Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

A RS to k**wa na wodę jeździ? 1,8T niech mu spali to samo co 2,0 to będzie gitara.

Nie wiem ile paliło 2.0 ... zaraz ale czego oleju czy paliwa ?

Nie wiem, jak to się ma w wersji bez doładowania, ale ja w ex B7 2,0TFSI lałem około litra na 1000mil, a znam auta, które wpierdalały litr na 700kilometrów... :facepalm: co lepsze, bez dyma, ten olej po prostu wyparowywał. A jeśli chodzi o spalanie benzyny, to obstawiam, że w mieście mu brała około 9,5-12 litrów, na trasie niżej jak 7,5 nie zszedł choćby nie wiem co. No chyba, że za tirem, albo na lawecie. Oczywiście bez urazy Emil, ale rozmawiamy o realiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

To możliwe żebym objechał "solkę"? :eusathink: Mi się wydaje, że kierowiec pipa :whistling:

Bardzo możliwe. Powinieneś się domyślić dla jakiej grupy ludzi był produkowany ten model oraz jakie życie wiedzie taka honda w rękach gniewnego młodocianego. :naughty: Mam w swojej historii streetracingu jeden przypadek który będę pamiętał do końca życia: Jadąc z leśnicy lotniczą trafiłem na crx`a pod światłami na wysokości górniczej. Gdybym leciał audi nie podejmował bym nawet walki bo nie miało by to najmniejszego sensu. Cała rzecz w tym że leciałem moim limitowanym 88 konnym hujdajem :naughty:. Typ w crxie miał z tyłu 2 mugeny, opolskie klocki, diody, płomienie i całą resztę które obi miało w promocji łącznie z ławką działkowca na tylnej klapie. Gość 3 światła z rzędu dostawał takie baty że w końcu odpuścił. Niebieska aura za nim oczywiście została co potwierdza że 130 konna wrotka (kiedyś jeden z lepszych street killerów) miała już swoje najlepsze lata za sobą. :facepalm:

Gdyby ktoś szukał A4 1.8T lekko dłubniętej to dawajcie namiary na mnie. Powoli aczkolwiek niechętnie oswajam się z myślą że córkę trzeba za mąż wydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To możliwe żebym objechał "solkę"? :eusathink: Mi się wydaje, że kierowiec pipa :whistling:

Bardzo możliwe. Powinieneś się domyślić dla jakiej grupy ludzi był produkowany ten model oraz jakie życie wiedzie taka honda w rękach gniewnego młodocianego. :naughty: Mam w swojej historii streetracingu jeden przypadek który będę pamiętał do końca życia: Jadąc z leśnicy lotniczą trafiłem na crx`a pod światłami na wysokości górniczej. Gdybym leciał audi nie podejmował bym nawet walki bo nie miało by to najmniejszego sensu. Cała rzecz w tym że leciałem moim limitowanym 88 konnym hujdajem :naughty:. Typ w crxie miał z tyłu 2 mugeny, opolskie klocki, diody, płomienie i całą resztę które obi miało w promocji łącznie z ławką działkowca na tylnej klapie. Gość 3 światła z rzędu dostawał takie baty że w końcu odpuścił. Niebieska aura za nim oczywiście została co potwierdza że 130 konna wrotka (kiedyś jeden z lepszych street killerów) miała już swoje najlepsze lata za sobą. :facepalm:

Gdyby ktoś szukał A4 1.8T lekko dłubniętej to dawajcie namiary na mnie. Powoli aczkolwiek niechętnie oswajam się z myślą że córkę trzeba za mąż wydać.

A Tyś co, z h*ja spadł?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca on nie ma córy :decayed:

Dzwoniłeś pipku do Krzyśka czy łazisz po mieście i Cię ściemniają ??? (szczur)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie ma, ale na uj mu to żenić, chate niech stawia, co by było gdzie party robić, a nie myśli o zmianie furmany... No chyba, że hujdajem będzie latał, a hajs z córy na materiały, to zrozumiałe :wink: dziewczyny, pamiętacie, że za tydzień książe ląduje w tym pełnym kurw i złodziei :decayed: kraju i trzeba coś myśleć o jakims grilu czy cuś? :whistling:

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

Nie mam pytań... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

1339522714_yugqta_500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca on nie ma córy :decayed:

Dzwoniłeś pipku do Krzyśka czy łazisz po mieście i Cię ściemniają ??? (szczur)

Moja srebrna córka z czterema kółkami na masce :wink: nie słyszałem nic o żadnym Krzyśku :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca on nie ma córy :decayed:

Dzwoniłeś pipku do Krzyśka czy łazisz po mieście i Cię ściemniają ??? (szczur)

nie słyszałem nic o żadnym Krzyśku :grin:

:bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry:hi:co tam dłubałeś u jacka a już wiem o jakim gratach mówiłęś do swojej a3 w celu większego buta

ile Maciek będziesz cenił za autko w razie jakby ktoś się pytał :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopierdzieliłem zaporowo 14 żeby mi jakieś flusie nie przyjeżdżały ze szwagrami na wycieczki. Realnie można z tej ceny sporo urwać. Ale to jak będzie klient konkretny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry:hi:co tam dłubałeś u jacka a już wiem o jakim gratach mówiłęś do swojej a3 w celu większego buta

ile Maciek będziesz cenił za autko w razie jakby ktoś się pytał :whistling:

Ja już nic nie robię... chyba, że mnie poniesie coś :decayed: wczoraj wpadły nowe płyny i filtry.. paliwa był zawalony.... super paliwo mamy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poniesie cię melanż :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paliwa był zawalony.... super paliwo mamy :grin:

myślisz że czemu mówią na to gnojówka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A RS to k**wa na wodę jeździ? 1,8T niech mu spali to samo co 2,0 to będzie gitara.

Nie wiem ile paliło 2.0 ... zaraz ale czego oleju czy paliwa ?

Nie wiem, jak to się ma w wersji bez doładowania, ale ja w ex B7 2,0TFSI lałem około litra na 1000mil, a znam auta, które wpierdalały litr na 700kilometrów... :facepalm: co lepsze, bez dyma, ten olej po prostu wyparowywał. A jeśli chodzi o spalanie benzyny, to obstawiam, że w mieście mu brała około 9,5-12 litrów, na trasie niżej jak 7,5 nie zszedł choćby nie wiem co. No chyba, że za tirem, albo na lawecie. Oczywiście bez urazy Emil, ale rozmawiamy o realiach.

Oleju to jadło sporo bo 800 ml na 1500 km,ale to jak go katowałem w mieście.

Paliwa w mieście przy korkach to 14 litrów

Na trasie przy 110 km/h 7 litrów, załadowany cała rodzina 8 litrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :hi: właśnie wróciłem z trasy...rowerkiem yebłem 83km :decayed: jeszcze nie dawno po 40 chodzić nie mogłem :facepalm::grin:

Emay kup se rower :whistling: oleju nie jara, a tankujesz się wodą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :hi: właśnie wróciłem z trasy...rowerkiem yebłem 83km :decayed: jeszcze nie dawno po 40 chodzić nie mogłem :facepalm::grin:

Emay kup se rower :whistling: oleju nie jara, a tankujesz się wodą :naughty:

Rower mam i do roboty nim dojeżdzam.

Gorzej gdy rodzine trzeba gdzieś zawieść, golfem matki to strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten czerwony, którym wpadłeś na spota, jak ja byłem? Kozacki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten czerwony, którym wpadłeś na spota, jak ja byłem? Kozacki :decayed:

No ba sam go kupowałem. Czerwone ferrari. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni komunikat. Ja z Ewą i Gniady z Ulą lecimy jutro na strefę kibica ul. Lotnicza. Krystian z Kamilą się wykruszyli godzinę temu. Jest ktoś chętny ? Start o 20:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie się pakuję i startuję na turniej siatki..... mam nadzieję, że tym razem I a nie II miejsce będzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...