SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.

szczuraz

O. no widzisz, jak będziecie mieli dokładkę to ją się ubierze całkiem :)

Z tą osłoną to żartowałem... to z pomocy kolegi żony została :polew: :polew: :polew: OJ widać, że wątku się nie śledzi :tongue4:

• Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• szczuraz

• hornet

• kaju

• Spartan_Wroc.

Top użytkownicy w tym temacie

bierz żone pod pachę i dawaj :kox:

coś Piotrek zaginął w akcji ... albo ma tyle roboty albo ktoś urwał mu od internetu

Chce ktoś kupić mojego polifta? Za 16k oddam

2,5TDI nikt nie chce :polew: Bo większość po przejsciach i ceny niestety niższe niż innych silników

Chce ktoś kupić mojego polifta? Za 16k oddam

jeżeli mam być szczery to chyba jedyny diesel jakiego bym chciał ... o ile wałki i rozrząd zrobione :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 23:07_________________________________________________śpicie czy co ?! :blink:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 04:40_________________________________________________chłopy jest do sprzedania mega zabawka mojego bardzo dobrego kolegi widzę że poleciało z giełdy ... bo nie doczytałem regulaminu :naughty:

może hornet sie napali na sleepera i auto rodzinne w jednym :polew:

Zyje i mam sie dobrze :naughty: U mnie forum jest odpalone 24/h, wiec jak jestem online, to nie znaczy, ze siedze prz kompie.

Co do grila, to tak jak gniady napisal, moze by przelozyc na nastepny tydzien ? Bo tam ktos ze spotu ( nie pamietam nicka ani imienia ) mowil, ze tez by chcial podjechac z nami na grila, ale w tym tygodniu ma wesele jakiegos kumpla. No chyba, ze robimy meeting grilowania :evil: to i w nastepnym tygodniu tez sie trzasnie :good:

Dobrze gada !! Polać mu ale w przyszłym tygodniu. Moja się już wykuruje i będę spokojniejszy.

Nie ma już opla... poszedł do lakiernika bo koleżanka z pracy przyjebutała o ścianę :polew: :polew: idzie do oddania bo więcej z nim roboty niż jazdy :polew: :polew:\

To jak w przyszłym tygodniu impra a dzisiaj spokój ??

Dokładnie jest kolega bardzo chętny z żoną mają wpaść ale właśnie za tydzień .

Ma ktoś konto na A3 Club net ??

To niech sobie poczyta... http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?p=848994#post848994

Niezłe jaja :decayed:

odwieczna wojna ... :blink:

Evo rozjebał mi nerki tym

"Tak wiec reasumujac mirku... mechanik od kosiarek zawsze zostanie mechanikiem od kosiarek i chocby wgral milion

zaj..ebistych softow do ecu i tak zabraknie mu jednego.. wiedzy. dziekuje ci zatem ze zdecydowales wykazac sie tym brakiem

wykazujac sie tez jednym... do czego mozesz byc zdolny aby tylko pokazac ze tego ci nie brak."

Kito dowalił koksu musimy wpaść do nich chyba w odwiedziny pod magnolię bo dawno go nie widziałem :wink4:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 14:17_________________________________________________ty Hornet Evo robi Turbo PB ? bo co człowiek to inne info

ty Hornet Evo robi Turbo PB ? bo co człowiek to inne info

robie turbobenzyny, i mi nawet niezle wychodza :)

:decayed: :decayed:

Kto będzie ??

ja z Ewą :polew:

robie turbobenzyny, i mi nawet niezle wychodza :)

przerabiałeś już AEB ? mam zdrową serię bez żadnych wodotrysków i innych udziwnień pod maską. Na ile to można zrobić samym softem ?

ja nawet nie wiem czy to grill czy zwykłe weekendowe picie :naughty:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 22:16__________________________________________________evolution mam do Ciebie jeszcze parę pytań odnośnie czytania błędów w saabie 2.3T PB zadzwonię jutro i ewentualnie podjadę jak będziesz miał chwilę czasu dla mnie