Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Siema elo 5 2 0. Prezes jedzie na wakacje! Dziwki koks i tajski boks już na mnie czeka:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Siema elo 5 2 0. Prezes jedzie na wakacje! Dziwki koks i tajski boks już na mnie czeka:banan:

Murzyny tez. Nie zapomnij wazeliny:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie najlepszego z okazji dnia dziecka.... mam nadzieję, że dostaniecie jakieś pikantne prezencji od swoich połówek. (połówka nie myśleć 0.5 L wódki :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzajemnie najlepszego duże dzieci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennie jeszcze nie skończył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstałem :naughty: najlepszego panowie :grin: oby nam sie zabawki nie psuły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstałem :naughty: Najlepszego panowie :grin: Oby nam sie zabawki nie psuły

amen!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozporządzenie z dnia 1 czerwca 2012roku.

W tym szczególnym dniu dla dzieci ... "wiekowe" dzieci rade święcić owy dzień. Apeluje się do społeczeństwa o walne przybycie na trunku spożycie.

Miejsce do ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może z tej okazji dnia dziecka żona mi loda zrobi :banan:tylko żebym zmieścił go do lodówki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jade opijać, zaraz wychodzę no i wszystko już (chyba) zaliczone!! :banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z okazji dnia dziecka posadziłem sobie nowe rośliny i mchy do akwarium :naughty: wczoraj zainstalowałem zabawki za ponad 300 pln. Kolejne drogie hobby sobie znalazłem... a miały być 2 rybki w małym akwarium co mi go było szkoda potłuc i na śmietnik wywalić :whistling:

Hornet Twoja rada z kartami działa :naughty: dzisiaj nawet herbatę gratis od firmy dostałem :grin: teraz już się nie będę pierdzielił z pajacami :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z okazji dnia dziecka posadziłem sobie nowe rośliny i mchy do akwarium :naughty: wczoraj zainstalowałem zabawki za ponad 300 pln. Kolejne drogie hobby sobie znalazłem... a miały być 2 rybki w małym akwarium co mi go było szkoda potłuc i na śmietnik wywalić :whistling:

Hornet Twoja rada z kartami działa :naughty: dzisiaj nawet herbatę gratis od firmy dostałem :grin: teraz już się nie będę pierdzielił z pajacami :banan:

Nnno to panowie kiedy idziemy w trójkę na zakupy? :naughty::naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dużych sklepach nie mają takich problemów. To dusigrosze w osiedlówkach tak robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się przespacerować po kilkunastu i zrobić porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema zioomy

Mam pytanko

Nie ma ktoś z Was pożyczyć na 4 dni jakiegoś większego pontonu względnie łodzi?

Odwdzięcze się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet Twoja rada z kartami działa :naughty: dzisiaj nawet herbatę gratis od firmy dostałem :grin: teraz już się nie będę pierdzielił z pajacami :banan:

Zawsze mówię - słuchać się wujka :decayed: Bardzo dobrze... jeszcze pochwal się gdzie zadziałało ?

Ja mam kolejny sklep na oku.... ECO to takie dosyć spore małe markeciki.... od 10 zł jest płatność.... a i wczoraj jeszcze widziałem karteczkę w sklepie gdzie młodemu kupowaliśmy prezent na dzień dziecka... dostałą Pana metkę :grin: i w tym sklepie również wisiała karteczka że prosimy o płatność kartą od 15 zł. Pokazałem mojej... wyszła z młodym ze sklepu :polew::polew: a ja zapłaciłem gotówką :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...