Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Przypomniała mi się sytuacja z dzieciństwa... a mianowicie mając ok 10lat kolega miał problem ze spadającym łańcuchem w motorynce... doradziliśmy mu aby przyspawał łańcuch do zębatki. Na efekty długo nie trzeba było czekać...młody dorwał spawarę starego i w stodole zesmarkał (bo spawem tego nazwać nie można było) łańcuch z tylną oraz PRZEDNIĄ zębatką :polew::polew::polew: Jego matka nas ganiała przez 2 tygodnie :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:guma::peace:

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

Ale dzisiaj to miałem akcje :facepalm: Bilans dnia... rozerwana instalacja w cbr i znokautowany agresor po czym odwieziony na izbę wytrzeźwień :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:guma::peace:

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

Ale dzisiaj to miałem akcje :facepalm: Bilans dnia... rozerwana instalacja w cbr i znokautowany agresor po czym odwieziony na izbę wytrzeźwień :facepalm:

masz pw :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś jakiś skup złomu we Wrocławiu, w którym dobrze płacą za miedź? Mam do sprzedania ok 50-60kg i szukam gdzie lepiej płacą bo przy takiej ilości to już warto się rozejrzeć czy przejechać kilka kilometrów dalej.

Nelson jest królem złomu i bułgarek.

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz pw :whistling:

Jeszcze raz wielkie dzięki :wink: Dzwoniłem i gość wie jak rozwiązać mój problem, jestem umówiony na spotkanie :wink:

Odwdzięczę się :thumbup1::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z rok temu było to na naszym forum. Musi być fake nie wierzę że ktoś mógłby być taki głupi :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz pw :whistling:

Jeszcze raz wielkie dzięki :wink: Dzwoniłem i gość wie jak rozwiązać mój problem, jestem umówiony na spotkanie :wink:

Odwdzięczę się :thumbup1::drunk:

No widzisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dziś przy wymianie przegubu w mojej Audi zdiagnozowałem problem stuku przy zmianie biegów. Mianowicie będąc pod autem mowie zerknę na poduszki jak wyglądają i w tedy mym oczom ukazała się szara rzeczywistość

b88ed21f21323674m.jpg

:kwasny::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...