Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

:polew::polew::polew:

Na pełnym zbiorniku w AFNie robiłem ponad 1300km :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

A to widzieli :shock3::slina:

http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/all-audi-80-b2-2-door-sedan-quattro-r32-3-2-vr6-24v-turbo-projekt-126588/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na SR widziałem projekt :naughty:

Na pełnym zbiorniku w AFNie robiłem ponad 1300km :whistling:

:slina: to ile tam jest zbiornik 130 litrów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na SR widziałem projekt :naughty:
Na pełnym zbiorniku w AFNie robiłem ponad 1300km :whistling:

:slina: to ile tam jest zbiornik 130 litrów ?

Nie, ale to potrafi spalić poniżej 5 w ośce, w Q na "naszą" jazdę Ci 7 w porywach do 8 łyknie, licz się z tym. W mieście nie masz prawa przekroczyć 10, a jeśli przekroczysz - wiedz, że coś się dzieje.

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

Poza tym, Maciek, coś Ty k**wa z c**ja spadł!? Myślałeś, że traktory palo tyle co benzyny!? Na jakim świecie Ty żyjesz? Po tygodniu jazdy traktorem i policzeniu kosztów samego paliwa stwierdzisz, że trzeba było "dojrzeć" 4-5 lat temu, i teraz ganiałbyś B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i teraz ganiałbyś B7.

nie ganiałbym ... tego nie da rady naprawić za pomocą młotka lutownicy i śrubokrętu :decayed:

nie wiem ile diesle palą wiem ile palą benzyny i taki jest mój punkt odniesienia że trzeba liczyć 80-90gr za kilometr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:bry koniec picia :facepalm: a tak poważnie nie wieże że zrobiłeś 1300 km na zbiorniku chyba że autostrada ponad 1000 km i jechałeś 80 na godzine ja w mieście rzadko udaje mi sie osiągnąć 900 km na zbiorniku teraz będe robił test ile p[ali tankuje do pełna 100 km i zaś do pełna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można wierzyć średniej z fisu co do spalania i dystansu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gówno a nie oszczednosc w b7 macie, ostatnio jechałem równo za 2.0tdi w b7 i spalanie po miescie na odcinku 5km roznilo sie o jakies 1.5litra (oczywiscie pb wiecej), przy czym u mnie quattro a u niego oska. Ekonomia skończyła się na 1.9tdi AFN/AGR/ALH/1z i innym vp37 podobnych, które faktycznie mało piły. I tak najtaniej wychodzi lpg i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kupić B7 po gongu i szczepić AFN :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:bry koniec picia :facepalm: a tak poważnie nie wieże że zrobiłeś 1300 km na zbiorniku chyba że autostrada ponad 1000 km i jechałeś 80 na godzine ja w mieście rzadko udaje mi sie osiągnąć 900 km na zbiorniku teraz będe robił test ile p[ali tankuje do pełna 100 km i zaś do pełna

Też dokładności nie osiągniesz w ten sposób. Zależności są ogromne: gęstość, temperatura i opór powietrza, ciężar auta... Ale jakąś tam średnią przybliżoną zbadasz :decayed:

---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ----------

czyli kupić B7 po gongu i szczepić AFN :naughty:

O panie, to już nie ta masa, nie to spasowanie tajli :whistling: jakieś 300kg+ różnicy?

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

można wierzyć średniej z fisu co do spalania i dystansu ?

Jeśli masz odchyły, można to skorygować - zweryfikuj i się ładnie uśmiechnij, podziałamy, podziałamy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kupić B7 po gongu i szczepić AFN :naughty:

O panie, to już nie ta masa, nie to spasowanie tajli :whistling: jakieś 300kg+ różnicy?

Dlatego ja dziś odchudziłem b7 o katalizator :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gówno a nie oszczednosc w b7 macie, ostatnio jechałem równo za 2.0tdi w b7 i spalanie po miescie na odcinku 5km roznilo sie o jakies 1.5litra (oczywiscie pb wiecej), przy czym u mnie quattro a u niego oska. Ekonomia skończyła się na 1.9tdi AFN/AGR/ALH/1z i innym vp37 podobnych, które faktycznie mało piły. I tak najtaniej wychodzi lpg i tyle w temacie.

Co Ty perdolisz :shock3: na pięciu km 1.5l różnicy?? :shock3: To ile to pali... licząc po twojemu tą różnice w skali 100km sama różnica by wynosiła 30l... No chyba mi nie powiesz, że było spalanie na tym poziomie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O średnie pewnie mu chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ajm sory winetu :grin:

memory fajf siarrrrra i wszystko jasne :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówie o odcinku od odpalenia zimnego auta po zgaszenie go po 5kilometrach i odczycie sredniej z kompa:

2.0tdi - okolo 8l

1.8T q - okolo 9.5l

i dalej trasa 200km

moje b7 okolo 8l

2.0tdi okolo 6-6.3l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczuraz to jest TDI tam wskazówka tak szybko się nie rusza jak w benzynie

w takim razie wygląda na to że na połowie zbiornika zrobię więcej niż 180 km :eusathink:polatam jeszcze jutro i zobacze.

Tymczasem wracam do grillowania :drinks:

180km na połowie zbiornika..... to Panie ile to pali ???

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

na SR widziałem projekt :naughty:
Na pełnym zbiorniku w AFNie robiłem ponad 1300km :whistling:

:slina: to ile tam jest zbiornik 130 litrów ?

ta 1300 goldik ma rację :decayed:

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

można wierzyć średniej z fisu co do spalania i dystansu ?

jak nie ruszałeś opon seryjnych to 10-15% błędu można przyjąć a jak grzebałeś to już nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówie o odcinku od odpalenia zimnego auta po zgaszenie go po 5kilometrach i odczycie sredniej z kompa:

2.0tdi - okolo 8l

1.8T q - okolo 9.5l

i dalej trasa 200km

moje b7 okolo 8l

2.0tdi okolo 6-6.3l

Spoko luz :wink: źle zrozumiałem...myślałem, że spalił 1.5l więcej przez te 5km :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gówno a nie oszczednosc w b7 macie, ostatnio jechałem równo za 2.0tdi w b7 i spalanie po miescie na odcinku 5km roznilo sie o jakies 1.5litra (oczywiscie pb wiecej), przy czym u mnie quattro a u niego oska. Ekonomia skończyła się na 1.9tdi AFN/AGR/ALH/1z i innym vp37 podobnych, które faktycznie mało piły. I tak najtaniej wychodzi lpg i tyle w temacie.

a no nie gówno... na odcinku 5km to możesz sobie :facepalm:

Co do ekonomii to miałem AVF i mam VP.. jak mi ktoś będzie chciał wcisnąć ciemnotę, że VP mniej pali to go oficjalnie wyśmieję :decayed:

Co bo B7.... przy skrzyni HCK przy 3ys obrotów lecisz 180KM i spalanie jest na poziomie 8,6-8,9L/100 Dawaj to 1.8T i ciśnij 180 zobaczysz ile spali... W mieście diesel jest oszczędny jak go dogrzejesz a nie zimnego dusisz.

ja jebie 5km .......:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak już mówimy o spalaniu to mi się udało na jednym zbiorniku trzasnąć 1100km ale to full trasa :wink: na mieście 650km to standard :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...