Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

ile chcesz ? najpierw jak sie coś ciekawego sprzedaje to się pisze na Wrocławskim :wallbash:

to nie moje...kumpla... na razie nie mam z nim kontaktu, bede u niego w weekend to sie dowiem i porobie foty jakieś :wink4:

wiem że ma jeszcze jakiegos soniaka 2din 7" z navi, wzmak audisona i jakieś felgi na sprzedaż :mysli:

jednocześnie wrzuciłem tu i tam... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt od nas. To auto jeszcze 3 tygodnie temu latało po wro i robiło robotę jeżeli dobrze zasłyszałem miało PS 400+ . Teraz jest całe na manel. Toczyliśmy z Nelsonem ostatnio debatę na jej temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile chcesz ? najpierw jak sie coś ciekawego sprzedaje to się pisze na Wrocławskim :wallbash:

to nie moje...kumpla... na razie nie mam z nim kontaktu, bede u niego w weekend to sie dowiem i porobie foty jakieś :wink4:

wiem że ma jeszcze jakiegos soniaka 2din 7" z navi, wzmak audisona i jakieś felgi na sprzedaż :mysli:

jednocześnie wrzuciłem tu i tam... :gwizdanie:

Jakie te felgi ma kolega do sprzedania?? jeśli możesz to podaj jakieś foto i cene. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie jest quurwa pięknie! !!!! Polatane po mieście bokami... nic a nic nie odśnieżone :kox:

Od Gondowianki do Ostatniego Grosza pięknie a nawet powiedziałbym cudnie. Pod magnolią tłum latających bokami.... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fa515ddd8c88c8d53a81aa0cf3660d0f.jpg?1329316552

Ja już się nalatałem po factory. Jest fajna droga wzdłuż autostrady A8 wjazd od strony factory ale na mój zawias troche za dużo białego. Gadałem przed chwilą z Kurakiem właśnie wypada polatać na miasto.

Jak do niedzieli śnieg się utrzyma to może zrobimy spot na mega parkingu na osobowicach ? Wszyscy by polatali szybko szeroko i bezpiecznie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tym koło volvo ? Tam zawsze tłoczno i policjamajstry przyjeżdżają :decayed:

Kurde już po piwie jestem..... mało mi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

volvo to pała przy tamtym parkingu. Google it na satelicie 51.136359,17.004561 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie mnie nie wqrwiajcie, bo sam bym polatał... U mnie +7 dzisiaj w ciągu dnia pokazało... W domu już leżą paczki z lampami US, klapa w drodze, przyszedł ori 2DIN, w przyszłym tygodniu przyjadą 18tki i gwint... :naughty: wspomniałem o RNS-E? :kox: też już leży :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pod 'Manolią' i pod 'Oszołomem' byłem, trochę się działo...

pierwszy raz tej zimy dopiero ale się polatało (na tyle na ile można z FWD) :wink4:

ps.

po każdej zimie mówię sobie, że następne auto będzie quattro albo napęd na tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pod 'Manolią' i pod 'Oszołomem' byłem, trochę się działo...

pierwszy raz tej zimy dopiero ale się polatało (na tyle na ile można z FWD) :wink4:

ps.

po każdej zimie mówię sobie, że następne auto będzie quattro albo napęd na tył

Pojęcia nie masz co można porobić FWD :kox: ja swoją zeszłej zimy polatałem ojjjj polatałem... A jak miałem ŚP szaloneza driftoloneza, to nie było krzyżówki, zakrętu, a nawet prostej, żeby bokiem nie szedł :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pod 'Manolią' i pod 'Oszołomem' byłem, trochę się działo...

pierwszy raz tej zimy dopiero ale się polatało (na tyle na ile można z FWD) :wink4:

ps.

po każdej zimie mówię sobie, że następne auto będzie quattro albo napęd na tył

Pojęcia nie masz co można porobić FWD :kox: ja swoją zeszłej zimy polatałem ojjjj polatałem... A jak miałem ŚP szaloneza driftoloneza, to nie było krzyżówki, zakrętu, a nawet prostej, żeby bokiem nie szedł :kox:

od czego jest ręczny...

Jak się rezerwa zaświeciła to trzeba było wracać do domu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, że doskonale wiem, do czego ta wajcha służy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki FWD? Musiałem pokazać chłopakom na Magnoli jak się jeździ klekotem z FWD:D Co quattro to quattro:D Esa coraz bardziej się zbliża :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie te felgi ma kolega do sprzedania?? jeśli możesz to podaj jakieś foto i cene. :wink4

w weekend bede mial foty i dokładniejsze info :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...