Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

210kg :naughty: zwycięzca ten sam wynik z tą różnicą, że był o 11kg lżejszy niż ja :wink:

ładnie ja nawet połowy nie haratnę

Ciężko pracuje na to :naughty: Przy mojej wadze to i tak fajerwerków nie ma... Teraz miałem trening ukierunkowany pod "martwy" dlatego już jest dwójka z przodu :decayed: Trójbój mam za 3msc to myślę, że jeszcze ok.15kg dorzucę do każdej konkurencji :wink: Między amatorami to mogę coś powalczyć, bo gdyby zawodnicy pro startowali w takich małych imprezach to nie było by po co się rozgrzewać nawet :whistling: Dla przykładu- P.Wróblewski wyciąga 345kg :kox:

P.S. Przeciętny zdrowy człowiek z jakąś tam aktywnością wyrywa jakieś 80-90kg :wink:

Ile już trenujesz? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

4lata :wink: dieta/regeneracja wszystko jest od początku :thumbup1:

Ja właśnie chcę coś zacząć na poważnie. Powiedziałem, że po maturze się biorę. Jakieś wskazówki dla początkującego? :whistling: Może być na PW :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... pierwsze tygodnie poświęć na wypracowanie techniki :wink: małe obciążenia, dużo powtórzeń dokładnie wykonywanych...z czasem technika wejdzie w krew :thumbup1: śpij dużo i nie ćwicz z dnia na dzień :wink: jeśli nie chcesz od razu rygorystycznej diety to przynajmniej jedz regularnie 5-6 posiłków i omijaj słodycze/kolorowe-gazowane napoje :wink: co 3 miesiące rób przerwę na regenerację 7dni :wink:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

aha i po każdej regeneracji zmiana planu treningowego, żeby mięśnie się nie przyzwyczajały :wink: inaczej stagnacja gwarantowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor prawie jak spartana :decayed:

Ile tam haratnołeś ?
210kg :naughty:

stary to ty lewarka w aucie nie musisz wozić :shock3:

Ja dzisiaj haratnąłem 7 piw i właśnie zjechałem z rynku do domu. Byli lepsi odemnie ale dopiero zaczynam trenować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor prawie jak spartana :decayed:
Ile tam haratnołeś ?
210kg :naughty:

stary to ty lewarka w aucie nie musisz wozić :shock3:

Ja dzisiaj haratnąłem 7 piw i właśnie zjechałem z rynku do domu. Byli lepsi odemnie ale dopiero zaczynam trenować :naughty:

:nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie nadaje na zime do odśnieżania. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor prawie jak spartana :decayed:
Ile tam haratnołeś ?
210kg :naughty:

stary to ty lewarka w aucie nie musisz wozić :shock3:

Ja dzisiaj haratnąłem 7 piw i właśnie zjechałem z rynku do domu. Byli lepsi odemnie ale dopiero zaczynam trenować :naughty:

:polew::polew::polew:

P.S. Nie da rady bez lewarka, nie ma jak dobrze chwycić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje namiary do jakiegoś ogarniętego mechanika z Wrocławia lub okolic który by mi naprawił silnik, bo złe rzeczy się z nim dzieją. VAG prawie nic nie pokazuje a motor ma objawy jak w tym wątku: http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/nowe-wtryski-237584/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje namiary do jakiegoś ogarniętego mechanika z Wrocławia lub okolic który by mi naprawił silnik, bo złe rzeczy się z nim dzieją. VAG prawie nic nie pokazuje a motor ma objawy jak w tym wątku: http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/nowe-wtryski-237584/

podjedź na spota, pokaż chłopakom, może coś wymyślą. masz 1.8T czy bez T?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym rozpoczynam chłodzenie organizmu płynem zwanym piwem. Nikt i nic mnie już nie wyciągnie na miasto !!!! 32oC w cieniu... .pogięło tą pogodę czy jak... dobrze że zapas piwa zrobiony jak na wojnę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakośili mi kolejne auto sprzed nosa. :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ----------

widocznie nie jest mi pisane auto :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakośili mi kolejne auto sprzed nosa. :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ----------

widocznie nie jest mi pisane auto :polew:

Czaisz się jak szczerbaty na suchary...

Sprawa jest. Potrzebny mi taki mały samochodowy wiatrak do zapalniczki... muszę przerobić go i zamontować u młodego w łóżeczku. Jak u kogoś zalega niech da znać ile za niego. Ewentualnie gdzie takie ustrojstwo kupię i zasilacz do tego ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakośili mi kolejne auto sprzed nosa. :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ----------

widocznie nie jest mi pisane auto :polew:

Czaisz się jak szczerbaty na suchary...

Sprawa jest. Potrzebny mi taki mały samochodowy wiatrak do zapalniczki... muszę przerobić go i zamontować u młodego w łóżeczku. Jak u kogoś zalega niech da znać ile za niego. Ewentualnie gdzie takie ustrojstwo kupię i zasilacz do tego ???

Ja mam taką farelkę samochodową która przestała grzać ale wiatrak chodzi i dmucha :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuję kontakt do tłumikarza, który sprawdzi, czy nie mam zatkanego katalizatora w Astrze. Ktoś może kogoś polecić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuję kontakt do tłumikarza, który sprawdzi, czy nie mam zatkanego katalizatora w Astrze. Ktoś może kogoś polecić??

Krakowska 127

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam zagadkę :facepalm: U szwagra w primerze 1.6 (100ps) '97r przyszarpuje przy ok.1700rpm... wyżej już się wkręca ładnie. Parę klaczy też chyba zdechło :thumbdown: Dodam, że filtry, przewody, świece itp wymieniane na bieżąco co roku, kopułka również, przepływka sprawna i czysta. Na kompie brak błędów. Macie jakieś pomysły?

Bo ja już złożyłem broń :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...