Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

1339308665_by_munio84_inner.gif

Niemcy - Portugalia 1:0, Niemcy wygrali dlatego, że trener (na obrazku) sięgnął po posiłki... :facepalm::facepalm::facepalm:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może sprawdzonego notariusza ? Interesuje mnie dobra cena i wysoka jakość usług :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może sprawdzonego notariusza ? Interesuje mnie dobra cena i wysoka jakość usług :wink:
Notariusze maja taxy notarialne i raczej uslugi jednakowo u wszystkich powinny tyle samo kosztowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo panie Karolu to Polska... przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i przemyśl czy w to wierzysz :naughty: podstawa jest ta sama wszystko sie rozbija o opłaty dodatkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo panie Karolu to Polska... przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i przemyśl czy w to wierzysz :naughty: podstawa jest ta sama wszystko sie rozbija o opłaty dodatkowe.

Zadzwoń do 3 wybranych notariuszy z książki tel. Powinni podać jednakowe ceny... są obligowani ustawami. Głośno było o tym jak się rzucali, że to oni już nie mogę naliczać opłat. Jak dalej jakiś notariusz krzyczy nie wiadomo ile to można go ustawić. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo panie Karolu to Polska... przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i przemyśl czy w to wierzysz :naughty: podstawa jest ta sama wszystko sie rozbija o opłaty dodatkowe.

Zadzwoń do 3 wybranych notariuszy z książki tel. Powinni podać jednakowe ceny... są obligowani ustawami. Głośno było o tym jak się rzucali, że to oni już nie mogę naliczać opłat. Jak dalej jakiś notariusz krzyczy nie wiadomo ile to można go ustawić. :decayed:

Notariusze maja ustalone max ceny jakie moga wziac .... musisz jak pisze kolega powyzej zadzownic do kilku i zoabczysz ktory da lepsza cene :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilowo mam problem który rozj*bał mi pół konstrukcji mojej budowy. Byłem u Michała (wroclav) w robocie na symulacji. Zdolność kredytową mam aż nad to co potrzebuję ale okazuje się ze po nowelizacji ustawy nie przysługuje mi rodzina na swoim co zwiększa mi ratę kredytu o 800 pln/mieś :OMG:w sumie wychodzi koło 2 tysi co miesiąc. :thumbdown: Jak to rozgryzę to dopiero będę potrzebował notariusza. Jeżeli żaden bank nie zaproponuje mi odpowiedniej oferty na rozbudowę to będę zmuszony kupic coś na szybko w bloku ale to już jest ostateczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Źle mniemasz. Robię dla fracuzów :).

Credit Agricole ?? bo nie euro bank raczej :wink: [h=2][/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Credit Agricole

Pracowałem ale jeszcze w Lukasie jak specjalista ds kredytu hipotecznego. Miałem swój zespół w centrum kredytowym. Teraz z tego co wiem to się pozmieniało. Nie ma już takich wyspecjalizowanych centrów.... szkoda bo człowiek tworzył ten projekt a te posrane żabojady wszystko zniszczą i zmienią na gorsze. Nie mają fajnej oferty na hipo ale za pożyczki samochodowe jedną z lepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rzeczy samej, dużo się zmienia i to z dnia na dzień.

Ledwo nadążam :)

Szkoda, że na gorsze :kwasny: Ty zajmujesz się czym dokładnie ??? Firmy masz w portfelu ? (daj na pw info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...