Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

siemka koledzy wybieracie sie tam http://www.audi80.pl/-jelcz-laskowice-vagcamp-27082011-vt56613.htm my tam z ekipą audi 80 będziemy :)

Ty lepiej weź ekipę audi 80 i zawitajcie na spota w niedzielę na 18 pod mostem milenijnym.

Warto się pokazać na żywo a nie tylko na forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt u was pod milenijnym już dawno nie byłem a zebrać moją ekipę w niedzielę to nie tak łatwo ale ja tym razem sie pojawię tylko czy ktoś będzie już raz byłem sam a pózniej wchodzę na neta a tu że nikt sie nie pojawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt u was pod milenijnym już dawno nie byłem a zebrać moją ekipę w niedzielę to nie tak łatwo ale ja tym razem sie pojawię tylko czy ktoś będzie już raz byłem sam a pózniej wchodzę na neta a tu że nikt sie nie pojawi

Powiem Ci tak... mnie nie będzie... ale tak to jestem.. prawie zawsze.

Qrczaka też chyba nie będzie.. co do reszty to pewnie napiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tam z ekipą audi 80 będziemy :)

o której startujecie z wro i skąd ? może bym olał jednak ten drifting :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotykamy się na miejscu sam jestem ciekaw jak będzie bo to pierwsza impreza nie wiem ile wiary od nas przyjedzie wiesz w Nysie np ekipa do pisała trudno powiedzieć jak będzie tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie najpewniej nie ma w niedzielę, bo lecę do Radomia. o 18:30 to tam się impreza kończy, a gdzie powrót?! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt u was pod milenijnym już dawno nie byłem a zebrać moją ekipę w niedzielę to nie tak łatwo ale ja tym razem sie pojawię tylko czy ktoś będzie już raz byłem sam a pózniej wchodzę na neta a tu że nikt sie nie pojawi

Powiem Ci tak... mnie nie będzie... ale tak to jestem.. prawie zawsze.

Qrczaka też chyba nie będzie.. co do reszty to pewnie napiszą.

Ja do mamy na zupe jade :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniady idziemy z buta na rakietową w sobote ? wypijemy piwko popatrzymy fotki nacykamy . Piszesz się ? [br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 12:36_________________________________________________jutro na rakietowej ma być dyno day - hamownia za 50 pln Hornet możesz pomierzyć swojego turboklekota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o której na rakietowej coś jest? od rana czy wieczorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.drift-open.pl/

[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 09:07_________________________________________________Byłem przed chwilą na hamowni :naughty: sucz trzyma serię :good: 147 ps / 201NM przy temp 27`C

gdybym teraz dostał baty na drodze od Horneta to by znaczyło że faktycznie coś dłubnął :wink4:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 13:16_________________________________________________ umarliście czy co ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wróciłem z memoriału.. nasi dali doopy ale Rosjan miło się oglądało....

gdybym teraz dostał baty na drodze od Horneta to by znaczyło że faktycznie coś dłubnął :wink4:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 13:16_________________________________________________ umarliście czy co ?!

Kiedy się ustawiamy >?? z miłą chęcią zobaczymy jak wyjdzie na ulicy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj znać parę godzin wcześniej i sie ustawimy . Teraz mam 1 zmiane . Wczoraj NIKOGO nie było stałem sam na pustym parkingu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odezwę się jak się ściemni . Na maślice troche za daleko ale mamy S8 :naughty:

:good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze w tym tygodniu, z racji, ze nikogo ( oprocz szczuraz'a ) nie bylo w niedziele, spotkamy sie gdzies wieczorkiem ?? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...