Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

wojtas ja robiłem w zeszłym roku klimę w passacie i objechałem z 5 fachowców i dopiero ten w Oleśnicy doszedł do tego, że kabelek w gumie pod zderzakiem był nadpalony i nie przepuszczał. jakbyś chciał to mogę podesłać namiary :wink4:

Dawaj namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas ja robiłem w zeszłym roku klimę w passacie i objechałem z 5 fachowców i dopiero ten w Oleśnicy doszedł do tego, że kabelek w gumie pod zderzakiem był nadpalony i nie przepuszczał. jakbyś chciał to mogę podesłać namiary :wink4:

Dawaj namiary

Michał, jeśli Oleśnica, to strzelam w ciemno, że chodzi o Wiktora na Dobroszyckiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, kto pije w sobote?!?!?! :beer1:

Chyba wolą mleko :gwizdanie:

:wallbash:[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 16:21_________________________________________________ :bry:

sobota 21:00 pręgierz?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas ja robiłem w zeszłym roku klimę w passacie i objechałem z 5 fachowców i dopiero ten w Oleśnicy doszedł do tego, że kabelek w gumie pod zderzakiem był nadpalony i nie przepuszczał. jakbyś chciał to mogę podesłać namiary :wink4:

Dawaj namiary

sory że dopiero teraz, ale nie miałem za bardzo jak: masz numer: 500268780 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja mam nawał roboty, więc dzisiaj wpadnę do rynku, ale góra na 2h, nie dłużej... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam mojego concerta panowie. Cena ostateczna 150. Stan perfekt, wszystkie pixy OK, kod, zintegrowane z BOSE i zmieniarką. Kolega michu93 zna moje auto i radyjko. Jakiś chętny we Wrocku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toż to koło mnie jest. Te auta wyglądają na w miarę zadbane, przynajmniej z daleka. Placyk się prezentuje nie jak u typowego handlarza, więc może być ok. Nie ręczę, bo nigdy tam żadnego auta nie oglądałem, ale z zewnątrz wygląda ok. No i masz tam salon/ASO Audi (Wojtanowicz) jakieś 20m dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtanowicz ? Od 2004 Audi Centrum Wrocław(ale to tylko dla ścisłości).Plac ma samochody poleasingowe kiedyś jak oglądałem to głownie z Francji, wygląda to wszystko bardzo profi, ale firmy nie znam,tyle ze jak pisze kolega Grczak91 za plotem jest ASO więc łatwo furkę prześwietlić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

Wróciłem.... Gdańsk - Wrocław 6h 7 min :gwizdanie: Nie będzie mnie dzisiaj na spocie ponieważ jestem wywalony jak bezpiecznik. Wnioskuję z postu gniadego, że wyjście na piwo skończyło się w czarnej duupie :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne B6 w avancie blachy DW 2XXXX z klubowymi ramkami wyjeżdżało przed 10 z Wrocławia w kierunku Trzebnicy - któż to taki? :) Jechałem sprinterem, podniosłem rękę, ale chyba kolega nie dojrzał... Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne B6 w avancie blachy DW 2XXXX z klubowymi ramkami wyjeżdżało przed 10 z Wrocławia w kierunku Trzebnicy - któż to taki? :) Jechałem sprinterem, podniosłem rękę, ale chyba kolega nie dojrzał... Pozdrowionka :)

Musisz jakąś flagę zacząć wozić :polew:

Za co przyuczyłeś kropka ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Long story ;) czyja ta audi? :) mój sprinter z daleka rozpoznawalny, piekarnia familijna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...