Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ----------

Auto z wrocka to jeden wielki szmelc. Historia wszystko pokazała a koleś nadal uparty przy swoim, że mam książke itd :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ----------

Auto z wrocka to jeden wielki szmelc. Historia wszystko pokazała a koleś nadal uparty przy swoim, że mam książke itd :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

:grin::grin::grin::grin::grin: dlaczego mnie to nie dziwi ??? Tylko przypadkiem mu nie mów, że vin sprawdzałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ?

Jakby Ci to powiedzieć..... sprawdzanie vinu nie przez właściciela nie jest legalne. Mówiliśmy o tym na spocie ale widzę, że musisz notatki robić :grin:

Lepiej pochwal się co tam wyszło w historii auta a nie biadolisz że paździoch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa to wiem, myślałem, że coś jeszcze. Pochwale sie na spocie :polew:

---------- Post dopisany 20-06-2012 at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2012 at 21:41 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczuraz co ile sie wymienia dwumas i ile to kosztuje w 1,8 t ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ile to zależy od stylu jazdy i przebiegu w benzynie dłużej dwumas wytrzymuje niż w tdi a koszt kompletnego sprzęgła 1700 zł oczywście z tego co rozmawialiśmy pod mm maciek jak mu padnie sprzęgło to zakłada zwykłe bez dwumasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ile to zależy od stylu jazdy i przebiegu w benzynie dłużej dwumas wytrzymuje niż w tdi a koszt kompletnego sprzęgła 1700 zł oczywście z tego co rozmawialiśmy pod mm maciek jak mu padnie sprzęgło to zakłada zwykłe bez dwumasa

tak tylko bez dwumasa skrzynia mocniej dostaje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary skrzynia kosztuje 250-300 pln wolę wymienić jedną na dwa lata kulając się na pełnym ogniu niż robić dwumase i zastanawiać się czy jeszcze mi się klei sprzęgło i dlaczego znowu zaczęło stukać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary skrzynia kosztuje 250-300 pln wolę wymienić jedną na dwa lata kulając się na pełnym ogniu niż robić dwumase i zastanawiać się czy jeszcze mi się klei sprzęgło i dlaczego znowu zaczęło stukać:decayed:

Chyba do Twojego rocznika :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś miał z z logo audi to bym szarpnął :grin:

Chyba do Twojego rocznika :grin:

no a o czym ja piszę ? :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie marudź tylko zabieraj, widzisz ile za nie dałem... Cena do dogadania jeszcze. Co mnie pokusiło... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a o czym ja piszę ? :doh:

Nie kumasz ??? Emil się dopytuje bo myśli że jak silnik też 1,8T to koszta są identyczne.:facepalm: a nie całkowicie tak jest:decayed:

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

Cena za sztukę dobra... ciekawe jak w realu wyglądają... podjechać zobaczyć i brać.... a i pamiętaj żeby przerobić je z TDI na PB :grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za sztukę dobra... ciekawe jak w realu wyglądają... podjechać zobaczyć i brać.... a i pamiętaj żeby przerobić je z TDI na PB :grin::wink:

No i potem jeszcze do gazownika znowu, bo przecież mam lpg. chyba jednak odpuszczę temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...