Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

nie byłbym takim optymistą :gwizdanie: :naughty:

Mój kumpel ma kabel obd II pod USB tylko zapodział gdzieś płyty z softem, dało by to użyć ?

Oczywiście da radę to ruszyć... jak wszystko.[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 20:49_________________________________________________

"Kierowcy, 28 stycznia będziemy organizować protest przeciwko wysokim cenom paliw w Polsce. Dnia 28 stycznia chcemy zablokować Autostradę A4 na odcinku Opole - Wrocław oraz autostradową obwodnicę Wrocławia. Protest będzie polegał na poruszaniu się autostradą prędkością 40 km/h. Chcemy to zrobić medialnie i ostrzec rząd, że jeżeli nie zainteresuje się problemem to zablokujemy autostrady podczas Euro 2012. Zbiórka kierowców 28 stycznia 2012 godz. 12:00 na obwodnicy Brzegu (koło zajazdu Rybiorz - stacji Bliska) PRZECZYTAJCIE I PODAJCIE DALEJ"

Goowno to da to blokowanie. Policja powinna wlepiać mandaty za utrudnianie w ruchu !!

Chcecie protestować to stacje blokujcie albo nie tankujcie na nich.... [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 20:50_________________________________________________

najgorsze że to moja droga do pracy od A8 przez A4 bede musiał cisnąć wioskami :thumbdown:

Spokojna Twoja.... jeszcze nie widziałem, żeby kierowcy się zorganizowali na taką skalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykliści się zorganizowali pod Katowicami na płatnej A4 niezłe klocki wtedy były :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

polecam festiwal pizzy w pizza hut, rekord z zeszłego roku (16 kawałków) nie został pobity, dzisiaj tylko coś około 12+1,5l Pepsi :przebiegly:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 21:21_________________________________________________co myślicie?

http://www.motofakty.pl/artykul/limuzyna_audi_r8_v10_od_limo_broker.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że wyjdą max 2 sztuki tego dziadostwa i obie będą stały w emiratach na prywatnej pustyni jakiegoś nieogolonego pana z ręcznikiem na głowie :naughty:

Waldek jakbyś zamawiał grilla to daj znać może się dołączę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.lastfm.pl/user/szczuraz

Jak coś świeżego wyjdzie masz odemnie info :wink4: na razie poprzeglądaj mój profil na laście tam na bank znajdziesz coś ciekawego :naughty:

d18ea796bde2293505c7b473f9ad5d7a.jpg?1326988045:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend przejrzę, bo teraz zamówienia gonią, do późna pracuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze się nie przestawiłem po nockach :naughty: w przyszłym tygodniu 1 zmiana a potem znowu nocki ... jest sens ? :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie bardzo :confused4: Maćku, spadamy spać. Ja o 5 muszę wstać... Hornet by stwierdził, że nie opłaca się kłaść, no ale muszę chwilę dać oczom odpocząć ;) branoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wstaję o 12 myję się , jem śniadanie i wyjeżdżam o 13 do pracy... Mogę jeszcze posiedzieć :gwizdanie: W przyszłym tygodniu będzie problem jak trzeba będzie o 4:30 się obudzić na 1 zmianę :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie bardzo :confused4: Maćku, spadamy spać. Ja o 5 muszę wstać... Hornet by stwierdził, że nie opłaca się kłaść, no ale muszę chwilę dać oczom odpocząć ;) branoc!

Jak chcesz, żeby oczy odpoczęły po popatrz na jakieś fajne cycki :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=107122.0;highlight=laski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie bardzo :confused4: Maćku, spadamy spać. Ja o 5 muszę wstać... Hornet by stwierdził, że nie opłaca się kłaść, no ale muszę chwilę dać oczom odpocząć ;) branoc!

Jak chcesz, żeby oczy odpoczęły po popatrz na jakieś fajne cycki :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=107122.0;highlight=laski

Cycki to nie wszystko Panie Kolego! :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Parówa znowu jeździ :thumbup:

dzięki Szczurek! :notworthy:

No problem polecam sie na przyszłość :good:

Cycki to nie wszystko Panie Kolego! :wink4:

Liczy się jeszcze piwsko... a że dzisiaj piątek :naughty::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Parówa znowu jeździ :thumbup:

dzięki Szczurek! :notworthy:

No problem polecam sie na przyszłość :good:

Cycki to nie wszystko Panie Kolego! :wink4:

Liczy się jeszcze piwsko... a że dzisiaj piątek :naughty::drunk:

Ile dałeś za lampy ??

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=234863.0#lastPost :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za w stanie ori dałem 250 obie + 300 pln dla Gwertego za przerobienie na czarny bix w sumie 550 + KW + palniki i przetwornice w 850 albo 950 za całość z przesyłkami się zamknąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczuraz,ja bede prawdopodobnie po 5 lutego zamawial. chyba,ze ty chcesz pozniej ...mi sie nie pali :)

1k za lampki, hmm to az tyle bede musial odlozyc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...