Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Long story ;) czyja ta audi? :) mój sprinter z daleka rozpoznawalny, piekarnia familijna ;)

Tylko jeden z familijnej jeździ ? :polew: :polew: no miszcz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

W niedziele tylko jeden :decayed:[br]Dopisany: 22 Maj 2011, 18:34_________________________________________________Generalnie we Wrocławiu w tygodniu kilka się naszych kręci, ale to max 9 - 9 30 i się chłopaki do piekarni zwijają, bo kończą robotę. Ja teraz dwie niedziele jechałem na kilka punktów z ciepłymi bułkami i chlebami. W tygodniu inną trasę mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele tylko jeden :decayed:[br]Dopisany: 22 Maj 2011, 18:34_________________________________________________Generalnie we Wrocławiu w tygodniu kilka się naszych kręci, ale to max 9 - 9 30 i się chłopaki do piekarni zwijają, bo kończą robotę. Ja teraz dwie niedziele jechałem na kilka punktów z ciepłymi bułkami i chlebami. W tygodniu inną trasę mam.

w tygodniu ostrów :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed burzą :decayed: Wiecie gdzie mozna we wrocku tanio kupic kapsle do alusów ? Takie małe , potrzebuje 4 szt :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed burzą :decayed: Wiecie gdzie mozna we wrocku tanio kupic kapsle do alusów ? Takie małe , potrzebuje 4 szt :gwizdanie:

Giełda w niedzielę. Jak wejdziesz to kieruj się w prawą stronę tam stoi gościu i ma takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w tym tygodniu organizowany jest spot ? Tradycyjnie pod orbita ? Czy jakoś inaczej ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w tym tygodniu organizowany jest spot ? Tradycyjnie pod orbita ? Czy jakoś inaczej ? :P

Jak zawsze niedziela godz. 18:00 pod MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak teraz dowalmy cztery strony z samymi kapeluszami :D:D:D zakupiłem na przód wahacze z końcówkami drążków - krótko mówiąc komplet - i kompletny rozrząd. W poniedziałek działam :) a, no i w sobotę jadę do gwertego po navi plusa :) nikt tego concerta mojego nie chce? Pytam przedostatni raz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak teraz dowalmy cztery strony z samymi kapeluszami :D:D:D zakupiłem na przód wahacze z końcówkami drążków - krótko mówiąc komplet - i kompletny rozrząd. W poniedziałek działam :) a, no i w sobotę jadę do gwertego po navi plusa :) nikt tego concerta mojego nie chce? Pytam przedostatni raz :kox:

Nikt nie chce :tongue4:

Ja nie wiem dlaczego tu taka cisza... pewnie boją się pisać.... spokojnie można klepać głupoty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram się w niedzielę wybić i być może zajadę Astrą. To auto to anty-tuning. Wszyscy chcą wyciągnąć maksymalną moc z jak najmniejszego silnika, a tutaj jest jakieś 30KM z 1.7 dti :wallbash: :wallbash: :wallbash: może coś doradzicie, bo ja pomysłów nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram się w niedzielę wybić i być może zajadę Astrą. To auto to anty-tuning. Wszyscy chcą wyciągnąć maksymalną moc z jak najmniejszego silnika, a tutaj jest jakieś 30KM z 1.7 dti :wallbash: :wallbash: :wallbash: może coś doradzicie, bo ja pomysłów nie mam

Zmień samochód :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż z przodu mniejsze koła, a z tyłu większe - będziesz miał zawsze z górki, zatem mocy przybędzie :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ogladalem kilka rodzynków u bylego sasiada ktory teraz we wrocku mieszka, i jestem w szoku :shocked: BMW M3 2010 zrobione na 570KM, Mustang z 1969 r odpicowany w choooj :> Alfa romeo spider , i taki mały stary dupowóz HILMMAN, masakra :gwizdanie: gosc ma jeszcze GMC SAVANA i Mitsubishi Pajero oraz 3 motory :tongue4::polew: Fest flota :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...