Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

bilans po grillu:

piwa (różne) x10

kac-morderca x8 :sick3:

chipsy (różne smaki) x5

torba w kolorze różowym (łososiowym?) x1

kiełbaski x3

niebieska strzała x1

towar przywiozę w przyszłym tygodniu :cool1:

ktoś jedzie na ognisko z AKP? Ja nie zamierzam. Zapraszałem tam również i nikt się nie stawił. A ponoć my się izolujemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Walić ich (konkretne osoby nie wszystkich) Ja tam nie jade bo pewnie zepsuję im znowu klimat... :naughty:

Jak Hornet sie pozbiera to odbiore to niebieskie padło z Twojego podwórka :wink4: Czekaj przecież wczoraj z osób pijących byly Asia ,Ewa , Hornet , Ja i twój ziomek co sie grillem potem zajmował :mysli: Skąd ten kac x8 :gwizdanie:

Mnie dzisiaj na spocie niema bo jam mówiłem wczoraj pracuję od 16:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj będzie grill, tak proponuję. Jak ktoś chcę flaszkę, proszę bardzo, już jest lodówka, żeby coś schłodzić :decayed:

Widzimy się u mnie, od 18 do ??? większego picia lepiej tutaj nie robić, bo w środku za dużo miejsca nie ma, a lepiej nie zachodzić za skórę sąsiadom. Wiadomo, sobota, więc zrozumieją, zwłaszcza, że kilka metrów dalej jest boisko, a tam co weekend jest ostre chlanie i śpiewy do rana. Jak ktoś będzie chciał, można się tam później przenieść, bo tam już nie ma żadnych zahamowań :naughty:

O 18 u mnie. Adresu tu nie będę pisał, (51.056914,17.013887 google maps podaje mój domek, jako nr 9 :wallbash: ), domek poznacie po białej parówie stojącej przed furtką :decayed:[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 16:15_________________________________________________ja grilla załatwiam, stolik jest, krzesełek wystarczy :good: jakieś kiełbaski i alkohol sobie weźcie :)[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 16:18_________________________________________________liczę na to, że będą wszyscy i grill nie ograniczy się do popijawy ze Szczurkiem i Ewą :decayed:[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 16:48_________________________________________________DOBRE RANO

dzieki wszystkim za tak liczne przybycie wczoraj. no to gdzie w przyszlym tygodniu?

No jak obiecałeś :banan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie chciałeś z rana jechać żeby wywietrzeć idzpan8yozz1.gif

Wietrzenie a kac to dwie różne sprawy.

Strzała już odebrana :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ tam sie gotuje na tym a3-club :D

Dobrze jest .... :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 16:19_________________________________________________Piotrek Ty coś wczoraj mówiłeś, że roboty szukasz w profilu informatycznym ??

Zapoznaj się http://praca.gazetapraca.pl/200,4001,,1109542,,Serwisant+Regionalny.html jak coś to daj znać na pw może coś da się zrobić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ tam sie gotuje na tym a3-club :D

Dobrze jest .... :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 16:19_________________________________________________Piotrek Ty coś wczoraj mówiłeś, że roboty szukasz w profilu informatycznym ??

Zapoznaj się http://praca.gazetapraca.pl/200,4001,,1109542,,Serwisant+Regionalny.html jak coś to daj znać na pw może coś da się zrobić :good:

Już aplikowałem na to ogłoszenie, ale ... no cóż, brak odzewu :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ tam sie gotuje na tym a3-club :D

Dobrze jest .... :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 16:19_________________________________________________Piotrek Ty coś wczoraj mówiłeś, że roboty szukasz w profilu informatycznym ??

Zapoznaj się http://praca.gazetapraca.pl/200,4001,,1109542,,Serwisant+Regionalny.html jak coś to daj znać na pw może coś da się zrobić :good:

Już aplikowałem na to ogłoszenie, ale ... no cóż, brak odzewu :confused4:

To może ja się wyrażę jasno i raz..... każdy kto chce aplikować do Banku o pracę na jakieś ogłoszenie niech daje znać. Na ile będę mógł na tyle pomogę. W tym przypadku mam duże możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...