Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

czemu nie ale najpierw pojaw się na spocie :naughty: od tego zaczynamy

Nie słuchaj szczurka... pewnie dzisiaj leków nie wziął i dlatego bredzi. Na spocie ustalamy kiedy pijemy na kolejny tydzień, żeby każdy jakoś w miarę mógł sobie ustawić zadania domowe.... opieka nad dziećmi, zaspokojenie żony, etc.

Mam nadzieję, że jak się nachlejesz to nie masz jazd jak jeden tu taki co idzie i nagle znika i wbija do obcych do stolika :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Zarejestrowalem dzisiaj wóz, a więc i ja jako nowy przybęde w niedziele na spot. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieracie się na zlot grupy vag do Nysy w czerwcu my z ekipą audi 80 śmigamy jak ktoś chce to niech dołączy do nas :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizujemy wyjście na piwo w sobote zamiast spota niedzielnego -piątek odpada bo niektórzy pracują możemy iść z czteropakiem do parku na ławke jak będzie pogoda potem myśleć co dalej, ewentualnie gdzieś do ogródka piwnego albo od razu do klubu -Mundo odpada :) -pisze wcześniej żeby zaplanować wieczór - tyle ludzi w klubie zobaczymy kto pije mleko a kto chętnie napiłby się browara - pozdrawiam i czekam na chętnych :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizujemy wyjście na piwo w sobote zamiast spota niedzielnego -piątek odpada bo niektórzy pracują możemy iść z czteropakiem do parku na ławke jak będzie pogoda potem myśleć co dalej, ewentualnie gdzieś do ogródka piwnego albo od razu do klubu -Mundo odpada :) -pisze wcześniej żeby zaplanować wieczór - tyle ludzi w klubie zobaczymy kto pije mleko a kto chętnie napiłby się browara - pozdrawiam i czekam na chętnych :beer1:

Mnie od czwartku nie ma w mieście :thumbdown: Wracam w niedzielę w nocy. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje picie wstepne w plenerze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast dope, będzie chyba "Q" :kox: nie, nie chodzi o quattro

chodzi ci o "Q" z Golfa IV? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Gdzie we Wrocławiu najlepiej i w miarę rozsądnej cenie, można wyciąć kata ?? bo dzisiaj powiedział mi 300 zł :/ niby sprzedam kata i nie będzie tak drogo, ale nie wiem ile to normalnie kosztuje. I gościu jeszcze mówił, że ogólnie, wycięcie kata w moim silniku to skomplikowana sprawa?

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Gdzie we Wrocławiu najlepiej i w miarę rozsądnej cenie, można wyciąć kata ?? bo dzisiaj powiedział mi 300 zł :/ niby sprzedam kata i nie będzie tak drogo, ale nie wiem ile to normalnie kosztuje. I gościu jeszcze mówił, że ogólnie, wycięcie kata w moim silniku to skomplikowana sprawa?

Pozdro!

Ja na małopanewskiej wycinałem za 100zł a sprzedałem drożej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Gdzie we Wrocławiu najlepiej i w miarę rozsądnej cenie, można wyciąć kata ?? bo dzisiaj powiedział mi 300 zł :/ niby sprzedam kata i nie będzie tak drogo, ale nie wiem ile to normalnie kosztuje. I gościu jeszcze mówił, że ogólnie, wycięcie kata w moim silniku to skomplikowana sprawa?

Pozdro!

poszukaj na forum albo na alledrogo pana gruchota . Cały zestaw na podmianke ze 150 pln a kata w całości drożej sprzedasz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na plener generalnie średnio chętny jestem... za dużo policji się kręci :kwasny: Ewentualnie ogródek u Szczurka czeka przecież na nas :evil: a tak na poważnie to ja bym był za Spiżem, zamówić słup piwa i będzie git, najlepiej tylko rezerwacje zrobić, a do tego potrzeba ilości osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na plener generalnie średnio chętny jestem... za dużo policji się kręci :kwasny: Ewentualnie ogródek u Szczurka czeka przecież na nas :evil: a tak na poważnie to ja bym był za Spiżem, zamówić słup piwa i będzie git, najlepiej tylko rezerwacje zrobić, a do tego potrzeba ilości osób

Jak chcecie spiż to już dzisiaj róbcie rezerwację bo z dnia na dzień będzie coraz ciężej.

Ładnie dzisiaj koleś doyebał radiowozowi pod arkadami..... wyyebał mu aż miło.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede mial wolna chate w wakacje to Was zaprosze na Wies :polew::drunk:

Da sie czyms samemu pomalowac alu felgi ? Zeby to w miare wygladalo ?

I drugie pytanie, poszukuje jakiegos dobrego taniego warsztatu co zajmuje sie klima, chodzi o auto mojej mamy citroen xsara, cos tam jest uszkodzone, prawdopodobnie parownik dziurawy, w citroenie zawolali ponad 3k :decayed:, mialem namiar na jakas firme gdzies za wrockiem w stronie trzebnicy ale nie odbieraja .... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede mial wolna chate w wakacje to Was zaprosze na Wies :polew::drunk:

Da sie czyms samemu pomalowac alu felgi ? Zeby to w miare wygladalo ?

I drugie pytanie, poszukuje jakiegos dobrego taniego warsztatu co zajmuje sie klima, chodzi o auto mojej mamy citroen xsara, cos tam jest uszkodzone, prawdopodobnie parownik dziurawy, w citroenie zawolali ponad 3k :decayed:, mialem namiar na jakas firme gdzies za wrockiem w stronie trzebnicy ale nie odbieraja .... :wallbash:

A jak sie ta firma nazywa?

Ja mieszkam za Wrockiem w strone Trzebnicy to jak coś to mogę Ci tą firme sprawdzic :) ...może namiar masz zły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas ja robiłem w zeszłym roku klimę w passacie i objechałem z 5 fachowców i dopiero ten w Oleśnicy doszedł do tego, że kabelek w gumie pod zderzakiem był nadpalony i nie przepuszczał. jakbyś chciał to mogę podesłać namiary :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...