Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

panowie, apropo tego banera spotów wrocławkich, może ma ktoś jakieś foto ze spotu jakieś ładne z lata, gdzie będzie trochę samochodów?

Weźmie się foto na spota to się zrobi... ale musi być trochę luda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

właśnie, a coś kiedyś czytałem jeszcze, że inni też tam spotują, to można by ogarnąć jakiegoś konkretniejszego w którymś terminie z innymi (najlepiej a4-club.eu :evil: ) :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm poznali my się czy byłeś w innym terminie ? :naughty:

To nie od piwa... a badania są po to, żeby ustalić co się dzieje z organizmem ;(

Ja Ci powiem bez lekarza ... wypłukany magnez potas i inne mikroelementy :no: czyli teraz żadnego alko , hepatil , rowerek , bieganie i zrównoważona dieta . Pasuje Ci ? :gwizdanie:

Ja nie chodzę do lekarzy bo co pójdę to mi coś nowego wynajdą ... a po co sie stresować :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :>

Mam proźbę jak ktoś mieszka w poblizu tej aukcji i dał by rade objerzeć te auto czy do czegoś sie nadaje był bym bardzo wdzięczny :notworthy:

http://otomoto.pl/audi-a4-1-9tdi-130ps-quattro-limuzyna-C18390615.html

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Mam smutną wiadomość przez 3 miesiące do kolejnych badań nie wychodzę na piwo ponieważ muszę odstawić procenty ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Mam smutną wiadomość przez 3 miesiące do kolejnych badań nie wychodzę na piwo ponieważ muszę odstawić procenty ;(

Nie dasz rady :>

Muszę ... ale wczoraj drinkowałem wóda + rocket fuel (red bull)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miesiące?! A spoty? No co Ty z kolegami się nie napijesz? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Mam smutną wiadomość przez 3 miesiące do kolejnych badań nie wychodzę na piwo ponieważ muszę odstawić procenty ;(

Piwo to nie alkohol :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniady, dobra opcja :naughty:

Może tym razem ktoś zaprasza do ogródka?! :gwizdanie:

Przez ostatnie spoty (i nie tylko) uzbierało się zapasu, który stoi i się marnuje. Piwo nie wino, im starsze tym bardziej wygazowane...

Zna ktoś miejsce, gdzie można spokojnie usiąść i grilla zrobić?! Ja grilla załatwię (postaram się)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet ... :wtf: az tak zle ?

noooo źle.... wątrobę trzeba pokochać i nie katować jej. :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 00:06_________________________________________________

Gniady, dobra opcja :naughty:

Może tym razem ktoś zaprasza do ogródka?! :gwizdanie:

Przez ostatnie spoty (i nie tylko) uzbierało się zapasu, który stoi i się marnuje. Piwo nie wino, im starsze tym bardziej wygazowane...

Zna ktoś miejsce, gdzie można spokojnie usiąść i grilla zrobić?! Ja grilla załatwię (postaram się)

Ja mogę okolicznościową lampkę czerwonego wina wypić ale

piwa

wódki

łychy

już nie wypiję... chcę zobaczyć jak będą wyglądały wyniki za 3 miesiące...... jak będzie poprawa to zasiądę do piwa a jak nie będzie to wracam do normalnego picia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to już nikt na mieście nie pije co się dzieje do cholery sam w domu tyle nie wypije.

Ja siedzę przy winie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/jezdzace-lozko-100-km-h-odjechane-bcm-i1516493071.html#gallery

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 10:14_________________________________________________Szczurek, weź aparat, cykniemy dzisiaj nową fotkę do pierwszego postu :wink4:

ja nawet wypucowałem swoje, aż się błyszczy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/jezdzace-lozko-100-km-h-odjechane-bcm-i1516493071.html#gallery

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 10:14_________________________________________________Szczurek, weź aparat, cykniemy dzisiaj nową fotkę do pierwszego postu :wink4:

ja nawet wypucowałem swoje, aż się błyszczy :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Jak chcecie to wezmę foto i statyw.. dzisiaj to dużo rzeczy muszę zabrać widzę, bo Piter pisał o vaga.... gniady weź kabel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...