Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:Zrobiłem dzisiaj "regenerację" nagrzewnicy 400pln w kieszeni :decayed: GORĄCO polecam :blowup:

potrzebuję skrzynię do mojego hujdaja ma ktoś może namiary na kogoś kto handluje SPRAWDZONYMI manelami do skośnookich bolidów ? Może być też skrzynia od lantry 1.5/1.8, lancera IV jakoś tam sobie to upcham :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po świętach też się zjawie :) na zlocie

na zlocie ? czy na SPOCIE ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policja.jpg

ciekawe jak szybko je zawiną o jakieś drzewo w trakcie "pościgu" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to oklejone na moto show a nie policyjne.... :facepalm: taka akcja marketingowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

---------- Post dopisany 28-03-2013 at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany 27-03-2013 at 23:00 ----------

Karol na czym sprawa stanęła ? zostajesz tu czy emigrujesz do słoikowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

---------- Post dopisany 28-03-2013 at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany 27-03-2013 at 23:00 ----------

Karol na czym sprawa stanęła ? zostajesz tu czy emigrujesz do słoikowa ?

na chwilę obecną zostaję.. nie ma człowieka na którego czegoś się nie znajdzie... ale w każdej chwili może on coś wyszukać :decayed:

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

Po świętach chce zmienić olej bo 7 tys skoczyło w okresie zimowym.. potrzebny ktoś z kanałem albo chętny co wejdzie pod auto i odkręci korek a ja zajmę się górą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz zakłady co zmieniają olej za 20 zł, przywozisz filtr, olej , i jazda, 10 min i gotowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj ogarnąłem olej :wink: zalałem Liqui Moly TopTec 4100 5w40 i jest zayebiście :banan:

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------

:slina::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znane, znane :kox: Wszystkie utworki grają w aucie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znane, znane :kox: Wszystkie utworki grają w aucie :decayed:

Wlaśnie miałem walić pw do Ciebie... Masz dokładkę do polifta przód? Bo zgubiłem gdzieś :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam niestety :kwasny: ogólnie to raczej ciężki temat, bo zawsze idzie ze zderzakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poskładałem do kupy krawata i nawet już parę kilometrów zrobiłem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj ogarnąłem olej :wink: zalałem Liqui Moly TopTec 4100 5w40 i jest zayebiście :banan:

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------

:slina::slina:

Właśnie miałem Liqui Moly i wracam do motula...

---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ----------

A ja poskładałem do kupy krawata i nawet już parę kilometrów zrobiłem :facepalm:

Bardzo pogięta była ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak, dwie chłodnice, płyn chłodzący dziękuję dobranoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w vagu ustawia się przebieg do następnego wyświetlenia inspekcji olejowej? :eusathink:

w polskim masz opcje do wybory od 10 do 40 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w vagu ustawia się przebieg do następnego wyświetlenia inspekcji olejowej? :eusathink:

w polskim masz opcje do wybory od 10 do 40 tys

mam vaga 3.11

pokierujta jakoś łopatologicznie bo ja ze wsi jestem :whistling::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dojeżdżając lewym pasem do pierwszego ronda na granicznej za factory, mijałem b5 z naszymi ramkami, więc mijając koleszkę pozdrowiłem go awaryjnymi, patrzyłem w lusterko czy odmrugał, patrzę przed siebie, a tam wypadek na rondzie, droga zablokowana i korek, kolega chyba pomyślał, że dałem mu znać o wypadku i sam skręcił w lewo i zawrócił, ja już nie zdążyłem i stanąłem w korku :facepalm:

btw - wiecie do jakiej prędkości działa ESP w b7? po programie zrobionym w ECU na 206KM mam uślizg na wyższych biegach i ESP nie działa, zastanawiam się też, czy to na pewno uślizg kół, czy może coś nie tak z programem...

smacznego jajka wszystkim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...