Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno w Mlecznej dobrze robią ..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Rogowska 9

Regenerowałeś tam? w ofercie mają tylko malowanie sprayem bez gwarancji, ciekawe jak długo farba się utrzymuje

Edytowane przez Toskańczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciemniał ktoś we Wrocławiu lub okolicach szyby tył + przód. Może polecić niedrogiego speca? Dzwoniłem do Wrapcar ale krzyknęli 600zł. Wydaje mi się trochę drogo choć na pewno zrobiliby dobrze.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro jadę do speca w krotoszynie za cały tył w passacie kombi powiedział mi 300zl ale sam będę rozbierać wszystko co trzeba. Gość pracuje u gościa który mi zaśpiewał za to samo 750zl a ten po godzinach mi machnie u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciemniał ktoś we Wrocławiu lub okolicach szyby tył + przód. Może polecić niedrogiego speca? Dzwoniłem do Wrapcar ale krzyknęli 600zł. Wydaje mi się trochę drogo choć na pewno zrobiliby dobrze.

Dzięki.

Auto-Folie na Grota-Roweckiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciemniał ktoś we Wrocławiu lub okolicach szyby tył + przód. Może polecić niedrogiego speca? Dzwoniłem do Wrapcar ale krzyknęli 600zł. Wydaje mi się trochę drogo choć na pewno zrobiliby dobrze.

Dzięki.

Auto-Folie na Grota-Roweckiego.

Dzięki. Niestety też biorą 600 za tył + przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5-6 stów to moim zdaniem normalna cena za jakość z gwarancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat na Grota przyciemniał tył paska w sedanie, dał 500 po roku nie ma jakiegokolwiek śladu zużycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniady miał kogoś od szyb. Jak dobrze pamiętam to za jego avanta skasował 450pln. Ale z pytaniem trzeba poczekać aż wróci z urlopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem dzisiaj potwierdzić i jednak zrobię całe auto czyli 4 drzwi tylne karoseryjne i klapa co daje 7 szyb i mówił ze w 400zl się zmieścimy. Tylko ze szyby z drzwi dostaje luzem bo mam drugi komplet szyb i sobie sam przeloze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki gdzie pospawam stalówce 10j ? Bo dziś niestety pękła na spawie ! Wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam wyjazd i komunie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Pomocy:

Pierwsze co to potrzebuje rozkodować VIN bo nie mam kodu lakieru a wszystkie nalepki na aucie za zajechane i nic nie widać po prostu, więc prosze kto może niech mi rozkoduje i najlepiej na PRV napisze jaki kod :WAUZZZ8DZVA154636.

Druga sprawa zalało mi cała podłogę wodą i od paru dni męczę się żeby ją odsączyć i juz wszystko i grzałem w aucie gazety koci żwirek i nic ciągle podchodzi z gąbki pod wykładzina ;(
Ma ktoś jakiś pomysł jak to odsączyć lub zna kogoś kto takie coś robi? Bo nawet nie mogę na żaden spot wyjechać nic magia POMOCyyyyyy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to rozebrać wnętrze i wykładzinę na słońce położyć to dzień dwa i wyschnie przy takiej pogodzie. Wierzchnia warstwa dywanu jest podgumowana i ciężko będzie to wysuszyć w aucie. A później kwestia poszukiwania skąd ta woda się tam znalazła. Odpływy na podszybiu na pierwszy rzut do sprawdzenia. I puszka ECU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio byłem z podobnym problemem u Goldiego z B6, cała wykładzina mokra aż po kanapę, wszystko przez zapchane odpływy, Goldi ogarnął temat jak należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...