Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:bry kuzwa drukarka sie zjebałą co za sprzęt teraz robią :facepalm: nie całe dwa lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

zwykle działały 5 lat :eusathink:widać jakiś chip beta dostałeś i wysadził ją przed czasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:bry kuzwa drukarka sie zjebałą co za sprzęt teraz robią :facepalm: nie całe dwa lata

jakiś shit się trafił.. mam jeszcze w wawie starego HP i działa normalnie:decayed:

---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

zmieniasz kolor przy klepaniu czy zostaje jak był ?

zostaje czarny. Już mam go w domu ale nie obyło się bez przygód... pod samym domem mnie doj**ali :facepalm: Pan władza był spoko i tylko kolega który mnie pilotował zarobił pięć dych. Mnie tą rozjebundą puścił wolno :decayed:

---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ----------

aaaa i fele takie jak te dokupiłem :naughty:http://i1056.photobucket.com/albums/t377/prezzis/avus3.jpg

Tylko nie maluj ich na chooooj wie jaki kolor.... nie oszpeć TDI bo dostaniesz w ucho :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostają ori bo są w igła stanie

---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------

2013_05_01_181.jpg zdjęcie robione egr`em więc jakość słaba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dość że TDI to jeszcze avant :decayed: dorosłeś :naughty:

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

Poproszę wykres (może być na pw) to zobaczę co oni porobili....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

128 ps szału niema a wykres musi mi koleś odkopać tak jak parę innych bambetli. O 1 w nocy juz sie nie chciało szukać. Fis twierdzi ze pali to 6.6 ciekawe na ile można mu wierzyć :whistling:

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ----------

A ty misiu kolorowy każdego o wykres pytasz a swojego nie pokazałeś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

128 ps szału niema a wykres musi mi koleś odkopać tak jak parę innych bambetli. O 1 w nocy juz sie nie chciało szukać. Fis twierdzi ze pali to 6.6 ciekawe na ile można mu wierzyć :whistling:

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ----------

A ty misiu kolorowy każdego o wykres pytasz a swojego nie pokazałeś :naughty:

ja nie mam i nie chce mieć :decayed: mniej wiem krócej zeznaję :grin:

Jeżeli to jest porobione na 19x PS i jeszcze z Q to trzeba na mieście 8-9 przyjąć :kwasny: chyba, że prawa noga lekka to spadnie niżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakie mogę liczyć realne spalanie w b8 3.2 tip Q?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest porobione na 19x PS i jeszcze z Q to trzeba na mieście 8-9 przyjąć :kwasny: chyba, że prawa noga lekka to spadnie niżej

Zaraz zglebuje to i tak nie pozapierdala :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakie mogę liczyć realne spalanie w b8 3.2 tip Q?

Tak jak jeździsz to 13-15. Mieliśmy się umawiać. Zjem obiad i mogę jechać luknąć to coś...

---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/audi-1-8t-quattro-ecu-project-271898/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a da rade to zagazować? ;]

a tego to ja nie wiem. Spore koszta eksploatacyjne ...i oby się nie zwaliło :kwasny: aaa qrak tel mam w samochodzie... jak zjem to pójdę i zadzwonię do Ciebie.

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ----------

Dużo się nie pomyliłem w spalaniu

Audi A4 B8 3.2 FSI. Silnik, wersje, informacje o modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór dobry :brawo:

A te avus'y to 18"?

wydaje mi sie ze 17 ale jeszcze ich nie wypakowałem. Jutro kupie lampy a w poniedziałek ma być zderzak jak tylko Damian dostarczy mi błotniki to bede mógł wyjechać na droge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to po pierwszym griilu teraz browarek :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaraz startuje na grilla ale przy tym przepizgu pewnie długo nie wysiedze :thumbdown:

---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

wie ktoś gdzie w quattro ustawią zbieżność na tyle po wymianie jakichś tam drążków ? nawet nie wiem jak tam zawias z tyłu wyglada i jutro zakopię się w dziale technicznym :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszędzie Ci zbieżność ustawią, znaczy wszędzie tam gdzie ustawiają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh standardowo w ecuproject sami optymysci xD i ich dokladna hamownia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...