Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Emil,

"Było: Golf II 1.6 72 KM

Było: Golf III 1.8 90 KM

Było: Audi A4 B6 2.0 131 KM

Jest: Nic."

Leże i kFicze :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

W lukasie to widze cały wrocław pracował/pracuje.:grin:

O nie...ja pracowałem w Warszawie ale tam poznałem obecną żonę :decayed: Tak na dobrą sprawę świat finansowy jest bardzo mały. Tu we Wro szczególnie to widać. Jest kilka banków i między nimi ludzie krążą. Jest tak że, np po 2ch latach wracają do starego pracodawcy i tak się mieszają. Ja do banku już nie wrócę:decayed: a propozycje mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na legnickiej 36, bodajże CPD.

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Emil,

"Było: Golf II 1.6 72 KM

Było: Golf III 1.8 90 KM

Było: Audi A4 B6 2.0 131 KM

Jest: Nic."

Leże i kFicze :nabijasie:

Zgadza się. Nie ma nic ciekawego, a ta skoda co pisałem poszła już za pierwszym oglądaniem :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

Brawo Polacy remisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Źle mniemasz. Robię dla fracuzów :)

i francuzi jak na razie przebijają ofertę wszystkich... przynajmniej w ofercie VIP :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Źle mniemasz. Robię dla fracuzów :)

i francuzi jak na razie przebijają ofertę wszystkich... przynajmniej w ofercie VIP :naughty:

Bardzo chętnie zobaczę to super ofertę :decayed: z ciekawości..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś w stanie załatwić lepszą ? bardzo chętnie skorzystam z oferty :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet

Oferta VIP jest ofertą pracowniczą , zatem jak nie pracujesz , oferta standardowa, która już nie jest taka za***ista choć ma swoje plusy.

Maciek, nie wspomniałeś o pysznej kawie i przemiłej obsłudze :) .Takie rzeczy tylko w CA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet

Oferta VIP jest ofertą pracowniczą , zatem jak nie pracujesz , oferta standardowa, która już nie jest taka za***ista choć ma swoje plusy.

Maciek, nie wspomniałeś o pysznej kawie i przemiłej obsłudze :) .Takie rzeczy tylko w CA :)

Znam oferty pracownicze. Czasami jest tak, że można (ale nie koniecznie) zrobić lepszą niż pracowniczą :wink:

---------- Post dopisany at 08:14 ---------- Poprzedni post napisany at 08:13 ----------

jesteś w stanie załatwić lepszą ? bardzo chętnie skorzystam z oferty :whistling:

Z ciekawości chcę zobaczyć jaką ma ofertę pracowniczą teraz CA. Ona jets w PLN ? Jaka marża ? są jakieś ubezpieczenia ? Ja w hipotekach zaczynałem pracować od 2go roku studiów więc zjadłem na nich zęby. Od 2003 r robię w finansach i już różne cuda człowiek widział :naughty:Kiedyś lubiłem to robić teraz wolę firmy ponieważ tam jest więcej manewrów. Tak czy siak system obróbki jest taki sam... jak jest znajomy na poziomie decyzyjności to prawie wszystko da się zrobić. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, nie wspomniałeś o pysznej kawie i przemiłej obsłudze :)

racja nie wspomniałem :hi:

Ona jets w PLN ? Jaka marża ? są jakieś ubezpieczenia ?

tak pln. Marża 1.10% oprocentowanie 6.07% ubezpieczenie nieruchomości z CA 102pln/mieś lub we własnym zakresie spełniającym warunki CA do tego ubezp. na życie ale to już groszowe sprawy bo po rozłożeniu na 30 lat wychodzi w sumie 10 tysi

a teraz siedź i knuj :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj jeszcze... na rynku jest marża 1% i bez ubezpieczenia na życie.....Strasznie drogie to ubezpieczenie nieruchomości :shock3:

Na ile wyszacowaliście wartość nieruchomości ? Bo chyba wille ubezpieczacie. Szczur ubezpieczenie z Banku jest najdroższym ubezpieczeniem na rynku. Lepiej robić zewnętrzne. Ubezpieczenie nieruchomości przy kwocie kredyt ok 280 tys to składka roczna na poziomie ok 300 - 400 max a tu 102zł miesięcznie ????? Rozbój w biały dzień. Pewnie nie ma prowizji za udzielenie ale łatwo policzyć ile Bank przytnie na takim ubezpieczeniu.........8 takich prowizji rocznie.

Jeszcze mi powiedzcie jaka będzie marża w CA bez ubezpieczenia nieruchomości bo ubez. na życie opłaca się brać w Banku. Zbierać oferty a ja bardzo chętnie zapoznam się z nimi i pomogę coś wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 2 symulacje w toku w dwóch różnych firmach. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Zaczęło się robić bardziej kolorowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 2 symulacje w toku w dwóch różnych firmach. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Zaczęło się robić bardziej kolorowo.

Symulacja to jeszcze nie wszystko. Bierz drafty umów kredytowych tak diabeł siedzi. Zadzwoń do Krzyśka i po problemie :whistling: Co jak co ale branżę finansową to wujek zna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ku@!a kiedy w końcu zacznę pracować jak normalny biały człowiek po 8h :facepalm::doh:

Jak zmienisz prace.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji jak na razie :whistling: ale łudzę się, że już niedługo wrócę do normalnego trybu pracy :strzal:

Poza tym jeszcze trochę muszę wytrzymać i będę na swoim :whistling::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet, ale przyznaj ,że trochę bagno się robi w finansach a będzie gorzej :(

Bagno to już się zrobiło dwa lata temu. Dobrzy ludzie z finansów wyszli. Banki łapały kogo się dało do pracy bo był bum... teraz zwalniają i kupują się nawzajem bo tylko łączenie portfeli klientów może poprawić rating Banku. Jest szykowany projekt jeszcze jednej ustawy o której się nie mówi a ja wiem od znajomego z wiejskiej.... jak ją wprowadzą to dopiero będzie płacz o "kowalskiego" Na zachodzie kredytuje się max 50% wartości nieruchomości i to na okres max 10 lat a 15 to już jakiś ewenement. Moja żona jak leciała do Francji tłumaczyć zarządowi SG jak się w Polsce kredytuje tak później latała szkolić ich ryzyko i management.

Ja jak wspominałem.... do Banku nie wrócę bo tam się ginie. Może nowej osobie się podobać bo korporacja etc. ale jak pozna od podszewki wszystko a w szczególności wyższy szczebel tzw TOP to za głowę się złapie. Nie będę się rozpisywał bo to temat rzeka.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/sprzedam-kupon-wartosci130zl-kompleksowa-diagnostyke-auta-wrocku-pol-ceny-236914/ panowie dla kogos z wrocka oddam za 40zl pojechal bym sam ale kurna nie mam czasu jechac do wrocka

U nas raczej nie pójdzie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...