Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

dzień dobry :hi: Pisze się ktoś w sobotę na strefę kibica przy lotniczej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny... Jjjeszcze tylko tyyyyyyyyyydziieeeeeeennn :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :hi: Pisze się ktoś w sobotę na strefę kibica przy lotniczej ?

Ja mam turniej siatkówki w Lubie i jadę walczyć o I miejsce ..... poprzednio II zajęliśmy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaginął samolot z grupą pijanych Rosjan

Rosyjski pilot i grupa ludzi, którzy brali razem z nim udział w imprezie, włamali się na lotnisko i bez zezwolenia wsiedli to samolotu, który służy do kontrolowania pożarów w lasach. Po dostaniu się do środka ruszyli w podróż, podczas której zaginęli - poinformowało bbc.co.uk.

Policja informuje, że na pokładzie samolotu mogło znaleźć się trzynaście osób.

Biesiadnicy po skończeniu imprezy udali się na lotnisko, zostawiając swoje samochody w pobliskiej

miejscowości. Wystartowali około godziny 23 w poniedziałek. Od tamtej pory słuch po nich zaginął.

Jak informują rosyjskie źródła samolot nie jest wyposażony w radio i telefon komórkowy. W akcji poszukiwawczej biorą udział ratownicy, personel policji, dwa samoloty i trzy helikoptery. Jednak nikt nie wierzy w odnalezienie zaginionych.

Ale była biba :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Założyłem sobie wyłącznik poduchy pasażera ale kabelek VAG który mam nie obsługuje mi sterownika poduchy. Pomógłby mi ktoś przeprogramować sterownik?

Potrzebny będzie VCDS a z tego co się orientuję to na spotach takowy kabel nie bywa...... hmm Ciebie również na spotach nie widuję :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Drobnera widziałem ładnego sedana b5 :naughty: szaraczek, czarne avus'y...bajery :naughty:

To możliwe żebym objechał "solkę"? :eusathink: Mi się wydaje, że kierowiec pipa :whistling:

Taka buraczyna u mnie się buja w/w sprzętem, kilka razy próbował mnie podpuścić ale sobie myślę "gdzie ja z automatem" i odpuszczałem... a dzisiaj sytuacja wyglądała nieco inaczej :whistling: hondziarz został objechany klekotem w automacie :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możę on poprostu sie z Tobą nie ścigał ....

---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ----------

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goldik pożyczyłbyś miernik lakieru ? :whistling:

---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

A pro po gadaliśmy ostatnio o wadze superb waga jest nawet mniejsza od a4 b6.

Skoda Superb sedan 1275 kg

Audi A4 B6 sedan 1310 kg

Także 1,8 T w zupełności wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goldik pożyczyłbyś miernik lakieru ? :whistling:

---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

A pro po gadaliśmy ostatnio o wadze superb waga jest nawet mniejsza od a4 b6.

Skoda Superb sedan 1275 kg

:polew::polew::polew::polew: No lepszego dowcipu dzisiaj nie słyszałem....

Skoda Superb 1.8 Turbo 2006 - spalanie, dane techniczne, prędkość, przyspieszenie, rozmiar opon

Te 1200.....to chyba bez drzwi, maski, kanapy tylej :grin: Emil ogarnij się bo co raz Twoje posty są lepsze......

Na Twój styl jazdy to nigdy nie osiągniesz 150KM... bo one są przy 5700rpm a jak będziesz często tam wskazówką od obrotomierza zaglądał to zobaczysz spalanie.

Dziękuję za rozbawienie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam 200 kg różnicy. Dane brałem z autocentrum.pl nic nie poradze, że mają obszczane informacje :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Drobnera widziałem ładnego sedana b5 :naughty: szaraczek, czarne avus'y...bajery :naughty:

To możliwe żebym objechał "solkę"? :eusathink: Mi się wydaje, że kierowiec pipa :whistling:

Taka buraczyna u mnie się buja w/w sprzętem, kilka razy próbował mnie podpuścić ale sobie myślę "gdzie ja z automatem" i odpuszczałem... a dzisiaj sytuacja wyglądała nieco inaczej :whistling: hondziarz został objechany klekotem w automacie :kawa:

Nie raz i nie osiem to robiłem swoją suką :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam 200 kg różnicy. Dane brałem z autocentrum.pl nic nie poradze, że mają obszczane informacje :facepalm:

sądzisz że 200KM właściwego nie robi różnicy... policz ile ważysz + rodzina z bagażem... będzie 200kg ? to razem 400kg... dalej nie robi różnicy ?

sam nie wiesz czego chcesz... chcesz:

- pb

- duże auto

- żeby zapierdzielało

- żeby dużo nie dłubać

hmmm niech pomyślę...... RS6 C6 jest idealne ale jest jeden problem.... cena .... podejrzewam, że tak samo kupowałeś poprzednie A4... 2.0 to musi jechać... nie jechało i paliło jak smok... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A RS to k**wa na wodę jeździ? 1,8T niech mu spali to samo co 2,0 to będzie gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A RS to k**wa na wodę jeździ? 1,8T niech mu spali to samo co 2,0 to będzie gitara.

Nie wiem ile paliło 2.0 ... zaraz ale czego oleju czy paliwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...