Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

jestem za :naughty: wczoraj parapety na lustro odjebałem to muszę się garnkami pochwalić :whistling:

bry:hi:pranie siedzęń wykładzina i bagażnik 70 zł ale bez podsufitówki bo potrafi się odkleić chyba że ktoś sie uprze to na jego odpowiedzialność za dodatkową opłata

dywany takie rzeczy 5 zł od m2 reszta do dogadania

dobry prajs :good:

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

Arek pojawisz się dzisiaj ? Ramke bym Ci dał w końcu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

pewnie jak wszyscy :wink: musimy ustalić. Pamietasz tego gsxr`a odemnie z zeszłego roku ? jest do zabrania chyba za 3.800 :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie takie pomieleńce sie klepało :wink: Jak z ori auta zostaje ci naciągnięta na ramie płyta podłogowa i grodź to wtedy mozemy mówić o rzeźniku czy tam rzeźbiarzu :whistling:

---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ----------

Gdyby ktoś szukał to w tym tygodniu robię mega promocję na swoje A4 jest do wzięcia za mniej niż 9.000 Promocja do czasu aż nie sprzeda się obiekt moich westchnień :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie takie pomieleńce sie klepało :wink: Jak z ori auta zostaje ci naciągnięta na ramie płyta podłogowa i grodź to wtedy mozemy mówić o rzeźniku czy tam rzeźbiarzu :whistling:

---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ----------

Gdyby ktoś szukał to w tym tygodniu robię mega promocję na swoje A4 jest do wzięcia za mniej niż 9.000 Promocja do czasu aż nie sprzeda się obiekt moich westchnień :whistling:

masz gdzies link do aukcji? moze mialbym klienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jak wszyscy :wink: musimy ustalić. Pamietasz tego gsxr`a odemnie z zeszłego roku ? jest do zabrania chyba za 3.800 :shock3:

O której tam będziesz? :eusathink: A wczoraj tam latałem to widziałem kilka porobionych autek na glebie i to nie malej :kox: pewnie dojazd obczajali :naughty:

No gixera pamiętam, a cena jak się waha ok4k to normalne jak jest bez czachy i serwisówek :wink: Ja za swoją dałem jeszcze mniej....dużo mniej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jak wszyscy :wink: musimy ustalić. Pamietasz tego gsxr`a odemnie z zeszłego roku ? jest do zabrania chyba za 3.800 :shock3:

Pokaż mnie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tamten po negocjacji za 3.00 by poszedł :decayed:

masz gdzies link do aukcji? moze mialbym klienta

nie wystawiałem jej nigdzie poza forum a foty masz na googlu Arka -> https://plus.google.com/photos/113052923174361081276/albums/5553556908240502001?banner=pwa

---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ----------

wpadnie dzisiaj ktoś z porządnym aparatem żeby mi cyknąć jakieś aktualne foty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jak wszyscy :wink: musimy ustalić. Pamietasz tego gsxr`a odemnie z zeszłego roku ? jest do zabrania chyba za 3.800 :shock3:

Pokaż mnie to

Suzuki GSX-R SUZUKI GSX-R 600 SRAD, 1999r., 600cm3, 110 KM - otomoto.pl Cosik takiego tylko bez bocznych plastików i zamiast czachy jest jakaś mała lampa...jak u mnie :kox::banan:

Ogólnie fajna opcja za taką kasę :naughty: no i gixxer 600 ma meeega osiągi, ze mną by szedł równo podejrzewam :kox: Kaju ja Cię nie podpuszczam ale BIERZ TO k**wa! :kox::naughty:

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ----------

wpadnie dzisiaj ktoś z porządnym aparatem żeby mi cyknąć jakieś aktualne foty ?

Chętnie ale teściu zabrał aparat na wyjazd do lasu :thumbdown:

---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ----------

Dobra ja lecę oblukać czy coś tam się dzieje na parkingu, może ktoś już koczuje z grillem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tamten po negocjacji za 3.00 by poszedł :decayed:
masz gdzies link do aukcji? moze mialbym klienta

nie wystawiałem jej nigdzie poza forum a foty masz na googlu Arka -> https://plus.google.com/photos/113052923174361081276/albums/5553556908240502001?banner=pwa

---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ----------

wpadnie dzisiaj ktoś z porządnym aparatem żeby mi cyknąć jakieś aktualne foty ?

Mogę Ci zrobić foty. Jak chcesz wezme lustro i statyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jak wszyscy :wink: musimy ustalić. Pamietasz tego gsxr`a odemnie z zeszłego roku ? jest do zabrania chyba za 3.800 :shock3:

Pokaż mnie to

Suzuki GSX-R SUZUKI GSX-R 600 SRAD, 1999r., 600cm3, 110 KM - otomoto.pl Cosik takiego tylko bez bocznych plastików i zamiast czachy jest jakaś mała lampa...jak u mnie :kox::banan:

Ogólnie fajna opcja za taką kasę :naughty: no i gixxer 600 ma meeega osiągi, ze mną by szedł równo podejrzewam :kox: Kaju ja Cię nie podpuszczam ale BIERZ TO k**wa! :kox::naughty:

Kuuurwa nie podoba mi się, bezpłciowe jakieś :kwasny: myślałem, żę to już to nowsze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuurwa nie podoba mi się, bezpłciowe jakieś :kwasny: myślałem, żę to już to nowsze :decayed:

Taaa... chciałbyś za 3tysie K1 :decayed: Sradem się wygodniej jezdzi niz k1 :wink: k1 nie skręca :thumbdown:

Na Kamieńskiego jeszcze nikogo ni ma :thumbdown: puściutki parking

---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:34 ----------

Dopiero teraz zauważyłem, że start o 15 :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chwile poczekasz :decayed:

Nie no nie siedzę tam :decayed: Tak tylko podleciałem zobaczyć, z domu 3min i jestem na miejscu :wink:

Kuwa przewróciła mi się suka na podwórku :doh: Łącznik zadupka połamany :thumbdown: ale trytki w pogotowiu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie widzieliście ten filmik bo starszy od węgla ale co tam :decayed:

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

yebłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...