Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

w ASO za wymianę sprzęgła zaśpiewali sobie 5800zł :grin: a za poduszkę pod silnikiem 1140zł :grin:

a ja pytalem o cene malego zaworka odpowietrzania skrzyni korbowej i tak:

audi centrum wrocław = 100zl

volkswagen centrum wrocław = 50zl

allegro = zamiennik 21zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:Witam

tak sie zastanawiam myślicie że takishort shifter podejdzie do mnie i czy to wgl dobry pomysł go montować ?

SHORT SHIFTER AUDI A4 1996-01 SKLEP TUNING : najlepszy sklep z czciami do tuningu, filtry, halogeny, kierunkowskazy, lampy, rozprki, produkty najwyszej jakoci!

o ku... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Witam

tak sie zastanawiam myślicie że takishort shifter podejdzie do mnie i czy to wgl dobry pomysł go montować ?

SHORT SHIFTER AUDI A4 1996-01 SKLEP TUNING : najlepszy sklep z czciami do tuningu, filtry, halogeny, kierunkowskazy, lampy, rozprki, produkty najwyszej jakoci!

o ku... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

znaczy że lepiej nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Witam

tak sie zastanawiam myślicie że takishort shifter podejdzie do mnie i czy to wgl dobry pomysł go montować ?

SHORT SHIFTER AUDI A4 1996-01 SKLEP TUNING : najlepszy sklep z czciami do tuningu, filtry, halogeny, kierunkowskazy, lampy, rozprki, produkty najwyszej jakoci!

o ku... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

a wiesz od czego on jest ???

Bajk sprzedawał shiftera to b6... jak masz możliwość to bierz i montuj tylko jakiś dobry.

---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

przypomina mi sie wiejski tuning calibra i te sprawy :polew::polew::polew:

a co to ma wspólnego z calibrą ... to jak jest zakładane w rajdówkach to też wiejski tuning ? :polew: Emil nie wypowiadaj się w sprawach technicznych a już tym bardziej w mechanicznych:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet mylisz się, wiem do czego shifter służy. Po za tym mam prawo wypowiadać swoje zdanie i tak samo mogę sobie pisać, że to zawiewa wiejskim tuningiem. Jeśli Ci nie pasuje moje zdanie to go po prostu nie czytaj. Nie musze się tłumaczyć dlaczego ten shifter nie będzie pasował do reszty auta. Każdy ma swoje gusta i upodobania. Jesteś moderatorem tego tematu, że nie pozwalasz mi się wypowiadać ? Nie rozumiem Twojego chamstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet mylisz się, wiem do czego shifter służy. Po za tym mam prawo wypowiadać swoje zdanie i tak samo mogę sobie pisać, że to zawiewa wiejskim tuningiem. Jeśli Ci nie pasuje moje zdanie to go po prostu nie czytaj. Nie musze się tłumaczyć dlaczego ten shifter nie będzie pasował do reszty auta. Każdy ma swoje gusta i upodobania. Jesteś moderatorem tego tematu, że nie pozwalasz mi się wypowiadać ? Nie rozumiem Twojego chamstwa.

a ja chciałem usłyszeć argument dlaczego to wiejski tuning ?? Jeździłeś kiedyś z czym takim czy tylko zerknąłeś na zdjęcie w ofercie sprzedaży ? :doh:

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ----------

Tak czy siak DjRoll jak masz okazję to zakładaj. Całkiem inaczej się jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry:hi:

Koledzy nie długo zaczynam pranie dywanów,wykładziń i samochodów gdyż zainwestowałem w sprzęt to tego typu prac także jak ktoś będzie chętny pisać PW jak sie ociepli można wpadać

podeślij mi pw jak się bedziesz cenił :wink:

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

:hi:Witam

tak sie zastanawiam myślicie że takishort shifter podejdzie do mnie i czy to wgl dobry pomysł go montować ?

SHORT SHIFTER AUDI A4 1996-01 SKLEP TUNING : najlepszy sklep z czciami do tuningu, filtry, halogeny, kierunkowskazy, lampy, rozprki, produkty najwyszej jakoci!

miałem podobny w sierze i całkiem nieźle to pracowało tyle że biegi wrzucają się bardziej twardo. Jak zaczynają Ci sie problemy z synchronizatorami to z góry odradzam bo bedziesz szukał nowej skrzyni jak ja. :decayed: Generalnie bajer dobry jest pytanie na ile Ci się przyda. Jak robisz nocne przeloty i killujesz bezbronne E36 to lepiej zostań przy serii. Jak dojdziesz do setupu Nelsona to wtedy inna bajka. :whistling:

---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

Ej chłopy widzę że pół forum leje a wy nawet linka nie podrzucicie :decayed:http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-aps-czorny-213218/index34.html#post3472440

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet mylisz się, wiem do czego shifter służy. Po za tym mam prawo wypowiadać swoje zdanie i tak samo mogę sobie pisać, że to zawiewa wiejskim tuningiem. Jeśli Ci nie pasuje moje zdanie to go po prostu nie czytaj. Nie musze się tłumaczyć dlaczego ten shifter nie będzie pasował do reszty auta. Każdy ma swoje gusta i upodobania. Jesteś moderatorem tego tematu, że nie pozwalasz mi się wypowiadać ? Nie rozumiem Twojego chamstwa.

Zacznijmy od tego, że shot shifter jest po montażu niewidoczny :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy... ja w sierze miałem tylko kubły z szelkami i widziałem go doskonale :naughty::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goldik, podrzucę Ci moje zwłoki do dopieszczenia. Dużo nie ma, bo w miarę czysto, ale banan, także tego :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw dzisiaj chciałem już lato wrzucić i c**ja :thumbdown: od strony pasażera tylne koło ściągałem dużym ściągaczem do łożysk tak siedziało :grin: nakrętki na gwincie nie do ruszenia, podlałem je płynem hamulcowym niech wyżera rudą :naughty: z drugiej strony natomiast nawet śrub nie ruszyłem w kołach :shock3: połamałem jeden klucz, pospawałem, połamałem... wziąłem drugi, też złamałem :doh: w końcu odpuściłem bo pewnie bym śruby pourywał :thumbdown: Poczekam aż płyn rozluźni sytuację :grin:

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

goldik, podrzucę Ci moje zwłoki do dopieszczenia. Dużo nie ma, bo w miarę czysto, ale banan, także tego :whistling:

Stary ostatnio z niemcowi przyjechała b6 z bananami w kiepskim stanie...ziomek je tak odperdolił, że wyglądały jak nówki :slina::shock3: ale tak to już farba leciała na grubo :grin: ...no i szybko się sprzedała :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw dzisiaj chciałem już lato wrzucić i c**ja :thumbdown: od strony pasażera tylne koło ściągałem dużym ściągaczem do łożysk tak siedziało :grin: nakrętki na gwincie nie do ruszenia, podlałem je płynem hamulcowym niech wyżera rudą :naughty: z drugiej strony natomiast nawet śrub nie ruszyłem w kołach :shock3: połamałem jeden klucz, pospawałem, połamałem... wziąłem drugi, też złamałem :doh: w końcu odpuściłem bo pewnie bym śruby pourywał :thumbdown: Poczekam aż płyn rozluźni sytuację :grin:

Colą trzeba było potraktować. A czym koła były dokręcane? Pneumatem? Jeśli tak, to gratuluje i życzę miłej zabawy przy cięciu :naughty:

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

btw dzisiaj chciałem już lato wrzucić i c**ja :thumbdown: od strony pasażera tylne koło ściągałem dużym ściągaczem do łożysk tak siedziało :grin: nakrętki na gwincie nie do ruszenia, podlałem je płynem hamulcowym niech wyżera rudą :naughty: z drugiej strony natomiast nawet śrub nie ruszyłem w kołach :shock3: połamałem jeden klucz, pospawałem, połamałem... wziąłem drugi, też złamałem :doh: w końcu odpuściłem bo pewnie bym śruby pourywał :thumbdown: Poczekam aż płyn rozluźni sytuację :grin:

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

goldik, podrzucę Ci moje zwłoki do dopieszczenia. Dużo nie ma, bo w miarę czysto, ale banan, także tego :whistling:

Stary ostatnio z niemcowi przyjechała b6 z bananami w kiepskim stanie...ziomek je tak odperdolił, że wyglądały jak nówki :slina::shock3: ale tak to już farba leciała na grubo :grin: ...no i szybko się sprzedała :whistling:

Powiem Ci bałem się tych bananów, ale nie są tak tragiczne. Podrzuć na PW coś o tej B6 za ile poszła i co w niej siedziało bo nie wiem jak to moje wyceniać :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła osobiście tak doyebałem ręcznie przy zmianie na zimówki :doh::thumbdown: ...mam zdolności do ukręcania śrub i łamania kluczy także tego :whistling::grin:

A b6 to było 1.9 130ps... z niemiec przytargaliśmy to za 3k Euro :whistling: Coś tam z wtryskami było nie tak chyba... ale nie pamiętam co... Na allegro wylądowała za 21k oczywiście do opłat i rej. Ogłoszenie wystawione wieczorem, a rano o 7 już jej nie było :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła osobiście tak doyebałem ręcznie przy zmianie na zimówki :doh::thumbdown: ...mam zdolności do ukręcania śrub i łamania kluczy także tego :whistling::grin:

A b6 to było 1.9 130ps... z niemiec przytargaliśmy to za 3k Euro :whistling: Coś tam z wtryskami było nie tak chyba... ale nie pamiętam co... Na allegro wylądowała za 21k oczywiście do opłat i rej. Ogłoszenie wystawione wieczorem, a rano o 7 już jej nie było :whistling:

No ja swoją wstępnie na 16 wyceniałem poskładaną i tak przy tym chyba zostanę, bo raczej jej opłacał na siebie nie będę, żona na początku była przeciwna, to teraz się uparła... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja swoją wstępnie na 16 wyceniałem poskładaną i tak przy tym chyba zostanę, bo raczej jej opłacał na siebie nie będę, żona na początku była przeciwna, to teraz się uparła... :facepalm:

Moja kiedyś chciała żebym 307 kupił :shock3::polew: Udałem, że nie słyszałem :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja swoją wstępnie na 16 wyceniałem poskładaną i tak przy tym chyba zostanę, bo raczej jej opłacał na siebie nie będę, żona na początku była przeciwna, to teraz się uparła... :facepalm:

Moja kiedyś chciała żebym 307 kupił :shock3::polew: Udałem, że nie słyszałem :grin::decayed:

O ya yebie, jak ja kocham francuzy... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...