Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

To mi mój mechanior ostatnio nie zakręcił jednej z trzech śrub w komorze silnika od trzymania amora. Jego tłumaczenie "No tak, tam był zerwany gwint, ale to Ci nie będzie stukało":facepalm:. k**wa wystarczyło włożyć śrubę o mniejszej średnicy i dokręcić ją od spodu nakrętką wraz z podkładką... Ponadto spierdolił mi tak zawieszenie, że nie puszczę tego płazem. Najprawdopodobniej skręcał na podniesionym aucie:facepalm: Dobrego mechaniora ze świecą szukać:kwasny:

Edek coś ostatnio zamyślony...

ja mam mechaniora bardziej ogarnietego ale dosc daleko, gość trzepie fury nocami i przemawia przez niego pasja, no i niskie ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

To mi mój mechanior ostatnio nie zakręcił jednej z trzech śrub w komorze silnika od trzymania amora. Jego tłumaczenie "No tak, tam był zerwany gwint, ale to Ci nie będzie stukało":facepalm:. k**wa wystarczyło włożyć śrubę o mniejszej średnicy i dokręcić ją od spodu nakrętką wraz z podkładką... Ponadto spierdolił mi tak zawieszenie, że nie puszczę tego płazem. Najprawdopodobniej skręcał na podniesionym aucie:facepalm: Dobrego mechaniora ze świecą szukać:kwasny:

Edek coś ostatnio zamyślony...

ja mam mechaniora bardziej ogarnietego ale dosc daleko, gość trzepie fury nocami i przemawia przez niego pasja, no i niskie ceny...

Edka to ja zjebię jak psa, będzie poprawiał moją zawiechę i mojego dziadzia. Obie spierdolone, skręcane na podnośniku, banany wręcz pozrywane, odwrotnie założone. Kjerwa, przecież tak się nie robi... Zawsze można powiedzieć "Nie umiem, nie chcę sp***dolić, nie zabieram się za to":facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta śruba była na hamca wpierdolona młotkiem, a gwint jest tak sponiewierany, że nie ma tutaj opcji, żeby coś jeszcze z niej było.

Po czym wnioskujesz? Kolego jak napisałem wyżej rysa to dzieło mechanika ściągał podkladke do innej śruby. A gwint jest zerwany a nie sponiewierany, jak to czytam to mnie nosi :facepalm:

P.S. A wiadomo że śruba to śmietnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w zwrotnicy urwany gwint widać na końcu śruby!!!

Ok, ok... Zrozumiałem na początku, że to śruba ma zerwany gwint a na foto widać tak jak mówisz teraz... w każdym razie o to samo nam chodziło :wink:

Łap za d*py tych "fachowców", żeby następnym razem się zastanowili dwa razy, bo to mogło mieć dużo gorsze konsekwencje :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest cwaniak jak zobaczy kogoś robotę. Jak sam sp***doli, jest cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta śruba była na hamca wpierdolona młotkiem, a gwint jest tak sponiewierany, że nie ma tutaj opcji, żeby coś jeszcze z niej było.

Po czym wnioskujesz? Kolego jak napisałem wyżej rysa to dzieło mechanika ściągał podkladke do innej śruby. A gwint jest zerwany a nie sponiewierany, jak to czytam to mnie nosi :facepalm:

P.S. A wiadomo że śruba to śmietnik

A to przepraszam, przepraszam i wybaczam :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najciekawsze podsumowanie wątku :wink:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

Każdy jest cwaniak jak zobaczy kogoś robotę. Jak sam sp***doli, jest cisza...

tzn. to :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest cwaniak jak zobaczy kogoś robotę. Jak sam sp***doli, jest cisza...

Nelson, Zastanów sie 2 razy zanim coś napiszesz. Wytlumacze ci o co tu chodzi, bo widzę iż nie ogarniasz. Nie chodzi o zerwanie śruby , może stało sie to nieumyślne. Lecz o to iż powinni mnie poinformować o tym ze jak wykrecali śrube to UJEBALI GWINT. Kumasz? A ONI ZAKRECILI NA 3 ZWOJE I NIECH JEDZIE HEHE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest cwaniak jak zobaczy kogoś robotę. Jak sam sp***doli, jest cisza...

Nelson, Zastanów sie 2 razy zanim coś napiszesz. Wytlumacze ci o co tu chodzi, bo widzę iż nie ogarniasz. Nie chodzi o zerwanie śruby , może stało sie to nieumyślne. Lecz o to iż powinni mnie poinformować o tym ze jak wykrecali śrube to UJEBALI GWINT. Kumasz? A ONI ZAKRECILI NA 3 ZWOJE I NIECH JEDZIE HEHE

Słuchaj i czytaj mnie uważnie. Mój zrobił kjerwa to samo, spierdolił i się nie przyznał. Dlatego się z Tobą utożsamiam. Jak leciałem na budziku miałem 200 i przejeżdżałem przez łączenie mostu w gebelsach, miałem wrażenie, ze mnie zawieszenie wyprzedza i zaraz zobaczę je przed autem.

Często rozmowa z mechanikiem wygląda tak:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mn

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Mnie najbardziej wkurza fakt iż to jest SŁAWNY JETTRONIC WE WROCŁAWIU a oni tak zj***li sprawę.A NAJBARDZIEJ BULWERSUJACY FAKT TO: po 3 dniach udalem sie do nich ponieważ stwierdziłem ze coś napierdala w tym kole. Po podniesieniu samochodu powiedzieli ze to zwrotnica , zapytałem co sie stało i co jest przyczyna , a oni na to ze poprostu coś sie tam wyrobilo. NO k**wa WIERZYŁEM ZE RZECZYWIŚCIE 170 tys nalotu czas robi swoje a teraz sie wydało ze UJEBALI GWINT NIE PRZYZNALI SIĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jetronica nie będę bronił bo zj***li sprawę.... napisałem Ci co masz zrobić.

Co do mechaników to zaprowadzacie auta do jakiś panów Mietków a potem się dziwicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jetronica nie będę bronił bo zj***li sprawę.... napisałem Ci co masz zrobić.

Co do mechaników to zaprowadzacie auta do jakiś panów Mietków a potem się dziwicie...

Edek ma odjebany warsztat jak mało kto, zawsze wszystko na miejscu i czysto. Konkretny gość, ale Vagowskie zawieszenie po prostu go przerosło:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jetronica nie będę bronił bo zj***li sprawę.... napisałem Ci co masz zrobić.

Co do mechaników to zaprowadzacie auta do jakiś panów Mietków a potem się dziwicie...

Edek ma odjebany warsztat jak mało kto, zawsze wszystko na miejscu i czysto. Konkretny gość, ale Vagowskie zawieszenie po prostu go przerosło:wink:

Może mieć złote klamki .... jak nie ogarnia to złoto mu nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilu Was tam przyjeżdża pod most? :P 4 auta będą? :P

zależy jak leży :decayed: a co jak 4 auta będą to nie przyjedziesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilu Was tam przyjeżdża pod most? :P 4 auta będą? :P

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ale często takie spoty są spotami tylko z nazwy, co nie, dlatego pytam, bo nie lubię kapuśniaka na zlotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zamiar wpaść na kapuśniak, polecam bar mleczny "Mewa". I się nawpierdalasz i jakąś emerytkę wyrwiesz:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...