Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Szczuraz znalazłem Twoją srebrzankę w Battalionie :whistling: jesteś sławny...:naughty:

http://zur.petrov.pl/files/gallery/3db172a3f88d03c389587d1cdb4bb057_dsc_9638.jpg

https://lh3.googleusercontent.com/-xZY6IjLAHqI/T8JCsMqgVqI/AAAAAAAABf8/f_Y6G7y9C2s/s800/DSC07071.JPG

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

Dopiero teraz zobaczyłem, że dzwoniłeś w sobotę wieczorem...tel leżał do teraz w aucie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Szczuraz znalazłem Twoją srebrzankę w Battalionie :whistling: jesteś sławny...:naughty:

http://zur.petrov.pl/files/gallery/3db172a3f88d03c389587d1cdb4bb057_dsc_9638.jpg

https://lh3.googleusercontent.com/-xZY6IjLAHqI/T8JCsMqgVqI/AAAAAAAABf8/f_Y6G7y9C2s/s800/DSC07071.JPG

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

Dopiero teraz zobaczyłem, że dzwoniłeś w sobotę wieczorem...tel leżał do teraz w aucie :facepalm:

No ja komentowałem kowiego, żeby wrzucił foty tylnej feli :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać na 2 foto moje łapy i tyłek mojej Ewy :decayed: na pierwszym zdjęciu granatowy avant przy choince jest Goldika i nawet jego żona się załapała. Ja z Ewą przy zielonym stoliku ale sądząc po moim chodzie byłem tuż przed zgonem ok godz. 17 :facepalm: o 19 wstałem z naładowanymi bateriami i piłem dalej. Jakby wam kiedyś Krystian lał wóde do piwa to protestujcie szczególnie na pełnym słońcu :polew:

mam tu jeszcze kilka fajnych fot:

gofr na gwincie

100_2341.jpg

na audireifen

100_2353.jpg

Passat w SKÓRZE

100_2366.jpg

100_2367.jpg

mieli też golfa 4 zrobiony identycznie tylko czarny

100_2363.jpg

100_2365.jpg

po nysie stwierdzam że pieprzę to polerowanie parapetów... teraz okleję je 3m karbonem to dopiero robiło robotę :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak ze skórą w aucie jak natłuszczasz i impregnujesz to jest ładna jak olejesz to będzie dymiąca kupa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

Właśnie dzwonił do mnie mój Bank.. składałem reklamację na sklep, w którym mogłem zapłacić kartą ale od pewnej kwoty. Sprawa zgłoszona do operatora kart i będzie kara nałożona na sklep :polew: c**jki myślą, że będą dyktowali warunki :decayed: Mam jeszcze kilka sklepów które uszczęśliwię. Zacząłem od inmedio :grin: Nawet uciąłem sobie rozmowę z dyr w Warszawie bo podobno to jego wymysł był. Powiedziałem palantowi, że jeszcze bekną za jego pomysł i stało się :polew: taki dobry humor mam dzisiaj :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda taka umowa ? muszą przyjąć płatność nawet od 1gr ? U mnie w pizzerii jes płatność od 30 (!) pln. Chyba musze Cię tam wysłać to wreszcie przed pracą będę mógł zjeść i zapłacić kartą te pieprzone 14 pln. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak ze skórą w aucie jak natłuszczasz i impregnujesz to jest ładna jak olejesz to będzie dymiąca kupa :wink:

wątpię, jednak w środku się aż tak nie niszczy. Nie pada deszcz, nie ma kamieni, zarysowań o ostre gałęzie, czy debili obijających drzwi na parkingach :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że na codzień ma gość inne auto. Chociaż sądząc po golfie to on jest tym 2 autem :grin: był w dużo gorszym stanie niż passat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda taka umowa ? muszą przyjąć płatność nawet od 1gr ? U mnie w pizzerii jes płatność od 30 (!) pln. Chyba musze Cię tam wysłać to wreszcie przed pracą będę mógł zjeść i zapłacić kartą te pieprzone 14 pln. :naughty:

Zgodnie z prawem oni podpisując umowę z operatorem karty mają zapis, że przyjmują każdą kwotę. Nawet 1zł. To, że oni chcą płatność od pewnej kwoty to wymysł sklepu albo jego właściciela. Ja ich rozumiem, że płacą za to, iż klienci zapłacą kartą ale operatorów jest tylu, że można coś wybrać a nie tylko polcard, który ich yebie na prawo i lewo.

Pierwsze co to rozmowa z kierownikiem sklepu i przekazanie mu informacji, że żądanie zapłaty od pewnej kwoty jest nie zgodne z prawem. Jak się zaczyna sadzić to grzecznie się pacjenta informuje, że zaistniałą sytuację zgłosi się do swojego Banku a ten na mocy prawa zgłosi to do jego operatora terminala. Ten może nałożyć karę pieniężną na sklep i zerwać umowę zabierając terminal. Jak dalej będzie pyskował to mówi się, żeby przeczytał sobie umowę którą podpisał z dostawcą terminala i że ktoś odezwie się do niego w niedługim czasie.

Najlepiej zrobic to przy ludziach w sklepie. Uwielbiam jak kierownik udaje co to nie on a po chwili chce rozmawiać na osobności :polew: Myślą, że dalej można doić Polaków. Co za naród.

Moja jak wchodzimy do sklepu i słyszy, że płatność od jakiejś kwoty to już nic nie mówi tylko wychodzi a ja degustuję się zaistniałą sytuacją :polew::polew:

Tylko w sklepiku obok mnie powiedziałem właścicielowi, że może kiedyś pojawić się taki chu..ek jak ja i zrobi mu kipisz... .fakt faktem Heniek zrobił płatność od 20 zł :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z Tobą nie mógł wejść do jednego sklepu. Nie dlatego ze robisz takie numery. Właśnie dlatego ze ja tez robię xD podejrzewam ze jakbyśmy we dwóch dyskusje zaczęli to by nas pod lada za jaja powiesili przy następnej wizycie :D a Henkowi powiedz żeby zrobił od 10zl żeby można bylo za fajki zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po nysie stwierdzam że pieprzę to polerowanie parapetów... teraz okleję je 3m karbonem to dopiero robiło robotę :slina:

Kolego masz moze foto jak takie fele w 3m wygladaja? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam maska w karbonie sie bardzo podobała kolegi loczka

622ae99c22148bd8gen.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci nawet że pasuje do reszty samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju jesteś w PL ?? wydawał mi się że widziałem dzisiaj twoją furę w Miliczu na Lotosie tak okolo 17 byłeś to ty może??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelson... Kto tam kupił złomka od Duffiego? :naughty: Przyciągaj go na spot...oblukamy to cudo :naughty::decayed:

Właściciel sam się ujawni, jeśli tylko będzie chciał:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz moze foto jak takie fele w 3m wygladaja?

niestety chłopaki tylko przetaczali się koło mojego namioty i już więcej ich nie namierzyłem

Mi tam maska w karbonie sie bardzo podobała kolegi loczka

ładnie to ogarnął trzeba mu przyznać :jerk: Kiedy mam Ci grilla oddać ? :decayed:

Nelson... Kto tam kupił złomka od Duffiego?

on był za jakieś dziwne pieniądze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju jesteś w PL ?? wydawał mi się że widziałem dzisiaj twoją furę w Miliczu na Lotosie tak okolo 17 byłeś to ty może??

O chłopie, moja fura dzisiaj chyba dostawała lakier na całe ciałko, poza tym ja chlałem w centrum Londynu, także na pewno nie moje auto... Poza tym mój teraza chyba jedyny w kraju w pełni US w Avancie, także na bank nie ja... Chyba że widziałeś Avanta US to się załamię, że w okolicy mojej to podobne auto... :facepalm: tyle czasu, tyle starań, tyle piniendzy... Ale piniondze to nie fszystko :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...