Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

mnie też możesz dopisać: 608 804 832

jestem jedynym z południa Wrocka (chyba), także autostrada, krzyki itp to mój rejon :cool1:

osłona aktualnie leży u Gniadego, ale zabiorę ją w najbliższym czasie, więc będzie do odbioru u mnie. Ja ją troszkę naderwałem, jak próbowałem zerwać z ostatniego zaczepu, ale nawet tego nie widać. Reszta wszystko zdjęte i nienaruszone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe foto dałem :mysli:

Daj trochę mniejsze bo jak będę przeglądał forum na telefonie to 3 dni będzie mi się wątek ładował :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też możesz dopisać: 608 804 832

jestem jedynym z południa Wrocka (chyba), także autostrada, krzyki itp to mój rejon :cool1:

osłona aktualnie leży u Gniadego, ale zabiorę ją w najbliższym czasie, więc będzie do odbioru u mnie. Ja ją troszkę naderwałem, jak próbowałem zerwać z ostatniego zaczepu, ale nawet tego nie widać. Reszta wszystko zdjęte i nienaruszone.

nie ma problemu :) ja liczylem sie z tym ze oslona zostanie wogole wyrwana :) a wiec i tak dobrze sie skonczylo .... wogole to jestem wkurzony bo zostawielm auto i wszystko zrobilem w nim zeby ladnie dzialalo a tu jakas oslona musiala sie oderwac :) a miesiac temu robilem regenracje przekladni i widocznie zle cos zaczepili .....za tydzien w sobote bede w polsce to zadzownie i sie dogadamy kiedy moge odebrac , ew. w niedziele na spocie bysmy sie spotkali . :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu :good:

zabrałem osłonę, bo była strasznie brudna i szkoda brudzić Twoje auto. Moje już od tygodnia służy jako furgon do wożenia cementu, zaprawy i mebli :naughty:

jak leżałem pod Twoim autem na autostradzie, to dostrzegłem krople oleju na spodzie silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze cos mokro bylo kiedys ale myslalem ze to od magla bo przeciekal .....teraz bylem ostatnio to zrobilem magiel ale widocznie to cos jeszcze niestety ..... bede to ty zbadam :) dzieki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

ja byłbym chętny na grilla, ale dam znać jeszcze później, w ostatniej chwili praktycznie, bo dzisiaj przeprowadzkę firmy robimy i nie wiem, ile czasu to potrwa, a muszę pomóc, bo ojciec sam tego wszystkiego przenosić nie będzie. O której i gdzie dokładnie ten gryll? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :hi: Na grila moglibysmy sie umowic, na powiedzmy 18 ? Sepolno jest kolo stadionu olimpijskiego. Wysle Wam na PW dokladny adres.

Do tej pory chetni :

gniady 79

qrczak91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ szczuraz z narzeczonom

potwierdzam :good: tylko czemu przez OM ?!

raz dwa trzy Gniady furą wszystkich rozwozi ... Wygrałem darmowy transfer z grillika do domu ? :mysli:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 10:27_________________________________________________Human VTEC Sound

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ szczuraz z narzeczonom

potwierdzam :good: tylko czemu przez OM ?!

raz dwa trzy Gniady furą wszystkich rozwozi ... Wygrałem darmowy transfer z grillika do domu ? :mysli:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 10:27_________________________________________________Human VTEC Sound

OM to miał być taki chochlik sprawa druga ja stary piwosz na grilla nigdy nie pojadę samochodem bo to będzie nieładnie wyglądać -może twoja połowica??? :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojedzie pan z radio taxi i tyle :good:

ja gdzieś koło 19 bede wolny i moge sie zbierać na grillika. Alko i kiełbane chyba bede brał w kerfie to mogę Gniady po Ciebie zajechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak, obecni na dziejszym grillu :

e9matic z narzeczonĄ !

gniady 79

qrczak91

szczuraz z narzeczonĄ !

Ja nie bede pił, wiec moge poodwozic Was, ale niestety bedziecie cos musieli sypnac na bajure, bo aktualnie bez pracy jestem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...