Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

ja obwodnica mam z 30 minut :D

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ----------

jak coś ustalicie, dajcie znać mi na kom, rzadko na forum wchodzę, a spotkam się chętnie :wink:

jak ktoś ma nr trzeba by kolegę powiadomić może tez jest chętny :wink:

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

wiec jak panowie będzie ?? bo nie wiem czy mam startować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obwodnica mam z 30 minut :D

To słaby jesteś :decayed: ja od siebie jak jeszcze nie było obwodnicy byłem pod mostem w 35 minut, na magnolię by mi wyszło 37-38, a do Oleśnicy mam 48km :decayed::kox: ale droga była pusta, słoneczko świeciło, to można było na piątce do końca nawet kręcić :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pasażera :D który za dużo nie pozwala hehe , mój best czas to 13 minut do magnoli (250km/h więcej nie chciał iść) :grin:

---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ----------

panowie to robim czy nie ?? bo czas goni :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pasażera :D który za dużo nie pozwala hehe , mój best czas to 13 minut do magnoli (250km/h więcej nie chciał iść) :grin:

---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ----------

panowie to robim czy nie ?? bo czas goni :decayed::decayed:

Z 2,4 wytargałeś 250?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na LPG i 4 osoby na pokładzie:decayed: po prostu lubię zap....

---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

Z 2,4 wytargałeś 250?

do 230 jeszcze było ok ale te 20 to to już potrzebował trochę :)

---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

Widzę ze nie ma chętny wiec ja lecę ... jak by co zawsze można u mnie w Oleśnicy zrobić bo lotnisko jest miasta i można latać do woli :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szlaban tam za cmentarzem po lewej co się wjeżdża to już jest jest podniesiony i na lotnisko wjeżdża kto chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(250km/h więcej nie chciał iść) :grin:

Jak Ci to powiedzieć..... dużo bajek znam a jestem na bieżąco bo mam małego brzdąca... ale ta to już przesada.... skoro jechałeś 250 to może jakiś zakład ? może o 5tys PLN ? kasa a maskę i lecimy na AOW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szlaban tam za cmentarzem po lewej co się wjeżdża to już jest jest podniesiony i na lotnisko wjeżdża kto chce?

tam już dawno szlabanu nie ma :) teraz wjeżdżasz i latasz do woli i kawałek dalej tez jest wjazd zrobiony :decayed: teraz na jednostce jest szkoła i budynki mieszkalne :decayed:

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ----------

(250km/h więcej nie chciał iść) :grin:

Jak Ci to powiedzieć..... dużo bajek znam a jestem na bieżąco bo mam małego brzdąca... ale ta to już przesada.... skoro jechałeś 250 to może jakiś zakład ? może o 5tys PLN ? kasa a maskę i lecimy na AOW

no aż 5 tyś to nie mam ale możemy w jaki wolny dzień skoczyć :grin: z miłą chęcią dowiodę ze da rade . Lecz od razu mowie nie na odcinku 1km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej wytargałem w niemcowni 245 i skrzynia mi się prawdę mówiąc zaczęła kończyć. To, że teraz tam mieszkalne porobili to wiem, mój ojciec można powiedzieć, że zamykał tą jednostkę, tak samo zresztą czerwony koszary przy starej ósemce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jadę zobaczyć na AOO może nie bd dużego ruchu to jakąś fote strzele dla niedowiarków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2,4 też skrzynia nie pozwoli na 250km/h Pewnie licznik oszukuje :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jadę zobaczyć na AOO może nie bd dużego ruchu to jakąś fote strzele dla niedowiarków :)

Napisz jeszcze rozmiar kół jaki masz w aucie :wink:

---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

w 2,4 też skrzynia nie pozwoli na 250km/h Pewnie licznik oszukuje :facepalm::grin:

No a tam jest 5 czy 6b?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 2.4 ť B5 ť A4 ť Dane techniczne ť Audi Klub Polska

Nie ma możliwości, żeby poleciał 250 i koniec.... masz przekłamanie.... musisz się z tym pogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 2.4 ť B5 ť A4 ť Dane techniczne ť Audi Klub Polska

Nie ma możliwości, żeby poleciał 250 i koniec.... masz przekłamanie.... musisz się z tym pogodzić.

Mi też niby 217 powinna polecieć, na blacie miałem 245, na navi miałem 232, nie patrzyłem na climatronic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...