Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Spartan_Wroc. ... kolor to ty masz człowieku :shocked: :shocked: :shocked: . :slina: a te felasy na tej a4 co dałeś,to 19" ?

Drogi Maćku,co do mojego wisko... :decayed: nie zrobiłem jeszcze,teraz fura stoi w garażu więcej niż jeździ. Ale dowiedziałem się jakie mogą być przykre skutki,więc będę to robił jak najszybciej... z tym,że jak będę rozbierał przód. To i też lampy będę chciał wyrezać i błotniki nieszczęsne ogarnąć i coś tam i coś tam jeszcze :decayed:

http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-s4-rs4-rs-style-rs-look-i2054440754.html Widział to ktoś na aucie ? dobrze jest,czy wygląda to jak te atrapy KAMEI,- bo te są okropne :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan_Wroc. ... kolor to ty masz człowieku :shocked: :shocked: :shocked: . :slina: a te felasy na tej a4 co dałeś,to 19" ?

http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-s4-rs4-rs-style-rs-look-i2054440754.html Widział to ktoś na aucie ? dobrze jest,czy wygląda to jak te atrapy KAMEI,- bo te są okropne :sick3:

ciesze się, że się podoba :notworthy::wink4: ...felgi to 18", będą u mnie jeszcze dzisiaj albo jutro...wraz z gwintem z tej samej a4 :gwizdanie: i byle do wiosny :kox: a co do grilla to pisz do medika on to mial na pokładzie :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę nigdzie znaleźć tych felg twoich,chodzi mi o aukcje jakieś itp. Na google grafika to mnóstwo.

Gdzie to szukać ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-s4-rs4-rs-style-rs-look-i2054440754.html[/url] Widział to ktoś na aucie ? dobrze jest,czy wygląda to jak te atrapy KAMEI,- bo te są okropne :sick3

Ostatnio był taki w dziale sprzedam z fotami na aucie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie byłbym takim optymistą :gwizdanie: :naughty:

Mój kumpel ma kabel obd II pod USB tylko zapodział gdzieś płyty z softem, dało by to użyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie byłbym takim optymistą :gwizdanie: :naughty:

Mój kumpel ma kabel obd II pod USB tylko zapodział gdzieś płyty z softem, dało by to użyć ?

...a ja nie wiem... udzielałem się bo powszechnie wiadome jest jak kolega Hornet załatwia takie prośby :wink4: ...kwitek i do domu :wink4: ...ale w sumie ma chłop racje :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-s4-rs4-rs-style-rs-look-i2054440754.html Widział to ktoś na aucie ? dobrze jest,czy wygląda to jak te atrapy KAMEI,- bo te są okropne :sick3:

Jakościowo bdb miałem w rękach nie odstaje i nie obłazi bo to plastik :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas,widziałem tą aukcje akurat. Na zdjęciach wygląda nieźle,ale to zdjecia... :gwizdanie:

Spartan,ładne dorwałeś :)

Mi te wpadły w oko,ale takie zwykłe troszku są . http://allegro.pl/felgi-8j-18-5x112-et-35-mb-wysylka-gratis-i2042073160.html

edit : szczurek mówisz,że warto ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnijcie na spota w niedziele, pomyślimy z tym Vagiem :)

mówisz, że ogarniesz... :gwizdanie: U mnie coś tam siedzi...raz już kasowałem i znowu wyskoczyło po 2 dniach :disgust:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 18:10_________________________________________________SŁYSZELIŚCIE? :naughty:

"Kierowcy, 28 stycznia będziemy organizować protest przeciwko wysokim cenom paliw w Polsce. Dnia 28 stycznia chcemy zablokować Autostradę A4 na odcinku Opole - Wrocław oraz autostradową obwodnicę Wrocławia. Protest będzie polegał na poruszaniu się autostradą prędkością 40 km/h. Chcemy to zrobić medialnie i ostrzec rząd, że jeżeli nie zainteresuje się problemem to zablokujemy autostrady podczas Euro 2012. Zbiórka kierowców 28 stycznia 2012 godz. 12:00 na obwodnicy Brzegu (koło zajazdu Rybiorz - stacji Bliska) PRZECZYTAJCIE I PODAJCIE DALEJ"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gówno z tego wyjdzie jak zwykle :gwizdanie:

edit : szczurek mówisz,że warto ? :cool1:

warto :wink4: sam będę go kupował w przyszłym miesiącu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze że to moja droga do pracy od A8 przez A4 bede musiał cisnąć wioskami :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie wybrał na taki protest :angry: gdybym wiedział, że wszyscy będą. Ogólnie widział bym to inaczej 40km/h to troche nudno by było kilka koktajlów mołotowa :chytry: by się przydało aby rozkrecic impreze i puścić z dymem przy okazji brameczki przy wjeździe na A4 :evil:

Wpadnijcie na spota w niedziele, pomyślimy z tym Vagiem :)

Super zjawie się na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...