Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

siemano Wszystkim :hi:

mam do was pytanko czy znacie to auto?? :mysli:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-quattro-xenon-navi-bose-recaro-i1278160882.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano Wszystkim :hi:

mam do was pytanko czy znacie to auto?? :mysli:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-quattro-xenon-navi-bose-recaro-i1278160882.html

Kiedyś już chyba było na allegro ale to może mi się wydawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano Wszystkim :hi:

mam do was pytanko czy znacie to auto?? :mysli:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-quattro-xenon-navi-bose-recaro-i1278160882.html

Kiedyś już chyba było na allegro ale to może mi się wydawać.

była ale dosyć dawno :decayed: ale wiadomo wam coś o tym autku?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tez ja juz troche widze na allegro, ale nie znam :confused4:

Jakby ktos chcial sie zamienic to mam sprezyny -30mm H&R a chce seryjne do a4 1,9tdi avant :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akby ktos chci

teraz piszesz jak ja już kupiłem ... :blink:

co do A4 mogę powiedzieć jedynie tyle że widziałem ją raz na spocie a zdjęcia były robione nad odrą pod mostem milenijnym od strony Rędzina :decayed:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 11:19_________________________________________________Audiobas odezwij się do mnie na GG albo zadzwoń na kom bo nie mam twojego numeru[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 11:20_________________________________________________Będzie ktoś od nas dzisiaj bo nie wiem czy sie wybierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :)

Trzeba trochę ruszyć wątek bo widzę sporo A4 we Wrocławiu ale nikt się nie odzywa na forum. Na poznańskich i warszawskich to istny czat ale jak wiadomo u krawatów to same pierdy piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latając po wrocku widzę kilka fur z logiem A4 klubu ... ale żeby któryś na spot sie pofatygował to już gorzej . Z 3 tyg temu widziałem granatowego sedana b5 z lampami typu lexusmadafakalook :kox:pod ponikiem na różance oraz b5 avanta pod futura park ( factory outlet ) . Żadnego właściciela nie kojarzę a obydwoje wlepy mieli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się wybieram, wybieram i jakoś nigdy dojechać nie mogę, chociaż pewnie mam najbliżej.

Mam nadzieję, że w końcu się ogarnę i pojawię na spocie.

Pozdro i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek jako prezes oddziału i najwyższy w hierarchii powinieneś zarządzić mega spot z chłopakami z dolnego śląska . :gwizdanie: Może jakby się wszyscy poznali to by częściej bywali . :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy już się wybierałem, ale zawsze coś. W końcu to weekend i prawie zawsze wyjeżdżam.

Ale kiedyś się w końcu wybiorę. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś w tę niedzielę?! Jeśli znajdzie się ktoś to i ja się pojawię, bo autko już prawie gotowe, do odbioru w tym tygodniu jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod MM jest sporo miejsca i z tego co słyszałem co ludzie z A3 Club Net czasami wpadają. Oni maja spoty w niedzielę o 18 pod Magnolią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 3 tyg temu widziałem granatowego sedana b5 z lampami typu lexusmadafakalook :kox:pod ponikiem na różance

Może to ja :P nieraz wpadam do ponika :rolleyes: :gwizdanie:A co do spotów to byłem parę razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 3 tyg temu widziałem granatowego sedana b5 z lampami typu lexusmadafakalook :kox:pod ponikiem na różance

Może to ja :P nieraz wpadam do ponika :rolleyes: :gwizdanie:A co do spotów to byłem parę razy

To może i jak jechałem za Tobą na ostatnim groszu na kuźniki. Ja teraz założyłem ramki A4 klub do A3 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...