Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

No comment... Dobra, to jak horneta nie ma, to będzie balaś i inne tego typu trunki, co wrzucał fotki tutaj że moczy w nich morde :evil: :evil: :evil: może to go zmobilizuje... :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

No comment... Dobra, to jak horneta nie ma, to będzie balaś i inne tego typu trunki, co wrzucał fotki tutaj że moczy w nich morde :evil: :evil: :evil: może to go zmobilizuje... :polew: :polew:

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu mi sie komputer posypał ... coś nie mam szczęścia w tym roku do elektroniki :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu mi sie komputer posypał ... coś nie mam szczęścia w tym roku do elektroniki :wallbash:

Komputer działa jak właściciel go obsługuje..... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie pada software tylko hardware. Muszę chyba zainwestować w dobrą listwę antyprzepięciową czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie pada software tylko hardware.

aaaaa

U mnie też padł....wczoraj mnie tak 6ka zaczęła napierdzielać, że głowa mała... dzisiaj jestem spuchnięty jak nie wiem co.... jadę zaraz z nią do zębologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kupa hajsu pójdzie w zęba

albo wyleci. W końcu to 6ka i tak w planach była do wywalenia ponieważ przeszkadza innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej koledzy mam pytanko znacie / możecie polecić jakieś miejsce we Wrocławiu w którym mógł bym porządnie :good: zregenerować przekładnie kierowniczą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żuk sołtysowicka 62 [br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 12:37_________________________________________________no i komp działa ... złośliwość rzeczy martwych :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrok zapadł..... antybiotyk a w sobotę chirurg wywali 6kę i zaszyje dziąsło. Więc plany się pozmieniały co do weekendu i nie mogę pić :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkazić trzeba :decayed:

Jednak HDD sie posypał już jestem na nowym hdd i na nowym systemie :naughty: uwielbiam tą świeżą łąkę po reinstalacji windy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie go. Najpierw miał być w innym miejscu Polski, teraz zębolog... Jak zobaczy na spocie butelke z balasiem, to sam sie przyssie :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie go. Najpierw miał być w innym miejscu Polski, teraz zębolog... Jak zobaczy na spocie butelke z balasiem, to sam sie przyssie :kox: :kox:

Jak widać plany się zmieniają... Nic nie robię tylko śpię i biorę leki. Przykro mi ale nie dam rady pić w sobotę. Za to później to sobie odbiję.

BTW miałem pić gdzie indziej :polew: :polew:

Tu foto jak już trochę zbiłem opuchliznę :kwasny:

Zdj_cie0116.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale my w sobotę nie pijemy, tylko w niedziele pod mostem... :D Tzn tam spot, a gdzie się wypije to się zobaczy :) ja na sobotni wieczór mam inne plany... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej koledzy mam pytanko znacie / możecie polecić jakieś miejsce we Wrocławiu w którym mógł bym porządnie :good: zregenerować przekładnie kierowniczą ?

Ja robiłem kiedyś w Mirkowe, pod Wrocławiem (wyjazd na Warszawę, po prawej stronie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...