Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

heloł Piotrze widze że pospałeś :naughty:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 09:01_________________________________________________0fdffc24500ac2d7c37faa4ed3c3a533.jpg?1327414209 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Hej Ho.

Ranty sa zjechane, nie wiem jak cena... Chyba tyle co by mi na ta alcantre bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musze jakies foty cyknac,do garazu podejde dopiero po 20. to cykniem :)

Tylko na moich gumach przegladu nie przejdziesz,bo tyl jest bardzo szeroki i wystaje ze blotniki.

Bo ja u kolegi podbijalem. :cool1:

Nawet nie znam wymiarow :polew: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema panowie.

Udało mi się uporać z "check engine" ( podziekowania dla ksiadz99 :good: za udostepnienie vaga ).

Okazało się, że to nie żadna z cewek zapłonowych tylko sonda lambda pokazała następujący komunikat:

16804 - Rząd 1; system katalizatora: za mała skuterczność - błąd permanentny.

Stwierdziliśmy, że jeśli permanentny to po skasowaniu pojawi się jeszcze raz. Skasowaliśmy i nic się nie pojawiło ponownie. Jeżdze juz tak 3 dzień i czysto... :gwizdanie:

HGW :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Permanentny?! O shit... jeszcze się z takim nie spotkałem... Chyba mało widziałem w zyciu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Permanentny?! O shit... jeszcze się z takim nie spotkałem... Chyba mało widziałem w zyciu :kox:

W takim razie ja też mało widziałem... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd sporadyczny widziałem jedynie, albo błąd jakiegoś czujnika zwarcie do masy czy coś takiego, albo w ogóle bez jakiegokolwiek opisu, ale permanentny?! Skąd koleszka miał tego vaga, co to za vag wogóle?[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 21:43_________________________________________________

16804 - Rząd 1; system katalizatora: za mała skuterczność[/b] - błąd permanentny.

Nic kompletnie z tego opisu nadal jednak nie rozumiem :kox: pierwszy raz taki opis widzę. Emay, robiliście może zrzut ekranu jak ten błąd wyskoczył? Coś jeszcze wyskoczyło? Czy tylko to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczyło tylko to. Czytałem trochę o tym i sa różne sposoby rozwiązania tego, tańszy i droższy :naughty: :

- wymiana lambdy

- wyłączenie lambdy

- wyciecie katalizatora

- itd.

Kolega mial vag professional - licencjonowany :)

Właśnie z tym zrzutem.... byliśmy pewni że ten błąd sie pojawi ponownie to nie robiliśmy zrzutu..

Ja myśle, że to też kwestia tłumaczenia programu. Kij z tym na razie się cholerstwo nie świeci. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wam też pozmieniały się ikonki na forum czy moja przeglądarka kończy żywot ? np online , nowa wiadomość , ryje w opisie tematu( w postach są ok )

BTW zabrałem dzisiaj na autostradzie kunę czy innego szczura przy prędkości autostradowej :wallbash: śmierdzi mi z wydechu pojaranym futrem wyrwało mi dokładkę spod zderzaka i wygieło gniazdo haka wylatując tyłem ... ciekawe co jeszcze :mysli: Muszę zejść pod auto. Chłodnice na szczęście całe. Jak ktoś ma ochotę na strogonowa to szukać mięska na AOW w kierunku A4 :decayed: już pokrojone w paski :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:nabijasie: chłopie ile moje audi już świeżonki przerobiło to się z głowie nie mieści... Najgorzej było z borsukiem, wtedy dostał zderzak, klima, dokładka, wszystkie osłony pod spodem... :confused4: a tak przy okazji... Ktoś będzie się wybierał w czewrcu do Ułęży na majoVWke? Nie dam rady być w Bukowinie, to tam sobie chcę odbić... Dwa miejsca w aucie wolne :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrze gdzie ten Ułęż obok zwoleń myślę nie daleko a tu wielki człon ... pod Warszawą :decayed: Jak dla mnie za daleko :thumbdown: Mogę pojechac na majóVWkę do nysy na Vag event jest blisko i jak bedzie lipa to można szybko znaleźć się u mnie za orlenem na piwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dlatego piszę, że w razie co mam dwa miejsca wolne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mięsko pokrojone w paski dzisiaj jadłem, dobre było świetnie przysmażone to może ten Twój szczur :>

A propo przeglądarki to chyba przyciski się pozmieniały bo ja też to mam takie bardziej podchodzące pod 3D :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrze gdzie ten Ułęż obok zwoleń myślę nie daleko a tu wielki człon ... pod Warszawą :decayed: Jak dla mnie za daleko :thumbdown: Mogę pojechac na majóVWkę do nysy na Vag event jest blisko i jak bedzie lipa to można szybko znaleźć się u mnie za orlenem na piwie

Ułeż znam jak kieszeń...pochodzę z Dęblina a to rzut beretem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...