Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

i koniecznością zakupu opału "na wiosnę"
Silnik

1.9 TDI

wiedziałem że wy te turbognoje red bullem karmicie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Kto karmi to karmi :whistling: kolego, z tym garniakiem... Skoro na jedną noc, to po co kupować? Nie lepiej wypożyczyć?

Pawis - wypożyczanie farków, smokingów - producent garniturów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już bez przesady, żeby facet nie miał garniaka .....

To druga sprawa, facet bez gara jak... Jak... :eusathink: Jak rolnik bez gumofilców :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jak Kaju bez spongeboba :naughty:

:kox:

---------- Post dopisany at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ----------

Nawet w Twoim podpisie widać mnie w tych porach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnolia na kawce. Parking na górze nad castoramą .... jak zrobi się ciepło to pod mostem milenijnym będziemy urzędowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Zastanawiam się nad zmianą auta i chciałem zapytać co myślicie o volvo s80 ? Czy warte uwagi ktoś z Waszych znajomych miał jeździł ?

np taki: Oferta - Volvo S80 - REGNER AUTOHANDEL DEALER SAMOCHODÓW POLEASINGOWYCH Sokołów k/Janek ul. Sokołowska 61 (10km od Warszawy) Tel: 784-500-600 784-122

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem S70 i koszta przy volvo są duuuuże. Nie wiem jak jest dzisiaj ale zamienników części za moich czasów było mało :kwasny: Pamiętam, że za same przewody wysokiego napięcia płaciłem ponad 400zł. Tak tak to była PB 2,5 T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem S70 i koszta przy volvo są duuuuże. Nie wiem jak jest dzisiaj ale zamienników części za moich czasów było mało :kwasny: Pamiętam, że za same przewody wysokiego napięcia płaciłem ponad 400zł. Tak tak to była PB 2,5 T

A jak środek plastiki spasowanie ? prowadzenie komfort ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu nie pchałbym się w wynalazki typu Volvo itp. Auta dość rzadkie na rynku, części zamiennie drogie lub ich brak. Jak coś, pozostaje tylko serwis. Mało kto ogarnia te auta:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem takie wnętrze 1285080628_122955859_2-Zdjecia--VOLVO-S70-OSTATNIE-PRAWDZIWE-VOLVO-AUTOMAT.jpg

Prowadzenie było dobre. Tylko nie ma co porównywać samochodu z tamtego okresu a teraz... volvo poszło do przodu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonaliście mnie aby tego volvo nie brac.

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ----------

Jadę obadać na dniach TAPICER SAMOCHODOWY WROCŁAW - Sławiński Tapicerstwo | ul. Rychtalska 8 | obszywanie kierownic - tapicerka skórzana zobaczymy co tam potrafią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...