Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz przyjechać rozpuszczalniki mam ogólnie temat do ogarnięcia ale pomysł Karola był bardzo trafiony i mimo wszystko przemyśl go - ponieważ twoje zaliczenia też obeszły się bez echa :tongue4: dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

a ja już drugi semestr i sesji nie miałem, więc nie ma co świętować :gwizdanie:

Wszystko zaliczone w przedterminach. Średnia 4,66 jest do zniesienia. No dobra, w sumie można to oblać :cool1:

Nie, ja nie stawiam :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze mamy Ci postawić za zaliczenie sesji ??

Jaja sobie robisz ?? Tak poważnie to kiedy w plener ze szkłem uderzamy ? jakiś rowerek etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopy napadłem pod maksraczem u Gniadego przed chwilą ciemne A4 B5 sedan poliftowe 1.8T. Sądząc po wydechu Q a sądząc po zachowaniu budy w automacie . Ramka była wlepa też . Migotał coś kierunkami ale nie wiem czy do mnie :decayed: Znamy jegomościa ?

Qrczak był Mirek u Ciebie dzisiaj ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem dużo ludzi we Wro ma ramki i wlepy... nie przypominam sobie takiej gabloty ze spotów. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim pani wydała mi toksyczne jedzenie gość odjechał w bliżej nieokreślonym kierunku ...

Hornet zrobiłem usb w laptopie :cool1: teraz pora kupić jakieś porządnego kkl albo pełen can i bedę pił za darmo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim pani wydała mi toksyczne jedzenie gość odjechał w bliżej nieokreślonym kierunku ...

Hornet zrobiłem usb w laptopie :cool1: teraz pora kupić jakieś porządnego kkl albo pełen can i bedę pił za darmo :evil:

Jest na forum wątek jak policja zapukała do drzwi jednego gościa za kabel z allegro :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirka nie było, dogadaliśmy się na dzisiaj na spokojnie z Tobą, wezmę tę jedną przepływkę i ewentualnie ode mnie się wypnie i sprawdzi wtedy.

Pokażcie ten wątek, bo ja się przymierzam do kabelka z allegro :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirka nie było, dogadaliśmy się na dzisiaj na spokojnie z Tobą,

ja generalnie jestem dzisiaj niedostępny zgadam się z nim jakoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, Ty mi jakiś czas temu podawałeś linka do stronki z VAGami, masz go jeszcze gdzieś? nie moge znaleźć, a mam w koncu czas, żeby sie tym zająć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, Ty mi jakiś czas temu podawałeś linka do stronki z VAGami, masz go jeszcze gdzieś? nie moge znaleźć, a mam w koncu czas, żeby sie tym zająć

http://www.viaken.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd mogę wziąć program do tego?! tam z tego, co widzę nie jest sprzedawany... tylko nielegalne wersje?! czy jest coś legalnego dostępnego?

Do Opla też się znajdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochlapałem auto :decayed: I tak pewnie zaraz się upierdzieli bo jak zwykle trasa się szykuje. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd mogę wziąć program do tego?! tam z tego, co widzę nie jest sprzedawany... tylko nielegalne wersje?! czy jest coś legalnego dostępnego?

Do Opla też się znajdzie?

 [url]http://peb.pl/literatura-programy/319502-mix-program-diagnostyczny-vag-com-tylko.html[/url] 

tam masz wszystko co potrzeba [br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 16:00_________________________________________________

 [url]http://peb.pl/literatura-programy/461021-vag-vag-com-polski-vag-pytania.html[/url] 

a tu masz porady jakbyś czegoś nie znalazł u nas na forum :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd mogę wziąć program do tego?! tam z tego, co widzę nie jest sprzedawany... tylko nielegalne wersje?! czy jest coś legalnego dostępnego?

Do Opla też się znajdzie?

nie wiem czy była juz o tym mowa, bo sporawo tych postów .... we wrocku jest firma obd2, koleś zlokalizowany jest na ksiązu małym .... legalny interfejs na usb + program vaga (2.5) na płytce (+ instrukcja, faktura na to itp.) .... cały komplet do zastosowań NIEKOMERCYJNYCH (taka jest klauzula) ze dwa lata temu kosztował brutto 120 złotych polskich ..... komplet z vagiem 4.9 kosztował wtedy cos koło 3,5 stówki ..... ceny powinny być nadal coś koło tego ..... całość legalna ..... (vw, audi, skoda, seat)

do innych marek też cos miał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...