Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ma ktoś do sprzedania nadkola na przód do B6? Potrzebuje kpl. prawo/lewo. Co do spota to jaka była frekwencja? Ja całą sobote pucowałem auto żeby przyjechać i się wreszcie z Wami poznać ale w niedziele przyjechali teściowie z niezapowiedzianą wizytą więc ktoś musiał się z teściem napić i tyle było z mojej jazdy... Byłem za to pod mostem w piątek zobaczyć jak w ogóle tam jest i stwierdzam, że to bardzo dobre miejsce na rig-shoty więc na pewno się tam jeszcze pojawię :)

Aha zapomniałem jeszcze zapytać - potrzebuje wyprać tapicerkę - możecie kogoś polecić w rozsądnych pieniądzach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Jakie dzisiaj miałem szczęście w nieszczęściu... słyszę coś mi naperdala pod maską jakby napinacz :facepalm: otwieram pacze a tam co...?! Kawałek paska rozrządu o szerokości ok. 3mm nakurwia po wentylatorze :doh::facepalm: dzięki Bogu pasek nie zdążył się zerwać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo ja wiem :whistling: Osobiście nie robiłem tego, części też nie kupowałem... mam zaufanego mechanika.

Dzwoniłem dzisiaj do ziomka pracującego w hurtowni części i...mam farta :naughty: mieli gdzieś w koncie rozpakowany komplet rozrządu w którym były 2 napinacze, 1 rolka i pasek od vp. Zabrałem to tak na lewo za 100zł. Dokupię gdzieś jeden brakujący pasek? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu dokupisz. Krótko Ci wytrzymał ten rozrząd, ja już bym temu mechanikowi nie ufał... :decayed:

BTW ja dzisiaj wrzuciłem RNS-E do siebie, byłem u teeree w Trzebnicy po sufit i podłogi do mojej :decayed: a jutro zaczynam walkę z gwintem i wałkami... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu dokupisz. Krótko Ci wytrzymał ten rozrząd, ja już bym temu mechanikowi nie ufał... :decayed:

BTW ja dzisiaj wrzuciłem RNS-E do siebie, byłem u teeree w Trzebnicy po sufit i podłogi do mojej :decayed: a jutro zaczynam walkę z gwintem i wałkami... :facepalm:

Teraz mam trochę więcej czasu to sam sobie porobię :wink:

Wałki też sam ogarniasz? :whistling::naughty: ...kiedyś z ciekawości się pytałem to mi krzyknął 5tyś. za wymianę kompletnego rozrządu z wałkami i hydrauliką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień tego mechanika..5tys za zrobienie wszystkiego ?? Czy on się ze swoim penisem na głowy zamienił ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień tego mechanika..5tys za zrobienie wszystkiego ?? Czy on się ze swoim penisem na głowy zamienił ???

Karol, w 2,5 tak to wychodzi z robocizną i to po znajomości. Prosta matematyka: nowa kompletna hydraulika 3,5 tysiąca, rozrząd 1,2-1,5, zależy na jakich częściach. Do tego trzeba zmienić odmę (około 300zł), uszczelka pod pokrywę odmy dostępna tylko w serwisie około 200, ale jest h*ja warta, bo przepuszcza, tutaj stosuje się już bodajże czerwony silikon, nie pamiętam dokładnie. Reasumując 2,5 koszta utrzymania przewyższają kilkakrotnie 1,9 dlatego tak ludzie płaczą na te silniki, a szczególnie Ci, którzy tym nigdy nie jeździli, a usłyszeli od tych, co jeździli, ale nie potrafią tego prawidłowo użytkować... Ale coś za coś - w 1,9 musisz trochę władować, żeby wycisnąć 180 koni, ja to osiągnąłem samym softem... No i dźwięku V6 R4 nie pzrebije NIGDY :decayed: Trochę tych jednostek mi się przewinęło przez ręce... Arek, wałków sam nie ogarniam, z pomocą mojego mechanika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kosztów byłem świadomy i od samego początku wiedziałem jakie są jego bolączki...dlatego nie chapnąłem pierwszego oglądanego auta i sprawdzałem w ASO :wink: Ale jak już kiedyś mówiłem... jak ktoś przestanie dbać to i czołg da się zatrzeć :whistling::decayed: Jak na tą chwile to w eksploatacji i tak więcej mnie kosztował poprzedni golf 1.8 w ciągu pół roku niż tak znienawidzone 2.5tdi v6 do tej pory :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień tego mechanika..5tys za zrobienie wszystkiego ?? Czy on się ze swoim penisem na głowy zamienił ???

Karol, w 2,5 tak to wychodzi z robocizną i to po znajomości. Prosta matematyka: nowa kompletna hydraulika 3,5 tysiąca, rozrząd 1,2-1,5, zależy na jakich częściach. Do tego trzeba zmienić odmę (około 300zł), uszczelka pod pokrywę odmy dostępna tylko w serwisie około 200, ale jest h*ja warta, bo przepuszcza, tutaj stosuje się już bodajże czerwony silikon, nie pamiętam dokładnie. Reasumując 2,5 koszta utrzymania przewyższają kilkakrotnie 1,9 dlatego tak ludzie płaczą na te silniki, a szczególnie Ci, którzy tym nigdy nie jeździli, a usłyszeli od tych, co jeździli, ale nie potrafią tego prawidłowo użytkować... Ale coś za coś - w 1,9 musisz trochę władować, żeby wycisnąć 180 koni, ja to osiągnąłem samym softem... No i dźwięku V6 R4 nie pzrebije NIGDY :decayed: Trochę tych jednostek mi się przewinęło przez ręce... Arek, wałków sam nie ogarniam, z pomocą mojego mechanika :wink:

a widzisz tego nie wiedziałem..... pierd...le takie interesy :) a dźwięk jaki auto wydaje to mnie to delikatnie mówiąc ....... bije po krzyżu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki co myslicie o tym zaworze N75 z allegro , czy to przypadkiem nie podrobka ? Bo cena chyba bardzo niska ....

9Zawór regulacji TURBO N75 TDI VW PIERBURG (2445410666) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś do sprzedania nadkola na przód do B6? Potrzebuje kpl. prawo/lewo. Co do spota to jaka była frekwencja? Ja całą sobote pucowałem auto żeby przyjechać i się wreszcie z Wami poznać ale w niedziele przyjechali teściowie z niezapowiedzianą wizytą więc ktoś musiał się z teściem napić i tyle było z mojej jazdy... Byłem za to pod mostem w piątek zobaczyć jak w ogóle tam jest i stwierdzam, że to bardzo dobre miejsce na rig-shoty więc na pewno się tam jeszcze pojawię :)

Aha zapomniałem jeszcze zapytać - potrzebuje wyprać tapicerkę - możecie kogoś polecić w rozsądnych pieniądzach?

Tutaj masz namiar koleś solidny 888110444, czyściłem u niego swoje b6 i byłem bardzo zadowolony.

---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

Tutaj masz posta : http://a4-klub.pl/dolnoslaskie-80/all-wroclaw-wyprac-tapicerke-183377/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...