak Poźiek mówił jeszcze na turbina papu :polew:

Opublikowano

Ustalmy teraz w tym miejscu kto był pierwszy ! :evil::polew:

I kto w ogóle ma prawo mówić "nasze" :angry::kox: :kox:

_________________________________________________

Wątek znam tylko coś tam ostatnio nikt nie zagląda.

Żużlem się nikt nie interesuje czy co :mysli:

Ja już wypadłem z obiegu przez tą niepotrafiącą jeździć Warszawę.. :disgust:

Już nawet aktualnego składu naszych Lwów nie znam :embarrassed:

Ale za to wiem, że Toruń dostał oklep :tongue4:

Opublikowano

Ustalmy teraz w tym miejscu kto był pierwszy ! :evil::polew:

Nikt z was :cool1: pierwszy byłem Ja i Piotrek :naughty:

chłopaki powiedzcie mi jedną rzecz , co się stało że wróciliście na nasze forum ?? :)

Przemyslenia, wnoioski, wspólna decyzja Częstochowskiej Ekipy :wink4:

Opublikowano

Ustalmy teraz w tym miejscu kto był pierwszy ! :evil::polew:

Qwa byłem pewien , że ja.Ale tak to napisałeś , że już nie mam pewności :polew:

Opublikowano

Ustalmy teraz w tym miejscu kto był pierwszy ! :evil::polew:

Qwa byłem pewien , że ja.Ale tak to napisałeś , że już nie mam pewności :polew:

Przecież wiesz, że sam byś tego nie wymyślił.. :naughty:

Ps. Dzisiaj wysyłam Ci "podziękowania" - jak nie to wymyśl jakąś formę represji :polew: Bo nic mnie chyba nie zmobilizuje :no: :gwizdanie:

Opublikowano

Przypomniało mi się właśnie że w 8 klasie byłem pierwszy w biegu na 60 m. to też się liczy? :naughty:

Opublikowano

przejżałem wkońcu na oczy :wink4:

:good:

Nasze ?

Poprostu wiem ,że w pewnym momencie odwróciliście się od tego forum i byłem zdziwiony widząc znowu wasze nicki , tylko że teraz ja jestem czerwony a wy niebiescy :polew: :polew: :polew:

Taki żarcik :)

Ale za to wiem, że Toruń dostał oklep :tongue4:

Dostał oklep ale mając jeden zaległy mecz ma 4 punkty przewagi nad następną ekipą :polew: :polew: :polew:

To jest drużyna a nie zlepek indywidualności :decayed:

Przemyslenia, wnoioski, wspólna decyzja Częstochowskiej Ekipy :wink4:

Myśleliśmy że przeszliście na "ciemną strone mocy" :decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.