Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

tepsa zafundowała mi brak internetu :wallbash: jako człowiek uzależniony poszedłem na orlen i kupiłem starter play :naughty: wywaliłem Iplusa za okno i oto jestem :gwizdanie:

Wystarczyło poskanować okolicę i jakieś WiFi pewny by się znalazło. Mi jak nie działa to podpinam się do kogoś nawet nie wiem go kogo. Zrobiłem sobie i mam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

12 AP w powietrzu 2 bez hasła ani jeden z dostępem do netu. :thumbdown: Mam mega antenę do wifi jak podłączam to pod usb to sąsiadom firanki z okien zrywa ... ale niestety pozabezpieczali się. Próbowałem rządowych loginów i haseł niestety nie działały :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 AP w powietrzu 2 bez hasła ani jeden z dostępem do netu. :thumbdown: Mam mega antenę do wifi jak podłączam to pod usb to sąsiadom firanki z okien zrywa ... ale niestety pozabezpieczali się. Próbowałem rządowych loginów i haseł niestety nie działały :polew:

Złamanie hasła WiFi jest proste ale ze względów iż jest to naruszanie prywatności nie powiem jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedzie ktoś wypalać paliwo stojąc w korku na AOW ? :naughty:

Ja dzisiaj nie wsiadam na kółko :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz do portu kupuj opał :gwizdanie:

nie bedzie smierdziec? nagrzewnica jest bez wyciagu i chodzi o to zeby tego smrodu nie bylo jak przy on...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej pomęcze... Na BLISKIEJ ul.Lotnicza będzie to Bio? :mysli: nie chcę dymać taki kawał na darmo...

możesz jechać jest napewno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebiescy zrobili dobry odsiew podczas protestu :blink: Odławiali po kolei leciały dowody i sypały się mandaty... :kwasny: i jak tu organizować pokojowe demonstracje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebiescy zrobili dobry odsiew podczas protestu :blink: Odławiali po kolei leciały dowody i sypały się mandaty... :kwasny: i jak tu organizować pokojowe demonstracje ?

Na spocie mówiłem żebym tak zrobił. Bardzo dobrze zrobili. Blokować to możecie sobie wjazdy na podwórko a nie ulice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz tak dużo siana to może będziesz mi dopłacał do paliwa ? 3 lata temu wydawałem na dojazdy do pracy 450-500 pln teraz prawie 800 chętnie przyjmę od Ciebie różnicę i wtedy będę siedział cicho. Nie będzie rudy pluł mi w twarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz tak dużo siana to może będziesz mi dopłacał do paliwa ? 3 lata temu wydawałem na dojazdy do pracy 450-500 pln teraz prawie 800 chętnie przyjmę od Ciebie różnicę i wtedy będę siedział cicho. Nie będzie rudy pluł mi w twarz.

To są inne sposoby a nie blokowanie drogi. Skoro płacę podatki i za paliwo ( pies jeahbał że tak wysoko) to chce mieć przejezdne drogi a nie blokowane.Te blokady i tak nic nie dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest równoległa droga wzdłuż A8 chętni mogli z niej korzystać niebiescy nie robili problemów :wink4: Lewy pas poruszał się z prędkością 80 km/h więc jak nie chciałeś protestować to nie musiałeś. [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 17:13_________________________________________________co robimy z jutrem ? może jakaś pizza po spocie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...