SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.

szczuraz

:shocked: :shocked:

Wszystkie grupy chcesz robić ?? (000, 001, 003, 004, 008, 010, 011)

• Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• szczuraz

• hornet

• kaju

• Spartan_Wroc.

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, kto z wro jeździ granatowym sedanem B5 na białych felach(dekielki dope, ramka klubowa)? Widziany dzisiaj pod halą targową :)

P.S.- Ładnie się prezentuje :good:

a ja widzę dość często również granatowego, ale avanta. Stoi często na ołtaszynie, na ulicy Szmaragdowej (?). Autko posiada klubowe ramki. Przyznaje się ktoś?! Chciałem pozdrowić, będziemy sąsiadami (choć i teraz mieszkam blisko - koło boiska). Jak nikt się nie przyzna, to i tak zaczepię, jak spotkam :hi:

P.S.- Ładnie się prezentuje :good:

Dużo ludzi ma ramki, naklejki ale na spotach się nie pojawiają. :thumbdown: :thumbdown:

:shocked: :shocked:

Wszystkie grupy chcesz robić ?? (000, 001, 003, 004, 008, 010, 011)

ja nie mam diesla tylko ślepe i głuche AEB :decayed: dzisiaj zrobiłem 2x dynamiczne na S8 i A4 jak chłopakom się nie spodoba to się ustawimy . U mnie loguje się grupy 002 , 007 , 025 ... no chyba że o czymś nie wiem . Na vag-com angielskim spoko się robi logi ... a na naszym polskim vagu nie ogarniam wogóle ... albo ten program jakiś z d*py albo ja wolę ten bardziej manualny angielski :gwizdanie:

BTW vag-com robi 3 grupy na raz ... czyli max 3 przejazdy wg Twojej wyliczanki :cool1:

Zapomniałem że nie masz TDI

W polskim to gówno zrobisz :decayed: loguje się 3 jednocześnie

posłali mi temat do koszalina z rana ... :disgust: Musiałem założyć nowy i powklejać w tabelki bo chyba o to poszło :naughty:

link zapodaj

tyram do 23 a wy już pewnie browar walicie ... :slina:

odreagowałem wczoraj :naughty: musze robić taki twardy reset raz w tygodniu to spokojniejszy jestem :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 10:27_________________________________________________będzie któryś dzisiaj ?

:hi: :hi:

Ja już we Wrocku ale nie dam rady przyjechać ponieważ przyjechałem jako pasażer :decayed:

No takiej chu....wej drogi to dawno nie mieliśmy... od Katowic do Wrocka jedna ściana wody. Co kilka km jakieś auto rozwalone na barierce.

Szczur już podałem linka do Twojej bolączki.

przepraszam Panowie, że mnie nie było, ale dopiero po 19 prace skończyłem :disgust: